Jucatorul de triburi perfect

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40272

jucator perfect nu cred ca exista:) sau cel putin eu nu am intalnit, am intalnit multi jucatori buni, dar perfecti nu, pentru ca erau oameni acei jucatori, jucatori care m-au impresionat, nu sunt multi:) Evoluti0n, kennianu...in rest, poate am fost eu prea orb.
ca sa fii perfect trebuie sa stai on 24/24, pe langa asta trebuie sa stii sa te descurci in orice situatie, orice situatie are o rezolvare daca esti destept, nu te innobileaza nimeni dintr-un atac, 2...din pacate toti (sau majoritatea) la primul oranizat incep sa urle dupa sprijin...la cateva organizate se poate face fata lejer de unul singur, daca ai timp de joc...i-am auzit pe multi aberand cand se tineau tare in clanta cu topul la ODD...ala ti-l face tribul, nu tu ca jucator, vorbesti de jucatori, te uiti la ODA.
sa nu te plimbi prin triburi doar pentru ca acele triburi te ajuta, multi, dar multi fac asta pe .ro ...esti bun?! joci oriunde, unde incepi acolo mori, daca esti bun
sa nu cersesti/cumperi sate, am intalnit si jucatori de astia, si se dadeau mari jucatori:)
dupa 3 luni de joc nu mai gasesti jucatori de triburile, ci jucatori de sim city....uitati-va voi pe toate lumile de joc si vedeti care e preocuparea jucatorilor, INTERNELE, MOCA. si atunci cu ce te evidentiezi? cu nimic, sau te arati cat de bun conducator esti, sau cat de amic esti cu conducerea (si internele astea, nu au toti acces la ele:)) )


va plangeti de scripturi, cum x foloseste scripturi la fel de bine poate folosi si y, daca asta e jocul, trebuie sa ne adaptam. nu va mai plagneti ca acum 70 de ani se vedeau valorile...acum 80 de ani cum juca y juca si x, la fel si acum.

daca gasiti jucatorul perfect poate ma anuntati si pe mine, sunt curios:eek:
 

DeletedUser35413

sa nu mai zic de tine ;) ... esti printre astia care ai zis si tu ( kimo si keni )!
 

DeletedUser25903

Juactorul perfect este acela care : are multicont, fenteaza adminii, are 10 conturi /lume, foloseste scripturi interzise, il doare-n basca de toti, are si real life (pentru ca este smecher si lasa sitter la cei care nu au) , depune cate 10 tikete / zi , da atacuri la mili-milisecunda , are numai sate de barbari in jur etc, etc!!!:)) :)
 

DeletedUser40250

Juactorul perfect este acela care : are multicont, fenteaza adminii, are 10 conturi /lume, foloseste scripturi interzise, il doare-n basca de toti, are si real life (pentru ca este smecher si lasa sitter la cei care nu au) , depune cate 10 tikete / zi , da atacuri la mili-milisecunda , are numai sate de barbari in jur etc, etc!!!:)) :)

Fenteaza adminii sub fusta?
Mai nou se poate si cu 10 acounturi?Eu stiam ca e minim 3,ms mult acum stiu ce fac pe viitor :p :D
 

DeletedUser25903

R@nd@r a spus:
Fenteaza adminii sub fusta?
Mai nou se poate si cu 10 acounturi?Eu stiam ca e minim 3,ms mult acum stiu ce fac pe viitor :p

n-ai facut pana acum asa?!?!?!?! Credeam ca orice noob stie (in afara de mine ) :D Cat despre fentat , ii poti fenta si "fusta"!
 

DeletedUser40250

Story Emoticons time!

Un barbat->:rolleyes:->se face frumos->:cool: :D->Intalneste o fata->:eek:->fac fW**i->:eek: :p :rolleyes:->pleaca->;)->

a-2-a zi o ia de la capat...

Un barbat->:rolleyes:->se face frumos->:cool: :D->Intalneste o fata->:eek:->fac fW**i->:eek: :p :rolleyes:->pleaca->;)->

Ca-n Twilight.

______________________________________________________

PS:Stai lin ca si pe mine m-a inchis carmi pe lumea 2 ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu exista jucatorul perfect!

Doamne, ce oameni!!! Adica ce, eu nu exist? :|
Jucatorul perfect este acela care are scripturile necesare, fraierii care sa-i stea sitter cand el nu poate si care are netul de viteza luminii, ca avand in vedere gapul de 100 de milisecunde, cu netul clasic o cam dai cu presupusul! Iar mai ales la inceputuri de lumi, conturile din rang 20 sunt cu co-playeri! Nu exista distrus sa stea 20/24 pe cont!
Cel putin asa cred eu!
 

DeletedUser35413

Doamne, ce oameni!!! Adica ce, eu nu exist? :|
Jucatorul perfect este acela care are scripturile necesare, fraierii care sa-i stea sitter cand el nu poate si care are netul de viteza luminii, ca avand in vedere gapul de 100 de milisecunde, cu netul clasic o cam dai cu presupusul! Iar mai ales la inceputuri de lumi, conturile din rang 20 sunt cu co-playeri! Nu exista distrus sa stea 20/24 pe cont!
Cel putin asa cred eu!

nu sunt toti cu co-player ;).. si de exemplu erau zile cand stateam si 24 din 24 pe cont :d.. :)) ..dar deobici stau cam vro 20 din 24 !
 

DeletedUser25903

Hello I love? a spus:
nu sunt toti cu co-player .. si de exemplu erau zile cand stateam si 24 din 24 pe cont :d.. ) ..dar deobici stau cam vro 20 din 24 !

Poti sta si sitter?
 

DeletedUser3357

90% din cei care au postat aici au facut-o doar ca sa isi ridica numarul de posturi pe forum.

Jucatorul perfect trebuie sa dispuna de timp in primul rand. NU ai timp, poti sa sti toate scripturile si sa cunoasti toate gaurile jocului. Daca sa dispuna de timp inseamna siter din trib, 10 co'player-i,mai putin conteaza. contul sa fie activ.

kenji noi am mai discutat pe skype tema. Conteaza zona, cu cine intri sa joci ca si trib, conteaza cu cate conturi intri, conteaza setari.Cine vrea sa isi masoare puterile sa isi faca echipa si sa inchirieze serverul de masterarena si sa joace contra altei echipe. Aici se poate spune ca se poate face o comparatie mai apropriata de realitate.

restu e tacere.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus