Intrebari despre Contul Premium

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cateo data puneti cont premiu la toti,un sfat sa dati con premiu de sarbatori craciun paste sfutul andrei etc..
 

DeletedUser267

Am si eu o intrebare:
Sunt pe Lumea 1 si recrutez un jucator care nu poate sa intre pe Lumea 1 si va intra pe alta lume face peste 300 de puncte si eu nu primeesc Premium?
Multumesc anticipat.
 

DeletedUser9568

Măi...
Deci pe Lumea 1 nu poţi recruta un jucător, pentru că lumea e inchisă.
Dacă îţi faci cont pe Lumea x şi recrutezi un jucător acolo, acolo vei primi CP.
 

DeletedUser267

am inteles
dar jucatorul recrutat intra si el pe o lume (pe Lumea 1 nu poate intra oricum si eu joc numai pe Lumea 1), creste mare si eu nu primesc nimic.. asta nu mi se pare corect
 

DeletedUser

am inteles
dar jucatorul recrutat intra si el pe o lume (pe Lumea 1 nu poate intra oricum si eu joc numai pe Lumea 1), creste mare si eu nu primesc nimic.. asta nu mi se pare corect

daca a crescut mai mare de 300p intra la Setari/Recrutare jucatori si o sa gasesti o lista cu toti jucatorii pe care i-ai recrutat iar in dreptul celor care au trecut de 300p vei avea "Rasplata 5 zile premium gratis" sau ceva de genul asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Help

Am trimis 2 sms pt a achizitionat puncte premium si nu am primit nici un raspuns cu parola.....
Trebuie sa astept un timp mai indelungat sau trebuie urmati anumiti pasi


Multumesc anticipat pt raspuns
 

DeletedUser431

in mod normal sms-ul iti vine aproape imediat..iti recomand sa trimiti un ticket la support in cazul in care sms-ul nu a ajuns....
 

DeletedUser21188

si daca nu vine deloc?

se pare ca este o mare teapa ... am trimis mai multe sms-uri ... mi s-a intors un singur raspuns ... dar factura de telefon a venit pt toate mesajele ... cine a mai patit asa ceva , il rog sa ma contacteze ... o pun de un proces cu astia
 

DeletedUser

se pare ca este o mare teapa ... am trimis mai multe sms-uri ... mi s-a intors un singur raspuns ... dar factura de telefon a venit pt toate mesajele ... cine a mai patit asa ceva , il rog sa ma contacteze ... o pun de un proces cu astia

poti depune un tiket cu titlul probleme cont premium.
in mesaj poti scrie tot offul dar in primul rand codurile pe care le-ai avut :)
 

DeletedUser

cu SMS-ul nu am avut probleme

in schimb,am avut probleme cand am vrut sa platesc cu cardul-si am renuntat
 

DeletedUser

problema premium

am trimis sms-urile, am scris codul de validare, am dat ok... dar nu am primit nimic...
 

DeletedUser

...

mithril. si eu am patit acelasi lucru,am trimis sms,am scris codul si nu am primit punctele...ce putem face?
va multumesc anticipat pentru raspuns
 

DeletedUser

Probleme

Si eu am trimis sms, am primit codul, l-am introdus, a mers, dar punctele nema! Dureaza cumva mai mult timp pana imi intra punctele?


Edit: Daca aveti impresia ca puteti da tapa la "fraierii care iau cont premium" va inselati. NU primesc punctele, o imbulinati rau, nu o sa va permiteti nici macar sa platiti provideru de net.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus