Jucatorul de triburi perfect

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11365

Era un jucator(de care garantez ca nu ati auzit niciunul) pe nume Toth..M-am apucat de joc si omul avea 5 sate si un trib la margine in care am intrat si eu..omu mi-a trimis 750 de cai grei ca sa ma dezvolt in liniste(gest fara precendent din ceea ce am vazut eu pana acuma)..a ajuns omul la 15-20 de sate,a vazut ca jocul il cam streseaza si s-a lasat..Multi s-au batut de alungul timpului pentru titlul de "Cel mai..",doar ca acel titlu era unul fictiv,si tot efortul depus,in zadar..

Omul perfect nu e ala care are multi bani,sau ala care are o sotie frumoasa,sau ala care e realizat profesional,ci ala care e fericit..Asa si aici..cat timp te simti bine jucandu-te,esti jucatorul perfect..
 

DeletedUser

Jucatorul perfect ? Hmmm ... Cum nu exista Mos Craciun asa nu exista si jucatorul perfect :D... Aici uni dintre noi jucam doar pentru distractie si sa enervam incepatori :D
 

DeletedUser40250

Cel mai bun jucator de triburile este Laleaua Neagra daca-l cunoaste careva...Jucator extraordinar cu tactici fantastice!Totusi s-a lasat treptat avand trista varsta de 33 de ani...Am avut onoarea sa-mi fie vecin.
Pentru mine e perfect.S-a lasat din motive "clare" familie/varsta!

WTF! Nu exista Mosu :(!?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35413

Nu exista starter si alte prostii de genu...doar jucatori care se plictisesc si care nu.

Eu sunt ala care se plictiseste !

"Jucatorul perfect" poate o sa-l visati, dar sigur nu o sa-l vedeti pe triburile la noi ;)!
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Asa cum am spus la inceput, stiu foarte bine ca nu exista. Topicul avea ca obiectiv sa gaseasca trasaturile unui jucator perfect. Ce calitati ar trebui pentru a fi recunoscut ca fiind "perfect".

In opinia mea una din calitatile fara de care nu se poate, este omenia. Daca nu esti cinstit, civilizat si sociabil, cu siguranta nu vei putea deveni respectat de ceilalti. Iar respectul pe joc, e foarte important, de cele mai multe ori se fac si se desfac aliante pe baza respectului.
T-train, dodge, backtime, recuperari si altele...se invata intr-o ora de stat pe youtube. :)
 

DeletedUser40250

Proverv:Persoana care-si cauta prietenul perfect o sa ramana singur
 

DeletedUser35377

pardon de interventie dar vad ca se da dintr o ineptie in alta pe topicul acesta

ce au de a face calitatile de jucator cu cele de om?

se cauta jucatorul perfect nu omul perfect
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
@Murron, fiecare are o anume perspectiva, de asta am si facut topicul. Daca ma consideram atotstiutor, ziceam asa, jucatorul perfect:
- da backtime in milisecunde
- recupereaza in milisecunde
- farmeaza zilnic 5000 de sate
- se apara cu atac, atunci cand situatia o cere
- sta on 20 de ore pe site.

Dar poate cineva vine si spune, ce jucator perfect, ala e "no lifer". Atunci ce facem?

Daca ai o parere esti liber sa o expui, dar la fel cum te invit pe tine sa impartasesti opinia, la fel si ceilalti sunt invitati. Poate ca sunt pareri care ne par puerile, dar asta nu e o problema, la sfarsit (asa cum am zis) tragem linie si vedem ce iese. :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
@adenauer : pai ai zis clar "jucatorul" ... ce importanta mai are daca e no lifer sau nu? :))

cunosc si eu un jucator care e cat de cat aproape de adevar :D juca odata pe L7 si tinea o granita intreaga ( nu stiu cate mii de sate) fara nici un fel de probleme impotriva unui trib care se autoproclama "trib de elita" la acea vreme (TSL - The Sith Lords ) :))
 

DeletedUser

Cred ca tema se refera la ' jucatorul de triburi' ... adica la modul tehnic ...
Un jucator poate fi bun tehnic dar sa fie varza cu diplomatia, tactica si strategie de echipa , sau poate sa aiba un caracter de kkt care se reflecta in joc etc...
Dar in final, pentru ca sa fii un bun jucator tehnic de triburi ai nevoie de 3 lucruri :

1. vointa si rabdare sa asculti si sa bagi la cap niste chestii banale pt care nu iti trebuie facultate sa le inveti
2. o conexiune rapida
3. timp liber la discretie...deoarece este un JOC ONLINE si poti fi oricat de bun daca nu esti ON esti zero ( excludem cazul siter , coplayer etc)
 

DeletedUser40250

Povestea jucatorului perfect

Un om obisnuit pleaca la cineva sa vizioneze Twilight (WTF!?).Obisnuitul film,fac nunta,Nu e nevoie de detalii,apare copilu...Dezamagit isi trage o bila de kalasnicov in cap(...somn...)Se trezeste in filmul Gone in toaleta lui Big Foot unde un criminal in serie isi ascunde pubertarele.Foarte trist scapa ajutat de lupii din Frozen dupa ce s'au gandit la Premium Rush,o corcitura cu ceva jigodie dupa imperecherea Transportarului cu Turul Frantei....

Ajuns acasa no chef,no live,no work cauta filme cu :rolleyes: si :eek:<-:p,dar gaseste un joc Triburile.Se logheaza -> intra intr-un trib -> farmeaza -> moare -> next world -) se logheaza -> creaza un trib -> farmeaza -> face sate -> sprijina -> ataca -> etc etc etc etc -> se satura -> next worl -) ..... -> -> -> -> -> .....-) ramane aici

Tipu e calumea,dar dupa ce a vazut Twilight sufera de orgasm....

The epic End
Now on Blu-Ray,DVD,HD 1080!

Made in China
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40792

Ar fi frumoasa o lume fara pp, poate atunci s-ar gasi jucatorul perfect...desi se spune ca PERFECTIUNEA NU EXISTA :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus