Intrebari despre Contul Premium

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru fiecare jucător nou indicat de tine, care ajunge pe urmă în joc la 300 puncte, primeşti un Cont-Premium pentru 5 zile. Este interzis să indici un jucător care joacă cu tine prin aceeeaşi legătura de internet.

Prin următorul link poţi indica noi jucători:

http:editat.html


GOKUUU Dc postezi aiurea ... omu asta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4586

Da ms andrey dar vad ca moderatorii intra foarte rar pe acest forum . Poate or fi ocupati ... inca astept .

ai cam inteles gresit unele chestii..

daca tu ai problema de acest gen,depune un ticket,forumul nu este numai de raspunsuri de la admini.
 

DeletedUser

ce hotoman esti:)) nu se face asa
daca cineva isi face cont de pe linkul pe care l-ai postat, vei primi u cont premium;)
fiecare jucator are acolo scris un link diferit...de ex eu am altul. si i-l dau cuiva pe al meu, nu pe al tau, ca doar interesul meu nu e sa iti dau tie pcte premium;);)
 

DeletedUser1195

@ tero,te-m rugat si altadata sa nu mai dai raspunsuri,daca nu stii exact raspunsul corect.Faci mai mult rau decat bine,produci confuzie.
Contul premium gratuit se primeste la 500 de puncte,la 15.000 de puncte si prin recrutarea de jucatori prin link-ul de recrutare pe care il gasiti la Setari.
 

DeletedUser

Reclama Libera

Sal all ...


As dori sa stiu ce este RECLAMA LIBERA (1 punct premium pt 30 zile)

mersi moolt :D
 

DeletedUser

daca o activezi nu vei mai primi in joc reclame timp de o luna .
 

DeletedUser1195

pe unii dintre jucatori ,reclama care apare pe pagina de joc ii deranjeaza,distrage atentia.(marturisesc ,ma numar printre acestia)
Daca vrei sa dispara poti sa cheltuiesti un punct premium si timp de o luna nu vor mai aparea reclamele acolo.
Nu e nici un santaj;atentie la cuvinte!Nimeni nu te obliga nici sa cumperi cont premium ,nici sa activezi reclama libera.
 

DeletedUser15034

Cont premium

salut
am primit la 500 puncte un cont premium. La cate puncte mai primesc puncte premium???
 

DeletedUser

InTreBaRe

:confused:am si eu o nelamurire.
de exemplu eu invit acum un jucator pe tribuirile intra isi face cont etc.mi se acorda automat puncte premium cand invit jucatori:confused::confused:
 

DeletedUser7708

:confused:am si eu o nelamurire.
de exemplu eu invit acum un jucator pe tribuirile intra isi face cont etc.mi se acorda automat puncte premium cand invit jucatori:confused::confused:

Doar când ajung şi ei la un anumit punctaj(când am început să joc eu triburi trebuia să facă 500 puncte cel invitat, acum nu ştiu dacă a rămas la fel).
 

DeletedUser

daca inviti un jucator prin linkul de recrutare, iar acel jucator ajunge in joc la 300 de pct, primesti un cont-premium pt 3 zile. este interzis sa inviti un jucator cu care imparti legatura de internet.
 

DeletedUser1195

traim sub semnul informaticii si automatizarii.Doar nu iti inchipui ca sta vreun admin sa urmareasca cine pe cine invita in joc? :)
Tu fa recrutare si vei vedea ca automat vei primi cont premium cand jucatorul recrutat de tine va ajunge la 300 de puncte.
 

DeletedUser5596

C.P.

Mi-am dat sa imi bag cont premium si cand am introdus codu,mi-a dat eroare la pagina,si nu mi s-au acivat punctele.Cum pot sa le recuperez ca eu am trimis mesaju dar din pacate am sters codu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus