Insane renunta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

Man..n-ai nici satul si nu e nici noapte..si tot reusesti sa ma disperi:rolleyes:
 

DeletedUser4863

Doamnelor ,domnisoarelor ,Domnilor si prescolarilor din RENUMITU trib Insane.


Multa bafta in noul vostru plan de war.

Doamna sau domnisoara Nienna un la multi ani de 8 martie. Baga mare cu trupa ta sa vdm ce poti face si pana cand ;)
 

DeletedUser

Doamnelor ,domnisoarelor ,Domnilor si prescolarilor din RENUMITU trib Insane.


Multa bafta in noul vostru plan de war.

Doamna sau domnisoara Nienna un la multi ani de 8 martie. Baga mare cu trupa ta sa vdm ce poti face si pana cand ;)

Domnisoara:)
Multumesc de urare si multumesc de amenintare...:D
Felicitari pentru satele luate langa noi, a fost o innobilare dificila banuiesc...:rolleyes:
 

DeletedUser

Panica, teroare, lacrimi...sunt atacata de LR!!!:eek:


Atac asupra xxxxx
Poruncã modificarea numelui
Origine Jucãtor: n00bul anonim
Sat: legiunea romana t2 (xxx|xxx) K47
Þel(direcþie) Jucãtor: Nienna
Sat: xxxxx
Sosire: 11.03.08 01:53:35:797
Sosire în: 53:21:26

Ce ma fac? Sunt berbeci(evident, ma refer la useri:p)... i'm doomed.:(
 

DeletedUser

Raspuns pe fuga :)

Pebtru a avea atakuri sincronizate si curatzari la limita..trebuie SA AI TIMP .....
Nu toti au timpul pe care il ai tu...Altii mai si lucreaza...si nu toti au satele comasate ca si insane :) ( asta e avantajul vostru), unul din ele :)
Mai bine sprijin 200 de fiecare decat nimik..e o logica buna...in multe cazuri...

La multi ani de 8 Martie :), pentru toate fetele si femeile din LR, din INSANE si de pe TRIBURI :), sa avetzi o primavara suuuper frumoasa in care sa simtit ca traitzi cu adevarat :)
 

DeletedUser

Hai sa postez si aici... (spam :))

Bafta la razbel... fie ca Insane sa castige! :)

@FreeSoul: Ai nevoie de ajutor la impartitul $ din pariuri? :)
 

DeletedUser

~ma bag si eu cu un spamuletz...sange sange....:)
# Free eu tin bani tu lista pariorilor :D
 

DeletedUser

Deocamdata e 1-0 ... ati mai disparut odata pt ca am dat in voi ... ati fost salvati de Talibanul (pt care am tot respectul) , a doua oara nu va mai salveaza nimic.Rabdare dragilor ...rabdare ... cu rabdarea se trece apa mare ;) Pariez pe LR ;) nu de alta ...dar e mai mare cota se pare si imi place sa castig mai mult ;)
 

DeletedUser

Cine a disparut?

Repeta te rog!!!!
Cine a disparut ? Visezi baiete. INSANE nu a mai disparut niciodata.nu stiu ce tot vb acolo dar mai gandestete odata inainte sa afirmi ceva.Vrei tu sa spui ceva....dar gasesteti cuvintele adecvate.Si in cazul in care vom disparea ...asta este....nimic nu este imposibil.Si cei 300 de la termopile au disparut si au fost elita.Se intampla si nasoale in viata mai ales cand poti fii coplesit numeric.Dar se vb frumos despre ei si batalia a ramas in istorie datorita celor putini si buni si nu datorita celor multi........asta sa tio repeti de fiecare data cand te culci............
 

DeletedUser

Hehehe...mai Hell, el vorbeste de acel Insane care avea 6 membri...pe vremea cand Vali abia se mutase in cartier si avea cam vreo 17 sate...proaspat luate si deci fara defensiva. Cand mi-am aparat toate satele cu cele 6 full-uri defensive. Cand am avut cateva sute de atacuri pe toate satele si tot tribul a pierdut in total 2 sate...unul Vali (de 3k), unul dnick2000ro.
Intr-adevar, atunci am fost nevoiti sa abandonam proiectul...nu de alta dar 6 jucatori contra 500 e prea de tot, am mai fi rezistat unui val dar nu mai mult de atat.
Deci daca vrei sa pui la socoteala acel Insane, da maretilor, aveti 1-0 : )) Ne scoatem coifurile in fata voastra.:eek:
Insa va promitem ca va intoarcem favoarea. :) Si cand vom termina cu LR, garantez ca Insane va fi prin zona sa noteze scorul. Pacat ca nu putem marca decat un egal...dar avem toata increderea in voi, sigur o veti pune de un nou LR pe K13 sau K85;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eee va ofticati va ofticati.pakat si eu pariz tot pe LR am vazut ca satele de la granitza cu insane incep sa tot cada.adika insane pierde ceva.facusem o poza akum o saptamana dieferetza de puncte spune tot.insane avea pe atunci cu 500k mai mult akum are mmai putzin.:)
sper ca nu o sa faceti cu burn sa va retrageti in scitii.rusiiineee pt asta:)celor din burn lea fost prea frika sa mai reziste acestui razboi
 

DeletedUser

buzica a spus:
buzica eee va ofticati va ofticati.pakat si eu pariz tot pe LR bla bla bla bla
De ce nu ma mira inca un jucator din LR care e pe k36 ,macane si el pe forum cand cei de pe granita sunt reprezentati pe forum de 2-3 nubi:rolleyes:
 

DeletedUser

500K =)) Ce vorbesti, Gigel? Te pomenesti ca satele Insane au cate 50k fiecare:rolleyes:
Nu de alta, dar colegii tai de pe granita spuneau ca au luat 11 sate. Intre timp noi am luat 22...cum vine cu diferenta aia de 500K?:eek:
 

DeletedUser

Nienna cred ca cei din LR au probleme grave cu vederea :rolleyes: ...ar trebuii sa fim mai putin duri cu ei ,pt ca saracii nu vad cand trimit atacurile si nici sprijinele(stim noi cei din Insane nemuratele cazuri cand trimiteau haotic atacuri si sprijin in acelasi timp...iar uneori isi rupeau trupele in sprijinul de la LR )....cat despre granita cred ca ei vad ce ar vrea ei sa fie :D ....propun sa facem o fapta buna sa le facem o programare la oftalmolog:D
 

DeletedUser

fly lord cred ca ar trb sa va duceti si voin nu numai noi.
este adevarat sunt pe k36 si k35 o mare albastra pt mine.dar peste 80& din satele mele sunt de aparare.am vro 4 sate de atac.produk mereu trupe pt a da sprijin.si va spun sigur ca LR se tine bine pe picioare cat despre insane.a kam pierdut un pik sa urcat a pierdut si iar a urkat.


habar nam de unde sa format tribu asta.dar infine:))):p:rolleyes:
 

DeletedUser

Daca habar n-ai cum s-a format atunci numai vorbii, decat sa te bagi in seama cu japca ....cat despre ce-a pierdut LR pana acum sunt cam vreo 22 de sate daca nu si mai multe...insane a pierdut 12 ...sa vedem raportul in timp...te asigur ca nu o sa fie benefic pt LR;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus