Intrebari despre Contul Premium

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Gresesti Puyut!
Cand dai sa trimiti mesaj apasand pe Trib, iti apare lista cu Tribul complet, intemeietorul tribului, conducerea tribului, diplomatie indiferent daca ai sau nu drept de circulara, atata timp cat ai cont premium.
Deasemenea poti trimite circulare si jucatorilor care nu fac parte din acelasi trib cu tine, cu mentiunea ca poti trimite o circulara la maxim 50 de jucatori din afara tribului propriu.

paint1.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5673

5 puncte premium cat tine ca numar de zile ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am luat la 500 de puncte cont premiu .... la cate mai iau ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5673

mi-e mi-au furat 2 zile de la 1 februarie mi-a dat pana la 1 martie si nu is 30 de zile
 

DeletedUser

na, belea ... serios ??!!?!?!?!?:confused: asta da descoperire ... mersi ca ai precizat ca eram in dubiu

daca bubujupanu a zis ca l-au furat cu 2 zile nu vorbea aiurea ... pe viitor incearca sa nu mai postezi doar ca sa iti vezi scrisul :D
 

DeletedUser

na, belea ... serios ??!!?!?!?!?:confused: asta da descoperire ... mersi ca ai precizat ca eram in dubiu

daca bubujupanu a zis ca l-au furat cu 2 zile nu vorbea aiurea ... pe viitor incearca sa nu mai postezi doar ca sa iti vezi scrisul :D

omule stai linistit ca mi`am vazut destul scrisul... chiar sunt satul de el
doar ca nu ma pot abtine cand vad astfel de greseli, elementare as putea spune
1.gif
 

DeletedUser

Cont Premium

Daca am Orange abonament flexibil de 7 euro si imi iau Cont-Premium,o sa imi ia din creditul de 7 euro inclus in abonament sau o sa imi bage direct cost suplimentar?
 

DeletedUser

am si eu o nelamurire...
de exemplu: pe lumea 10 am ajuns la 500 de puncte si mi s-a dat cont premium gratis...eu nu am vreau sa il activez acum...vreau sa il activez peste o luna(sa zicem)...se poate?sau se retrage daca nu il activezi intr-o anumita perioada de cand ti-a fost oferit?
 

DeletedUser

am si eu o nelamurire...
de exemplu: pe lumea 10 am ajuns la 500 de puncte si mi s-a dat cont premium gratis...eu nu am vreau sa il activez acum...vreau sa il activez peste o luna(sa zicem)...se poate?sau se retrage daca nu il activezi intr-o anumita perioada de cand ti-a fost oferit?

Contul premium gratuit poate fi folosit când vrei tu!

NU EXPIRĂ! (i-au şters adminii termenul de garanţie)
m0118.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus