Jucatorul de triburi perfect

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20103

ciudat topic..jucatorul perfect?:eek: nici gand sa se apropie macar cineva de titulatura asta..ar fi culmea:) insa cunosc vreo cativa care care mereu au maturat tot ce le-a iesit in cale.ei doar joaca.. atunci cand e nevoie;)
daca tot trebuie enumerat un singur jucator..eu l-as nominaliza pe: phaentom-L6/Gabriel Cotabita-L8/Michel Platini-L13. posibil sa stiti voi pe altul/altii mai buni(eu nu cred).
 

DeletedUser

Jucatorule ? Pe l26 dupa ce v-am scos maretul trib Aka si erai mare zmeu pe extern si acuma nu m-ai dai pe acolo ai venit sa-ti faci reclama pe l27 ? rusine..ma asteptam la mai multa prostie din partea ta .

stii ce imi plac astia cu gura mare care se dau mari smecheri cand stiu doar sa arda pe la spate?:))))))

mai bine taci ca esti vai de viata ta ca si jucator

Sa ii pupi picioarele lui cavalerul danubian ca doar datorita lui nu te-am ars cand erai vai de viata ta

nu inteleg la ce te dai mare jucator ca eu atunci cand aveam fullul facut , tu nu aveai nici jumate de full facut

Eu nu am nevoie de reclama din partea nimanui ca nu castig nimic daca imi face cineva reclama

Prostie...poate sunt un prost , dar macar sunt un om cu onoare fata de nimicuri ca tine :rolleyes:

Cat veti juca pe .ro nu o sa fiti in stare sa va ridicati la nivelul meu si a colegilor mei care iam luat pe clasica

De ce? Pentru ca un jucator foarte bun e in primul rand un jucator cu onoare si respect, ceea ce voua va lipseste

Asa ca gura mica si joc de glezne, si mai invata sa joci
 

DeletedUser

Jucatoul perfect e mult spus,dar ceva special au cei ce stau in frunte(locul1)
 

DeletedUser20143

stii ce imi plac astia cu gura mare care se dau mari smecheri cand stiu doar sa arda pe la spate?:))))))

mai bine taci ca esti vai de viata ta ca si jucator

Sa ii pupi picioarele lui cavalerul danubian ca doar datorita lui nu te-am ars cand erai vai de viata ta

nu inteleg la ce te dai mare jucator ca eu atunci cand aveam fullul facut , tu nu aveai nici jumate de full facut

Eu nu am nevoie de reclama din partea nimanui ca nu castig nimic daca imi face cineva reclama

Prostie...poate sunt un prost , dar macar sunt un om cu onoare fata de nimicuri ca tine :rolleyes:

Cat veti juca pe .ro nu o sa fiti in stare sa va ridicati la nivelul meu si a colegilor mei care iam luat pe clasica

De ce? Pentru ca un jucator foarte bun e in primul rand un jucator cu onoare si respect, ceea ce voua va lipseste

Asa ca gura mica si joc de glezne, si mai invata sa joci


Un jucator cu onoare si respect care jigneste alti jucatori si se lauda singur pe forumuri:) un jucator cu onoare si respect in momentul in care era atacat ori nu raspundea ori dadea un raspuns diplomatic. Imi pare rau sa vad ca jucatorii nominalizati la titlul de 'jucatorul perfect' dau astfel de raspunsuri. Cu siguranta nu ma ridic la nivelul tau, si nici al colegilor tai, eu sunt doar un jucator mediocru, dar si daca as reusi sa fiu la fel de bun ca voi nu as veni pe forum sa le zic altora cat de bun sunt eu, daca as fi foarte bun ar posta altii pentru mine:)
 

DeletedUser

nu ma consider unul dintre cei mai buni de pe .ro , sunt altii mult mai buni decat mine in toate capitolele
Daca Claudiu a considerat el ca eu as fi pentru el in acel top, ii multumesc si il respect pentru asta
Daca fac putina caterinca asta nu inseamna ca ma dau mare jucator

si daca jignesc, jignesc nimicuri care se baga in seama aiurea

Pentru asta probabil m-ai primesc 5 puncte probabil
 

DeletedUser

- Ma scuzati ca ma bag din nou in seama, dar dupa ce am citit toate aiurelile scrise pe aici, chiar am avut dreptate: nu exista nici jucator si nici om perfect

- Orochimaru - "nimicurile" care zici tu ca le jignesti, sunt oameni, te rog sa ii tratezi cum se cuvine, ca daca eu nu te cunosc si ti-as spune ca esti un nimic, mi-ai da cu un par in cap.

- Orice om are dreptul la opinie personala si nu trebuie criticat pt aceasta.

- O caracteristica a jucatorului aproape perfect poate fi si modestia
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
V-as ruga sa va limitati la trasaturile jucatorului perfect.

@Ak-Orochimaru-Ak Sanctiunile se discuta in privat. Nu a fost nimeni niciodata sanctionat daca nu a gresit.

Cu aceasta ocazie va anunt ca maine voi inchide topicul si voi incerca sa fac o insiruire a calitatilor pe care jucatorul perfect ar trebui sa le aiba. Voi lua in considerare atat calitatile "tehnice" dar si cele morale.
 

DeletedUser

salutare tuturor imperfectilor, perfectilor simpli si celor compusi :p


KKO, nu ma asteptam sa te mai vad pe aici dupa 10 luni...ai amenintat cu retragerea deja de mai mult de un an :rolleyes:
 

DeletedUser11365

Daca postez nu inseamna ca ma joc draga Raluca..

an nou fericit si tie..
 

DeletedUser

stii ce imi plac astia cu gura mare care se dau mari smecheri cand stiu doar sa arda pe la spate?:))))))

mai bine taci ca esti vai de viata ta ca si jucator

Sa ii pupi picioarele lui cavalerul danubian ca doar datorita lui nu te-am ars cand erai vai de viata ta

nu inteleg la ce te dai mare jucator ca eu atunci cand aveam fullul facut , tu nu aveai nici jumate de full facut

Eu nu am nevoie de reclama din partea nimanui ca nu castig nimic daca imi face cineva reclama

Prostie...poate sunt un prost , dar macar sunt un om cu onoare fata de nimicuri ca tine :rolleyes:

Cat veti juca pe .ro nu o sa fiti in stare sa va ridicati la nivelul meu si a colegilor mei care iam luat pe clasica

De ce? Pentru ca un jucator foarte bun e in primul rand un jucator cu onoare si respect, ceea ce voua va lipseste

Asa ca gura mica si joc de glezne, si mai invata sa joci


Deja te-ai simtit si aplici jigniri urat din partea unui inteligent ca tine pe forumul extern .
Cand esti in masura sa nu mai stai cu 2-3 sate in marea albastra si sa fi tu marele pro player atunci vorbim . Iar diferenta dintre noi 2 este ca eu am ramas tu ai zburat . Iar asa zisul tau trib de 2 lei ( Aka ) iti dau un sfat ..fa-ti altu :))
 

DeletedUser489

Foarte interesante calitatile jucatorului perfect. Cred ca una dintre principalele calitati ar fi sa aiba o gura foarte, foarte mare pe forum si o gasca foarte, foarte mare. Altminteri nu imi explic cum anumiti jucatori care au facut mari valuri pe extern, nu mai departe de L26, au aruncat cu noroi peste tot dupa ce li s-a stricat "jucaria" cu toate cele XXX academii, sunt nominalizati aici ca fiind aproape de perfectiune. Reclama e totul!

Pe de alta parte, un jucator de talia lui doeion, tot de pe lumea 26 (nu il cunosc deloc, e doar un exemplu), pe care nu prea il auzi dandu-se in barci pe forum, reuseste sa demonstreze ca poate juca o lume pana la final, pentru ca apoi sa o poata lua de la capat, cu aceleasi performante - si evident nu il pomeneste nimeni in discutia asta dintre mari maestri ai luptelor cu fundul pe scaun la PC.

Iar calitatile "morale" ale jucatorilor in general sunt destul de dubioase si greu de pus in balanta, ce este corect pentru unul, este incorect pentru altul... Nu poti fi un jucator bun si "moral" in acelasi timp; sincer, cati copii de 12 ani v-au scris mesaje in care plangeau ca le-ati stricat satucul, iar voi i-ati luat la misto? Si eu in egala masura, pentru ca asa merge jocul asta.
Suntem sensibili, drepti si generosi, nu-i asa, cu amicii nostri din joc, usor servili chiar cu cei de prin fruntea clasamentului, dar extrem de ironici si agresivi cu tot ce nu corespunde standardelor noastre.

Deci, jucatorul de triburi perfect cred ca ar trebui sa aiba:
1. gura mare
2. indiferenta la tot ce il inconjoara si iese din sfera lui de interese
3. atitudine "de gasca" in tribul lui
4. bucuria de a a castiga calcand peste altii (stapanii imperiilor de sate barbare nu intra in discutie)
5. o rabdare de fier.
 

DeletedUser

Foarte interesante calitatile jucatorului perfect. Cred ca una dintre principalele calitati ar fi sa aiba o gura foarte, foarte mare pe forum si o gasca foarte, foarte mare. Altminteri nu imi explic cum anumiti jucatori care au facut mari valuri pe extern, nu mai departe de L26, au aruncat cu noroi peste tot dupa ce li s-a stricat "jucaria" cu toate cele XXX academii, sunt nominalizati aici ca fiind aproape de perfectiune. Reclama e totul!

Pe de alta parte, un jucator de talia lui doeion, tot de pe lumea 26 (nu il cunosc deloc, e doar un exemplu), pe care nu prea il auzi dandu-se in barci pe forum, reuseste sa demonstreze ca poate juca o lume pana la final, pentru ca apoi sa o poata lua de la capat, cu aceleasi performante - si evident nu il pomeneste nimeni in discutia asta dintre mari maestri ai luptelor cu fundul pe scaun la PC.

Iar calitatile "morale" ale jucatorilor in general sunt destul de dubioase si greu de pus in balanta, ce este corect pentru unul, este incorect pentru altul... Nu poti fi un jucator bun si "moral" in acelasi timp; sincer, cati copii de 12 ani v-au scris mesaje in care plangeau ca le-ati stricat satucul, iar voi i-ati luat la misto? Si eu in egala masura, pentru ca asa merge jocul asta.
Suntem sensibili, drepti si generosi, nu-i asa, cu amicii nostri din joc, usor servili chiar cu cei de prin fruntea clasamentului, dar extrem de ironici si agresivi cu tot ce nu corespunde standardelor noastre.

Deci, jucatorul de triburi perfect cred ca ar trebui sa aiba:
1. gura mare
2. indiferenta la tot ce il inconjoara si iese din sfera lui de interese
3. atitudine "de gasca" in tribul lui
4. bucuria de a a castiga calcand peste altii (stapanii imperiilor de sate barbare nu intra in discutie)
5. o rabdare de fier.

Cel mai adevarat si complex post de pana acum. :) Restul is aberatii.
 

DeletedUser

Daca eu am zis'o, normal ca e parerea mea, nu am vorbit si un numele altora, decat daca se simt cu musca pe caciula.:)
 

DeletedUser32745

Jucatorul de triburi perfect trebuie:
1) S-o aiba mare... dorinta de a juca.
2) Sa stie s-o foloseasca... tactica, in functie de adversari.
3) Sa aiba simtul gaurii, pt a o penetra mai bine... defensiva adversarilor.
4) Sa stie sa si-o pazeasca... armata, de atacurile dusmanilor.
5) Sa stie s-o si ia... pierderea, ca atare si sa aiba vointa sa revina mai puternic.
6) Sa-i placa-n grup... atacurile, pt pierderi cat mai putine.
7) Sa nu fie egoist si sa le-o arate si altora... arta de-a juca.
 

DeletedUser

Pai din cate stiu eu:-? muncesti 3 luni la un cont apoi intr-o seara iesi si tu cu cativa prieteni si se gaseste 2-3 si te lasa ,, fara chiloti`` deci parerea mea cum a zis cineva pe aici e omul care are timp sa frece menta in fata pc-ului tot timpul si nu are o viata in real:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus