Insane renunta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

insane a pierdut mult mai mult decat 12 credema.si LR nu cred ca a pierdut 22 de sate.si daca ar fi pierdut 22 de sate este mare baguba?adika nu este mai mult de 300 de mi de pct pe la voi cam va este akolo punctele alea va trebuie mult.stati linistit LR se va ocupa si de voi la fel ca de tracia.

cum tracia a fugit de frica uni in sciti o mica parte ca nu au fost toti acceptati.si divin3 care dadeau sate moka asha o sa faceti si voi.daca eu ash fi akolo in zona aia de pericol serios as cuceri cateva sate.dar nu prea ma bag akolo.mai bine dau sprijin numi place sabioarele alea:)
 

DeletedUser

Ce te-as da eu in margine n00bule...pacat ca esti departe...nu esti tu pe granita ca in maxim 2 zile ai fii avut alta mentalitate...totusi o sa vina si vremea celor aroganti sa pice...ajungem si pe k36 stai tu fara griji
 

DeletedUser

insane a pierdut mult mai mult decat 12 credema.si LR nu cred ca a pierdut 22 de sate.si daca ar fi pierdut 22 de sate este mare baguba?adika nu este mai mult de 300 de mi de pct pe la voi cam va este akolo punctele alea va trebuie mult.stati linistit LR se va ocupa si de voi la fel ca de tracia.

cum tracia a fugit de frica uni in sciti o mica parte ca nu au fost toti acceptati.si divin3 care dadeau sate moka asha o sa faceti si voi.daca eu ash fi akolo in zona aia de pericol serios as cuceri cateva sate.dar nu prea ma bag akolo.mai bine dau sprijin numi place sabioarele alea:)

Din ce grota te-ai mai tarat si tu, mai buzica? Nu prea stii tu pe ce lume esti. :)
Stai cumincior acolo cu satele tale defensive, nu te agita prea mult sa nu obosesti. Nu-i nevoie sa vii tu langa noi, ajungem noi langa tine.;) Vei avea nevoie de cele n-shpe mii de sat defensive, pt ca vezi tu, noi nu avem nici o problema cu sabioarele alea, ne place pe granita si ne vom asigura ca si tu te vei bucura din plin de actiune. Ce naiba, pacat sa ramai asa plictisit acolo in marea aia albastra;)
 

DeletedUser

ehhheee dabea astept:) dar nu ajungeti voi aici.orikum la mine e distractie mare cu 2 sate mici de 125 de pct kam asha.daca nu primesc la atacuri:)
 

DeletedUser

insane a pierdut mult mai mult decat 12 credema.si LR nu cred ca a pierdut 22 de sate.si daca ar fi pierdut 22 de sate este mare baguba?adika nu este mai mult de 300 de mi de pct pe la voi cam va este akolo punctele alea va trebuie mult.stati linistit LR se va ocupa si de voi la fel ca de tracia.

cum tracia a fugit de frica uni in sciti o mica parte ca nu au fost toti acceptati.si divin3 care dadeau sate moka asha o sa faceti si voi.daca eu ash fi akolo in zona aia de pericol serios as cuceri cateva sate.dar nu prea ma bag akolo.mai bine dau sprijin numi place sabioarele alea:)

Tocmai ti'ai asigurat un bilet dus spre marginea hartii
 

DeletedUser

aiii?tu crezi a ma duci pe mine la margine?eu te astept :) vino cu ce vrei tu:)
 

DeletedUser5630

INSANE...papa bun
dar ca orice papa bun...tb si undita buna....avem ceva baieti si fete cu undite bune :)
 

DeletedUser

#Lord
~ te ajut eu cu un transport cu tiru` :))
~ app. ms..;) pentru incurajari:p
 

DeletedUser

O curiozitate...astuia ce i-ati facut de va uraste asa? :D

Trib Rusine LR
Însuºiri
Porecla: Rusine LR
Prescurtare: Ru..LR
Numãrul de membrii: 1

Descriere
Ru..LR a fost infiinþat de cãtre flocio. Dacã ai întrebãri adreseazã-te flocio.

Jucãtor flocio
flocio
Puncte: 0
Rang: 26212
Trib: Ru..LR

Text personal
- PE ACESTE SATE FOSTII MEI "colegi" din LR AU PIERDUT PANA LA DATA DE 29-12-2007 126.705 soldati.

- Se pare ca "prietenii" din LR au inceput curatenia de PASTE cu cateva luni mai devreme.
Pana la data de 14-02-2008 prietenii si-au curatat peste 2.200.000 soldati. Se poate ca pana la sfarsitul saptamanii sa-i iau locul lui Xena 07 in topul inamicilor invinsi?

Va doresc cat mai multe buline rosii in rapoarte..

ASTA A DURUT RAU
Titlu menomorut atacã DDana~3
Expediat 15.02.08 20:30
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
8.1%
Moral: 71%

Agresor: menomorut
Sat: CETATEA ROMANULUI (633|340) K36

Numãr: 5000 10000 2000 700 300 500 200 0 0 0 0 0
Pierderi: 5000 10000 2000 700 300 500 200 0 0 0 0 0

Inamici învinºi
Ca agresor Ca apãrãtor În total
Rang Porecla Cucerit
2 flocio 4,69 Mio.
 

DeletedUser

cred ca sa plictisit si so lasat de joc:)

da fi sigur k sa lasat dar sa lasat dupa ce iam luat ultimul sat.... a avut noroc ca majoritatea care il atacam aveam moralul sub 50 k dak nu era dus demult......de ce crezi ca are 4,69 Mio. la inamici invinsi ca aparator???
 

DeletedUser5456

Nu va mai asumati toata gloria. Eu cred ca nu a mai intrat de ceva vreme pe triburi, daca continua sa joace cum o jucat si pana acum mai era pe harta.
 

DeletedUser

Nu va mai asumati toata gloria. Eu cred ca nu a mai intrat de ceva vreme pe triburi, daca continua sa joace cum o jucat si pana acum mai era pe harta.

nu mai avea de unde sa aiba armata k iam innobilat pe cei care il sprijineau

si un sfat: ciocu mic si joc de glezne
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus