Inserare de trupe

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2673

poi ai nevoie de CP, daca ai mergi la profil apoi la task prelucrare rapida bagi unu dintre codurile alea si cand mergi la piata centrala ti se baga direct toate trupele despre care era vorba pe script cel putin asa am inteles, nu l-am folosit inca dar il folosesc azi sau maine
 

DeletedUser20714

poi nu aia face ? adica nu-ti baga mai multe trupe ? am citit prima pagina...explica-mi ce face de fapt ?
 

DeletedUser4610

poi nu aia face ? adica nu-ti baga mai multe trupe ? am citit prima pagina...explica-mi ce face de fapt ?

iti pune trupele in casute ca sa le trimiti !!
sa zicem ca eu vreau sa trimit 1000 topoate 1000 cav. usoara ( nu stiu cat trimite scriptul, presupun doar ) . apas pe link si mi le insereaza automat .
 

DeletedUser20627

si unde le trimite ? in casute ? adik ca sa fie ascunse sau ceva de genu cum ?
 

DeletedUser5809

si unde le trimite ? in casute ? adik ca sa fie ascunse sau ceva de genu cum ?

Mai oameni,ce sa fie ascunse,te duci in piata centrala,apesi pe script,si iti insereaza trupele,adica nu mai tre sa dai tu click pe fiecare trupa in parte cand trimiti trupele,doar atat face.Sunt 3 codulri,unu e sa iti puna toate trupele defensive,altul cele ofensive,al treilea sa le puna pe toate.Tu tre sa pui coordonatele,sa apesi pe atac si ok,ce e greu,doar zice,inserare de trupe.cititi ce am scris prima data pe prima pagina.
 

DeletedUser20714

aaaa..deci asta nu face altceva decat sa te scuteasca sa mai selectezi tu trupele nu ? deci sa zicem ca eu am 0 trupe..el nu baga nimic nu ? sau imi baga de la el din burta 1000 sau cat are ?:))) deci atata vreau sa stiu..te ajuta sa trishezi..adica daca n-ai trupe ti le baga totushi ? sau doar e o comanda ca sa nu te mai chinui sa scrii tu acolo :)
 

DeletedUser4645

aaaa..deci asta nu face altceva decat sa te scuteasca sa mai selectezi tu trupele nu ? deci sa zicem ca eu am 0 trupe..el nu baga nimic nu ? sau imi baga de la el din burta 1000 sau cat are ?:))) deci atata vreau sa stiu..te ajuta sa trishezi..adica daca n-ai trupe ti le baga totushi ? sau doar e o comanda ca sa nu te mai chinui sa scrii tu acolo :)

E doar o comanda. Te scuteste de cateva click-uri inutile.
 

DeletedUser5809

Depinde care script il folosesti,e unu pt toate trupele,pt cele defensive,pt cele ofensive.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus