Interviuri cu jucatorii Lumii 7

  • Autor subiect ludovicnapoleon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14288

Lasa danii ca stiu ca tu stii de gluma :p
am scris ceva gresit gramatical? :p
 

DeletedUser20252

Cine face un interviu si cu je,sau nu ma cunoasteti pe mine ca si conducator:confused:
 

DeletedUser

Prin trecere...la astia cu ''viata personala'' (tsl) le doresc tot ce imi doresc si ei mie.

Sarbatori fericite!
 

DeletedUser14288

Te credem pe bune ... 72 ore fara sa ataci ... doar sa bati taleri sa recrutezi si sa faci trupe ... de craciun... esti un om implinit!
 

DeletedUser7708

Sărbători fericite lumii 7. Am râs cu lacrimi la toate interviurile. Felicitări creatorilor. Însă văd că mai sunt câţiva constipaţi pe aici care-s pe modelul 'hoţul strigă hoţul' spunând get a life. Mai ieşiţi din casă măi băieţi :D
 

DeletedUser19081

Dica Sorin
Senior Member



Adaugă data: 26.02.2009
Locaţie: l7/l12/l13
#53 22.12.2009, 16:12:17 Sus
) ma jabba da ai talent )
__________________

NU ARE ... Daca avea .. o intreba in interviu pe coditze daca inca mai spera ca ~TFO~ sa bata diablo :p :)) .. TE PUPA NENEA OANA :))
 

DeletedUser14288

Lasa ca am facut cu hercule al triburilor intervia ... ala care viseaza de 2 ani ca intr.o buna zi va distruge TSL ... :D
 

DeletedUser17395

NU, acesta nu este un interviu...sunt doar pasaje furate din jurnalullui Nedhu...
Da, ati citit bine, nedhu, acest arhicunoscut jucator pe care nu il stie nimeni :).
Hai sa va explic mai bine.Lumea 7, Nedhu, Intemeietor HkK Academy..
Nici acu nu il stiti ? :(... Stiu de ce. Un sondaj de opinie realizat acuma 12 zile in academia HKK, arata un fapt ciudat.
La intrebarea Ati auzit de nedhu ? , 30% au raspuns ca da, 35% au raspuns ca parca....., 25 % NU, iar 15% au raspuns , Sigur ca da, e al 7-lea Ren al lui Mos Craciun.


10 septembrie 2008
Hmm, amicul meu J123 din lista de mess, mi-a povestit de un joc..triburile .. Cica este foarte frumos, imi va ocupa timpul asta nenorocit si mai ales cica imi va aduce prieteni noi..
OMG, ce misto ar fi ...sa am prieteni reali.. Ar tacea draq odata mama cu iesitu din casa...
Oricum odata si odata, o sa isi faca si j123 timp pt mine, si vom iesi la bere...sa vezi atunci veselie ..

13 septembrie 2008
Am deja 2 zile de joc...Mortii lor de resurse ca nu se mai aduna, si tot ma stresez ce nume sa ii pun la paladin. Oscilez intre Giurgiuveanu, si idolul meu Obelix.

14 Septembrie 2009
Ce nebun e jaby, auzi sa imi fac trib :))). Cica nu conteaza ca nu stiu, faptul ca stau 20 de ore pe joc este suficient.. Hai ca imi fac, ma invatat deja cum sa dau invitatii la toata harta :).

20 septembrie .2008
Mi-a construit jaby curtea nobila :).. tribu meu arata frumos, suntem deja 100 de insi, unu mai nebun ca altu..dar am timp pentru toti..PE toti ii asigur ca jabelu ne protejeaza.
Ma uit cu jiind la vasiloi si la tribul lui ....moam de as avea asa coleg :)....



Urmeaza o perioada neinteresanta, plina de fuziuni,linguseli , si aplecari in fatza

7 Decembrie 2008
Haha am primit in sfarsit invitatie in HK :)... Si sambata ies cu ei la bere... E deja a doua iesire intr-un an..., mama e in al noulea cer..
Va aerisi in sfarsit camera.....
Si daca se va intampla cum zice ea..ca imi va gasii un loc de munca.. Wow.. Voi vedea multe persoane reale :).

9 Decembrie 2008 .
M-am saturat de xanax :(.... Ce daca stranger si DaNii m-au ignorat la bere..... :(..Totusi jabela ma mai intrebat de vorba, ba chiar a ras cu mine.
Of ce ma intimideaza DANI :(..
Ia gata, imi pun poza cu verisoara, sa vada astia ca am prietena ....I-am facut :).

13 decembrie...2008
Aud pentru prima oara cuvintele TSL, TSA, R.A. ... Nu am inteles prea bine, dar mi-a zis jabelu ca vom face pe dracu in patru si ne vom baga cu ei in seama :)
E bine, poate imi fac si acolo prieteni ..

10 aprilie 2009.
Astia deja se bat . Grohaie pe conferinta ca uite ce i-au facut lui dasi cu admninii, haha l-au blocat pe atacabil si acu ii fura satele..Cica era mai greu cu el pe cont...
Le lipsesc un om din zona, ca sa dus la tara, traditii de pasti cica , si m-au lasat siter :)..
Ahahahha fac parte din team :)... Mama e suparata ca de inviere am stat la calculator....dar ii trece ei ca de obicei :)..Fug putin sa ciocnesc cu ea un ou..Brb

12 aprilie 2009, aud prima oara de Opteron180 , ce misto suna..Mi l-as dorii ca prieten...Imi iau inima in dinti si ii scriu mesaj...
Am palpitatiii, mi-a raspuns..... Wow... sa prins ca caut anturaj, si mi-a vorbit in scarba :(..
Nici asta nu ma vrea ....grr ma jur pe ce am mai scump ca il voi face sa plateasca....
Bag iar caseta aia cu Singur pe drum ....

20 mai 2009..
Mama ma angajat pe santier... nu voi mai putea sta cu cei mici din academie... si nici siter :(..
Tot raul spre bine, voi avea colegi reali...
Ce greu e sa duci roaba :(.

29 august 2009 ....
Hmm ce idee mi-a venit.. Hai sa imi probez colegii, le dau o circulara ca si cum m-as lasa.. Sa vad acuma solidaritate si rugaminti fierbinti, sa nu ma las :)

02 septembrie 2009...
Totusi 3 zile nu e mult..poate nu au citit mesajele.... , mai astept..

05 septembrie 2009
PE cine pacalesc...au citit .., s-au bucurat:(.... Dar nu le fac lor placerea, ma mai tarai in continuare... muhahahha

07 septembrie 2009
Ma fac pres astia pe extern ...ma pus dracu sa scriu..ma trag rau in jos stranger si getjar... :(.

17 decembrie 2009
Haha, rugamintile mele si faptu ca stranger e la fel de frustrat ca mine au invins...il vom ataca pe opteron sa ii stricam craciunul..CE , daca eu voi sta in casa cu tata, opteron de ce sa se bucure de craciun..Fuck, adminii astia...cu pacea lor cu tot..Nu pot sa ii stric chiar tot Craciunul, dar macar o parte din el :)

24 decembrie 2009
Bat taleri ...la toate conturile de pe proxy..., ridic ziduri, haha scriu mesaje de Craciun fericit :)) .M-am ametit, am baut cu tata :)
Ma obsedeaza Opteron :( .... Stau sa ma intreb daca nu cumva sunt gay....
Nu stiu , sunt suparat, opteron a zis ca la durut in basca de atacuri, da eu stiu ca sa ofticat, hahahah i-am luat 40 de sate...
Totusi vad ca al draq innobileaza intern si acu are si mai multe...In ritmul asta nu facem nimic...

30 decembrie 2009
Of Doamne...Opteron, ma simt vinovat ca i-am vrut raul, hai sa ii urez La multi ani si sa il mai laud... As cere autograf, dar iar rade de mine :(.

31 decembrie 2009
Gata, voi folosi citatele lui, si ii voi spune Teo, asa cel putin ma simt mai apropiat de el :)

10 ianuarie 2010
22 septembrie 2008 Imi aduc aminte cu placere iar, cand eram tanar si m-am imbatat cu tata si cu un vecin :)) ..Si m-am suit pe gardu vecinului(credeam ca e gardul nostru) si ma prins nenorocitul, ce bataie mi-a dat si ma fotografiat si cu aparatu ala foto alb negru...
Mda bataie, dar pt mine a fost o bucurie..am baut, am avut aventuraaaa , poate am sa folosesc asta odata pe triburi, sa par si eu smecherash... Mai finisez eu povestea, nu o las asa :).

10 ianuarie 2010 seara... Nici o reactie la povestirea mea :((..Si Jabba ma face boschete....Degeaba l-am adus pe verisorul meu Mihao sa scoata vorbe mai smecehresti,e praf si asta..Si cand ma gandesc ca i-am facut si cont pe triburi, si tot eu stau pe el :(.

11 ianuarie 2010 Opteron la violat verbal pe sef ....Offf nu mai suport, ii rog sa iesim de pe forum.
De ar vedea cineva ce am scris...... Doamne fereste....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

LOL Ai talent .. furi mult din al meu ca stil .. e amuzant .. Dar e neadevarat de la un cap la altul.

Tribul mi l-am facut singur, l-am cunoscut pe j123 dupa intrarea in HK... Apoi la o bere.
In rest vad ca esti la fel de obsedat de mine.. cum am fost eu sa fac TSL sa pice. :( Asta o recunosc, e adevarat.

Ma simt mandru ca va dati delete si ca in mare parte eu am provocat chestia asta.
Ce proxy visezi ma amice? Vorbesti din experienta proprie? Eu care imi las contul vraiste fara sitter? Am avut 12 sate in granita cu voi in care am tinut 8K pe ele . un spionaj nu ati dat bai activilor :D

Sa iti fac unul sa rada iar lumea 7 de tine? Postul e amuzant de la un cap la altul eu recunosc nu scriu ca tine .. trist , fad... Daca ar fi adevarat cum a fost cel care ti l-am facut eu tie.. nici nu ti l-am pus pe extern si ai postat la 5 dimineata... praf mic ce sti :D

Hai ca ies in pana mea ca o sa ma dea astia afara de la impins roaba din cauza ta :((
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=))...
p.s. vasiloi a fost colegul meu pe lumea 3. de treaba baiat.
 

DeletedUser17395

LOL Ai talent .. furi mult din al meu ca stil .. e amuzant .. Dar e neadevarat de la un cap la altul.

Tribul mi l-am facut singur, l-am cunoscut pe j123 dupa intrarea in HK... Apoi la o bere.
In rest vad ca esti la fel de obsedat de mine.. cum am fost eu sa fac TSL sa pice. :( Asta o recunosc, e adevarat.

Ma simt mandru ca va dati delete si ca in mare parte eu am provocat chestia asta.
Ce proxy visezi ma amice? Vorbesti din experienta proprie? Eu care imi las contul vraiste fara sitter? Am avut 12 sate in granita cu voi in care am tinut 8K pe ele . un spionaj nu ati dat bai activilor :D

Sa iti fac unul sa rada iar lumea 7 de tine? Postul e amuzant de la un cap la altul eu recunosc nu scriu ca tine .. trist , fad... Daca ar fi adevarat cum a fost cel care ti l-am facut eu tie.. nici nu ti l-am pus pe extern si ai postat la 5 dimineata... praf mic ce sti :D

Normal ca nu am fost activi, noi am mai iesit afara :)..
Poti sa faci, cine draq crezi ca o sa il citeasca...Mai o aburesc pe aici o zi , pana termin cu l13 si l17, si apoi idolul meu nedhu o sa dispara in neant :).. Poate o sa mai intru cateodata sa vad ce tampenii mai faceti..
Iti fur din stil ? Scuza-ma dar cred ca esti plagiatorul nr1 pe aici, m-ai copiat de m-ai rupt..Nu stiu care dintre noi a facut primu interviuri virtuale :)..
Nu vroiam sa il pun, dupa cu ti-am zis te -am lasat in pace, ca te-ai chinuit sa imi urezi sarbatori fericite, dar desi te-am ignorat, ai insistat sa ma musti de partea dorsala :)..
NU ma face ca fac si cu stranger si 13 CAP , si acolo am ce scrie...Tu esti mai necunoscut asa :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus