Intrebari referitoare la sitter

  • Autor subiect DeletedUser10925
  • Data de început

DeletedUser

eu ma refeream daca cele 3 conturi(al meu,al fratelui meu si al sitterului meu) vor fii banate

oricum multumesc pentru raspunsuri...;)
 

DeletedUser25931

mda...eram si eu curios de treaba asta..si am aflat raspunsu aici;)
 

DeletedUser

Sunt sitter la un fost coleg de trib care, intre timp, a fost inchis de admini. Cum fac sa nu-i mai fiu sitter?
 

DeletedUser5809

Sunt sitter la un fost coleg de trib care, intre timp, a fost inchis de admini. Cum fac sa nu-i mai fiu sitter?

Adminul trebuia sa inceteze sitterul automat,poate a uitat,sau poate asteapta sa vina adevaratul proprietar sa inceteze el sitterul si sa depuna ticket pentru ban daca se simte nedreptatit.Trimite un ticket daca te deranjeaza asa,o sa se rezolve sau asteapta pana devine barbar,o sa se stearga automat.
 

DeletedUser

Ok, mersi pentru raspuns. Daca eu nu-l pot intrerupe, o sa astept pana devine de barbari.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cred că despre depăşirea limitei de 60 zile este vorba.

Modul de vacanţă pe termen lung
Permitem jucătorilor să fie locţiitori pe termen lung cu restricţii asupra contului avut în mod de vacanţă. Dacă un cont are un proprietar ce se întoarce şi ştiţi când acesta se întoarce, este în regulă să fiţi locţiitor. Conturile avute în mod de vacanţă pe care proprietarii nu se mai întorc sunt considerate "Mod de vacanţă permanent". Cum este temporar, dacă un cont are locţiitor 60 de zile din ultimele 120 de zile, contul devine cont „limitat”. Locţiitorul nu va putea să atace sau să sprijine alţi jucători sau să trimită resurse de pe contul respectiv. Fiecare cont trebuie sa aibă un jucător activ. Dacă proprietarul contului decide că el\ea nu se mai întoarce pe cont, contul respectiv nu poate fi jucat de pe mod de vacanţa permanent de un locţiitor.
Toate menţiunile de la punctele §2 şi §3 trebuie urmate.

* Este interzisă jucarea permanentă de pe mod de vacanţă în beneficiul altor conturi, chiar dacă aceste conturi sunt pe o legătură de internet distinctă.
* Orice cont ce depăşeşte 120 de zile de mod de vacanţă fără motiv, va avea modul de vacanţă încetat.
 

DeletedUser

Daca sunt sitter pentru un coleg si trebuie, la randul meu, sa las sitter pe altcineva, mai raman loctiitor pentru coleg? Stiu ca loctiitorul meu nu poate accesa contul pentru care sunt eu sitter, dar eu voi mai putea face asta?
 

DeletedUser

Scuze o intrebare am si eu daca nu va suparati..
Am trimis sprijin la un coleg si dupa acea am luat sitter de la el.. As vrea sa stiu daca am facut ceva gresit
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Nu, interacţiunea este imposibilă şi ilegală după şi în timpul perioadei de sitter, chiar dacă sprijinul ajunge în timp ce eşti locţiitor. Totuşi, astfel de dileme adresează-le adminilor prin sistemul de întrebări suport.
 

DeletedUser

Scuze o intrebare am si eu daca nu va suparati..
Am trimis sprijin la un coleg si dupa acea am luat sitter de la el.. As vrea sa stiu daca am facut ceva gresit

eu a spus:
azi la ore 12:00 X il lasa sitter pe Y pt contul sau. La azi la ora 10:00 Y i-a itrimis trupe de suport lui X. Se incalca vre-o regula si daca da va rog sa-mi spuneti cand ar fi trebuit sa-i trimita astfel incat sa nu se incalce nici o regula.

Aceeasi intrebare pentru transportul de resurse
(sau jefuire), atacurile coordonate
raspuns a spus:
Nu se incalcă regula dacă suportul a fost trimis inainte de inceperea perioadei de loctiitor.
+10 caractere
 

DeletedUser25931

:confused:si daca mi-a trimis sprijin X la 10 si eu la 12 lam trecut la impartirea legaturii:D:D......acum se incalca vreo regula?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cred că faci nişte confuzii, aici este vorba de locţiitor.
Urmează link-ul de mai sus şi te lămureşti acolo.
 

DeletedUser

buna

am si eu o intrebare mi sa blocat contul cat timp am lasat siter si numi merge sa depun contestatie cum fac sal deb lochez cine ma poate ajuta?
 

DeletedUser

Exista un nr. limitat de useri la care poti fi sitter? Sau poti sa stai la cate persoane vrei?:confused:
 

DeletedUser14704

Din cate stiu eu nu exista un numar limitat de jucatori la care le poti tine locul,sper sa nu dezionformez.
 
Sus