Interviuri cu jucatorii Lumii 7

  • Autor subiect ludovicnapoleon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14288

mai mai schimba pick.ul cu dvd ca are capacitatea de stocare a datelor mai mare! ce draq ma iei pe mine cu toate replicile unui gradinar? Eu ti.am zis ca ma pot lua si eu de idolul tau gutza ... :D replici d.astea ieftine ca ale tale vrei?

mai se vede dupa reactia ta ca ti.a picat fata cand ai citit :) dupa vorbele ce le dai din tine ... frustrat enervat ... "copchil" :D
 

DeletedUser18527

omule cum sa mi pice fata cand dintre toti din tribul tau, cu el era chiar placut sa te duelezi in creatie... Un cuvant greu cauta-l in dex.
E atat de greu sa crezi ca nu ma supara chestii virtuale? Ca nu traiesc aici? Si nu se umfla glanda si vena in mine cand unu ma face cacao ? :D ca niste exemple banate aseara? (rofl)
Vrei sa iti postez aci discutiile de pe forumul comun sa vada toata lumea 7 cum v-a facut HK din vorbe? Cum ati spumegat injurat facut ca niste salbatici? :))
O sa o fac cum ajung acasa de la munca ... Chit ca mi iau ban permanent pe forumul extern.... sa va vada toata lumea 7 in splendoarea voastra.
Blatman tot mai ai tupeu sa mai deschizi gura pe aici? Inchide-o, faci curent ... Te-au rupt aia cum au vrut in k76.
 

DeletedUser

omule cum sa mi pice fata cand dintre toti din tribul tau, cu el era chiar placut sa te duelezi in creatie... Un cuvant greu cauta-l in dex.
E atat de greu sa crezi ca nu ma supara chestii virtuale? Ca nu traiesc aici? Si nu se umfla glanda si vena in mine cand unu ma face cacao ? :D ca niste exemple banate aseara? (rofl)
Vrei sa iti postez aci discutiile de pe forumul comun sa vada toata lumea 7 cum v-a facut HK din vorbe? Cum ati spumegat injurat facut ca niste salbatici? :))
O sa o fac cum ajung acasa de la munca ... Chit ca mi iau ban permanent pe forumul extern.... sa va vada toata lumea 7 in splendoarea voastra.
Blatman tot mai ai tupeu sa mai deschizi gura pe aici? Inchide-o, faci curent ... Te-au rupt aia cum au vrut in k76.

tu nu erai ala care se retrasese ca sa stea cu familia? ce s-a intamplat, te-au dat afara din casa?
 

DeletedUser18527

Da sunt homeless :((
Stau intr-o casa de carton si fur net de la vecini :((
Am ramas si fara prietena din cauza triburilor... :(((((((

Totul merge negru..cred ca o sa isi dea HK delete din solidaritate...


LOL
 

DeletedUser18527

mersi calic ca intotdeauna .... O prefer pe a mea aia reala...
Se pare insa ca ti-ai gasit perechea in viata... Ai cautat-o mult? Asa de plicti e pretena de pe triburi ca ai ajuns la din astea?
:(
iti tin pumnii , daca iesi din casa iti vei gasi perechea...
 

DeletedUser

mersi calic ca intotdeauna .... O prefer pe a mea aia reala...
Se pare insa ca ti-ai gasit perechea in viata... Ai cautat-o mult? Asa de plicti e pretena de pe triburi ca ai ajuns la din astea?
:(
iti tin pumnii , daca iesi din casa iti vei gasi perechea...

tipic neddhu, "ba tu, ba tu"
 

DeletedUser14288

omule cum sa mi pice fata cand dintre toti din tribul tau, cu el era chiar placut sa te duelezi in creatie... Un cuvant greu cauta-l in dex.
aceleasi replici aceeasi tema! cuvant greu poate pentru tine :D probabil ai o slabiciune pentru astfel de replici ... eu ti le.am prezentat cu ale tale cuvinte .... daca vrei sa incep si eu ca am vorbit cu mamica ta si am auzit ca ai izmenele rupte in fund de la atata scarpinat ca nici nu te.ai mai schimbat de cand te baga astia din TSL in seama ... astea sunt replicile tale! E prea jos nivelul unde judeci tu si de mai dai mare destept! :) o acuzatie fara niciun argument nu au nicio valoare!

E atat de greu sa crezi ca nu ma supara chestii virtuale? Ca nu traiesc aici? Si nu se umfla glanda si vena in mine cand unu ma face cacao ? :D ca niste exemple banate aseara? (rofl)

s.a vazut asta cand ai inceput sa spui ca te.a copiat si ai dat note explicative! las.o :) mai bine prefa.te ca nu ai vazut ... apropo (rofl) nu afiseaza nimic aici, marele intelept! :D

Vrei sa iti postez aci discutiile de pe forumul comun sa vada toata lumea 7 cum v-a facut HK din vorbe? Cum ati spumegat injurat facut ca niste salbatici? :))

aia din haskk de care ne.am batut mereu joc? :D

O sa o fac cum ajung acasa de la munca ... Chit ca mi iau ban permanent pe forumul extern.... sa va vada toata lumea 7 in splendoarea voastra.

de ce sa.ti dea ban? persoanele cu deficit mintal ar trebui sa ramana aici! :rolleyes:
Si lumea de cine ar mai rade ? :confused:
 

DeletedUser

v-ati batut joc de voi mai. tu crezi ca lumea chiar apreciaza pe cei vulgari?...unii din politete au tacut. dar in sinea lor au dat verdictul.
 

DeletedUser17004

Voi va certati si la ora asta cand nu mai aveti de ce?
Mai bine am pune la cale o intalnire pe la primavara cu toti de pe L7 :)
 

DeletedUser14288

daca ar fi in locul meu probabil nedHU ti.ar spune "mai omule tu ai nick.ul asta ca stii alfabetul pana la j si sa numeri doar pana la 3 ? :D"
 

DeletedUser

Vad ca aceasta tema a deviat de la subiect.Daca nu doriti sa o inchid incercat sa va mentineti on topic.
 

DeletedUser17004

Gataaaa ca ma ofticati de acuma. Orlando, noi dam stergere, lasa-i in plata Domnului ca am scapat de ei.
Jabby, fii la fel de destept pe cat pari si cedeaza primul :D
 

DeletedUser27891

deci sa revenim on-topic.. ;)

cateva ore din viata unei doamne/domnisoare..



Alo da inteleg… Si spui ca a picat toata piata? Cei de la BRD au majorat sau nu dobanda....? Am inteles... deci maine intalnire cu board-ul.
O pauza mica.... niste nervi....
- Of la naiba cu porcaria asta de webcam.... Sa mori nu alta... draga. Tre sa intru putin pe joc sa ma calmez. Mai mai dar pe care cont sa intru? Pe coditze nu prea mai are sens... deja TFO numai exista .... a maturat diablo cu ei pe jos .
Si cand te gandesti cat timp am investit in el, cate voice si web am bagat sa tin tribul in picioare ....
Mai bine intru in TSL ... hmmm pe ce cont eram? Ah da imi amintesc danut sau asa ceva... Chiar ce o mai face contul....? Hopa iar am scazut 300k...
Trebuie neaparat sa ies pe extern sa mai rad... de astia din HK acolo, daca pe joc sunt degeaba.
Ia sa vedem cine mai e pe aici.... Hopa e taranca aia de DANII ... Ah sa vezi acum ce mi exersez talentele pe ea...
Telefonul suna...
- Ah da blat draga.... in seara asta sunt on ... Da mi-am luat un web mult mai interesant sa vezi ce fps ( frames per second – ptr necunoscatori , cadre pe secunda – rom.) are ... :*
Ce mai e nou... ? Da stiu ca m-au rupt cei din HK... Oricum eu joc doar la ... distractie ;)
Ce mai e nou? Vrei sa iti fiu sitter? Pacat credeam ca doresti altceva :D...
Eh si cu tine acum.... sti la ce m-am referit.
O secunda iubitel mic... Apropo vezi pe tw stats ca ai mai pierdut 5 sate .... de cand suntem la telefon... rad aia rai de tine pe extern mai blatman mai ... Cum ies si dau o replica geniala lui DANII pe extern ... aia imi da o statistica in fata si imi spun ca asta e doar un joc unde rezultatele conteaza... O secunda sunt chemata... pe linia 2
- Da domnule normal ca am facut planul ptr semestrul 2...dar trebuie sa luam in calcul si evolutia indicelui... am inteles maine ma aveti pe birou... Ma scuzati maine le aveti pe birou.... Obisnuinta ... domnule...
Linia 1...
Ah da si cand vrei sa iti fiu “sitter”? Sa ii spui insa lui seba sau teo sa fie pregatiti sa intervina... daca ai atacuri... Sti ca nu ma prea descurc... da pe forum doar ma laud... doar acolo poti sa spui ce vrei... sti si tu asta... triburile e un joc totusi greu... prefer sa fac o .... lista de vectori exponentiali ptr .... ah da scuze stiu ca nu pricepi nimic... cand o dau in tehnica...
Ai vrea sa o dau in alta tehnica? Ah nebunule .... cat esti de jucaus... Stai ca ma duc sa inchid usa la birou... Gata am pozitionat web-ul...
 

DeletedUser17395

deci sa revenim on-topic.. ;)

cateva ore din viata unei doamne/domnisoare..



Alo da inteleg… Si spui ca a picat toata piata? Cei de la BRD au majorat sau nu dobanda....? Am inteles... deci maine intalnire cu board-ul.
O pauza mica.... niste nervi....
- Of la naiba cu porcaria asta de webcam.... Sa mori nu alta... draga. Tre sa intru putin pe joc sa ma calmez. Mai mai dar pe care cont sa intru? Pe coditze nu prea mai are sens... deja TFO numai exista .... a maturat diablo cu ei pe jos .
Si cand te gandesti cat timp am investit in el, cate voice si web am bagat sa tin tribul in picioare ....
Mai bine intru in TSL ... hmmm pe ce cont eram? Ah da imi amintesc danut sau asa ceva... Chiar ce o mai face contul....? Hopa iar am scazut 300k...
Trebuie neaparat sa ies pe extern sa mai rad... de astia din HK acolo, daca pe joc sunt degeaba.
Ia sa vedem cine mai e pe aici.... Hopa e taranca aia de DANII ... Ah sa vezi acum ce mi exersez talentele pe ea...
Telefonul suna...
- Ah da blat draga.... in seara asta sunt on ... Da mi-am luat un web mult mai interesant sa vezi ce fps ( frames per second – ptr necunoscatori , cadre pe secunda – rom.) are ... :*
Ce mai e nou... ? Da stiu ca m-au rupt cei din HK... Oricum eu joc doar la ... distractie ;)
Ce mai e nou? Vrei sa iti fiu sitter? Pacat credeam ca doresti altceva :D...
Eh si cu tine acum.... sti la ce m-am referit.
O secunda iubitel mic... Apropo vezi pe tw stats ca ai mai pierdut 5 sate .... de cand suntem la telefon... rad aia rai de tine pe extern mai blatman mai ... Cum ies si dau o replica geniala lui DANII pe extern ... aia imi da o statistica in fata si imi spun ca asta e doar un joc unde rezultatele conteaza... O secunda sunt chemata... pe linia 2
- Da domnule normal ca am facut planul ptr semestrul 2...dar trebuie sa luam in calcul si evolutia indicelui... am inteles maine ma aveti pe birou... Ma scuzati maine le aveti pe birou.... Obisnuinta ... domnule...
Linia 1...
Ah da si cand vrei sa iti fiu “sitter”? Sa ii spui insa lui seba sau teo sa fie pregatiti sa intervina... daca ai atacuri... Sti ca nu ma prea descurc... da pe forum doar ma laud... doar acolo poti sa spui ce vrei... sti si tu asta... triburile e un joc totusi greu... prefer sa fac o .... lista de vectori exponentiali ptr .... ah da scuze stiu ca nu pricepi nimic... cand o dau in tehnica...
Ai vrea sa o dau in alta tehnica? Ah nebunule .... cat esti de jucaus... Stai ca ma duc sa inchid usa la birou... Gata am pozitionat web-ul...

Totusi e bine ca ei mai fac sex, fie el si virtual :).. Altii au nevoi :)
 

DeletedUser

deci sa revenim on-topic.. ;)

cateva ore din viata unei doamne/domnisoare..



Alo da inteleg… Si spui ca a picat toata piata? Cei de la BRD au majorat sau nu dobanda....? Am inteles... deci maine intalnire cu board-ul.
O pauza mica.... niste nervi....
- Of la naiba cu porcaria asta de webcam.... Sa mori nu alta... draga. Tre sa intru putin pe joc sa ma calmez. Mai mai dar pe care cont sa intru? Pe coditze nu prea mai are sens... deja TFO numai exista .... a maturat diablo cu ei pe jos .
Si cand te gandesti cat timp am investit in el, cate voice si web am bagat sa tin tribul in picioare ....
Mai bine intru in TSL ... hmmm pe ce cont eram? Ah da imi amintesc danut sau asa ceva... Chiar ce o mai face contul....? Hopa iar am scazut 300k...
Trebuie neaparat sa ies pe extern sa mai rad... de astia din HK acolo, daca pe joc sunt degeaba.
Ia sa vedem cine mai e pe aici.... Hopa e taranca aia de DANII ... Ah sa vezi acum ce mi exersez talentele pe ea...
Telefonul suna...
- Ah da blat draga.... in seara asta sunt on ... Da mi-am luat un web mult mai interesant sa vezi ce fps ( frames per second – ptr necunoscatori , cadre pe secunda – rom.) are ... :*
Ce mai e nou... ? Da stiu ca m-au rupt cei din HK... Oricum eu joc doar la ... distractie ;)
Ce mai e nou? Vrei sa iti fiu sitter? Pacat credeam ca doresti altceva :D...
Eh si cu tine acum.... sti la ce m-am referit.
O secunda iubitel mic... Apropo vezi pe tw stats ca ai mai pierdut 5 sate .... de cand suntem la telefon... rad aia rai de tine pe extern mai blatman mai ... Cum ies si dau o replica geniala lui DANII pe extern ... aia imi da o statistica in fata si imi spun ca asta e doar un joc unde rezultatele conteaza... O secunda sunt chemata... pe linia 2
- Da domnule normal ca am facut planul ptr semestrul 2...dar trebuie sa luam in calcul si evolutia indicelui... am inteles maine ma aveti pe birou... Ma scuzati maine le aveti pe birou.... Obisnuinta ... domnule...
Linia 1...
Ah da si cand vrei sa iti fiu “sitter”? Sa ii spui insa lui seba sau teo sa fie pregatiti sa intervina... daca ai atacuri... Sti ca nu ma prea descurc... da pe forum doar ma laud... doar acolo poti sa spui ce vrei... sti si tu asta... triburile e un joc totusi greu... prefer sa fac o .... lista de vectori exponentiali ptr .... ah da scuze stiu ca nu pricepi nimic... cand o dau in tehnica...
Ai vrea sa o dau in alta tehnica? Ah nebunule .... cat esti de jucaus... Stai ca ma duc sa inchid usa la birou... Gata am pozitionat web-ul...



:)) n-ai talent , ma asteptam la ceva mai frumos de la tine
nu m-ai nimerit deloc:))
1. n-am shef :)) 2. n-am nevoie de web ca sa ma satisfac ....Am o viata si e departe de a fii viata voastra virtuala 3. nu tre sa inchid usha la birou ca si cu ea inchisa se vede tot ca e din geam
un singur lucru ai spus cu cap " taranca aia de Danii " :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus