Jucatorul de triburi perfect

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35413

Tribunul
adiman78
ak-orochimaru-ak
alfonso de leon (nu stiu nick-ul sau real , stiu doar ca este unul din conducatorii tribului HAITA(tribul original))
Illidan stormrage
cristian ciura octav


si lista poate continua.


nu pot spune ca sunt perfecti , dar sunt cei mai apropiati de perfectiune de pe serverul romanesc , fiind jucatori care joaca bine in toate etapele..atat la start , cat si la sate multe....daca cineva vrea sa ma contrazica , nu cred ca poate :)

am avut onoarea de a colabora cu unii din ei , si nu vorbesc "din exterior".


Th3one , iti zic eu .. ar fi primul ;)
illidan s-a lasat !



oricum sunt jucatori perfecti pe categorii ;) .. starteri, de lunga durata , jucatori care incheie lumea !


nu o sa vedeti voi niciodata un jucator sa fie perfect starter si sa mai inchida si lumea ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41436

uite aici un top
1 Puyut
2 Termo
3 mladie
4 doggermanu
5 CMZB
6 xena2000
7 Gosser
8 albiciosu
9 bubujupanu
10 Kogayon
11 sindobado
12 eugen1975
13 uscatelul
14 cosminatorul
15 anca13111981
16 Rechinii
17 Baghera2005
18 andrei grad
19 danutza2007
20 florin boss1

din pacate doar pe uscatelul l-am mai vazut pe aici
 

DeletedUser20143

Jucatorul perfect de triburi este acela cu bun simt, acela care indiferent de cate puncte are raspunde frumos la un mesaj, acela care poate sustine o discutie civilizata pe diverse teme. Nu conteaza cat de mare ai contul ci cat de mare este orizontul tau.
 

DeletedUser35413

da..parerea ta .. dar daca ii pui pe astia sa fac un start de lume cu staretii de pe triburile o sa ramana in urma ..!
 

DeletedUser20143

Probabil, dar prefer sa am coleg de trib pe unul care stie sa intretina o discutie decat unul care doar sta si farmeaza toata ziua si eventual da un 'salut' pe forum. Pana la urma joc jocul asta pentru a ma distra, iar eu cel mai bine ma distrez cand socializez nu cand iau vreun sat.

Acum sa nu se inteleaga ca jucatorii buni cu multe puncte nu se pot confunda cu cei descrisi de mine mai sus:)
 

DeletedUser35413

Probabil, dar prefer sa am coleg de trib pe unul care stie sa intretina o discutie decat unul care doar sta si farmeaza toata ziua si eventual da un 'salut' pe forum. Pana la urma joc jocul asta pentru a ma distra, iar eu cel mai bine ma distrez cand socializez nu cand iau vreun sat.

Acum sa nu se inteleaga ca jucatorii buni cu multe puncte nu se pot confunda cu cei descrisi de mine mai sus:)

lasa forumurile... cel mai bine socializezi pe skype cu jucatorii de pe triburile ;) !
 

DeletedUser35413

jucatorul perfect pentru triburile dupa cum a spus si gaby este cel care e on 20/24 , dar mai pot adauga si

-este jucatorul care iti da sate moca
-care participa cu tine la atacuri si da mai multe curatari ca tine(ca tu sa iei moca)
-jucatorul care iti tine sitter cand ai multe atacuri si tu ai probleme cu / "corazonu'"

, iar apoi daca nu mai face nici una din cele de mai sus este innobilat tot de catre "prietenii" pentru care a facut asta :))

practic jucatorul perfect este inexistent , cum a zis si adyroxy(nu exista) si nu uita sa imi dai id-ul tau de mess ca sa mai vorbim despre triburile si skype daca ai sa iti arat harti , poate accepti si 2 conturi unul pe o lume si celalalt pe alta si sa imi dai mesaj la 0745 40* ***

Tu stranutelule numai la vorba esti! Dar la joc nu te mai bagi niciodata.... esti degeaba :))
 

DeletedUser38231

EU cred ca pot , m`i se pare o aberatie sa compari pe Illidan stormrage si cristian ciura octav cu ak-orochimaru-ak dar asta e doar parerea mea nu arunca cu pietre

desi am vreo 2 ani in plus de triburi in fata lui orochimaru....am invatat o gramada de lucruri de la el din punct de vedere al jocului...asta m-a determinat sa il includ in acest top :)
 

DeletedUser

Va stresati degeaba,nici unii nu aveti treaba cu jocul,nici cei enumerati si nici cei care postati pe aici,dar ce sa faci zice cineva gura bate ....,deci intelegeti voi cam ce zic,nici macar nu stiti cum reusesc jucatorii enumerati sa fie starteri buni,cate telefoane folosesc cate proxy incearca si cati jucatori de vacanta au ca sa poata sa isi creasca primele sate in liniste.

Asa ca lasati voi topurile astea de inghetata ca sunt facute subiectiv,adica i stiti pe astia se comporta frumos cu voi si voi acum li...,adica savurati inghetata :))
 

DeletedUser38231

Va stresati degeaba,nici unii nu aveti treaba cu jocul,nici cei enumerati si nici cei care postati pe aici,dar ce sa faci zice cineva gura bate ....,deci intelegeti voi cam ce zic,nici macar nu stiti cum reusesc jucatorii enumerati sa fie starteri buni,cate telefoane folosesc cate proxy incearca si cati jucatori de vacanta au ca sa poata sa isi creasca primele sate in liniste.

Asa ca lasati voi topurile astea de inghetata ca sunt facute subiectiv,adica i stiti pe astia se comporta frumos cu voi si voi acum li...,adica savurati inghetata :))

esti depasit rau de tot cu tehnicile care le-ai enumerat mai sus...sunt cu totul altele "secretele" succesului. :)
 

DeletedUser

am enumerat cateva,daca vrei sa iti zic si de siduri,si lista ar puea continua,sa fiu eu depasit ca e bine,decat sa fiu inaintat ca voi :))
 

DeletedUser35749

Th3one , iti zic eu .. ar fi primul ;)
illidan s-a lasat !



oricum sunt jucatori perfecti pe categorii ;) .. starteri, de lunga durata , jucatori care incheie lumea !


nu o sa vedeti voi niciodata un jucator sa fie perfect starter si sa mai inchida si lumea ;))


Nu exista starter si alte prostii de genu...doar jucatori care se plictisesc si care nu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus