KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
declarati ce vreti cum vreti :)) finalul conteaza mereu, asa ca spor la joaca si multa zacusca la anes si la ciupanezu ca pare nemancat ;)

Am ce manca nu purta tu grija mea,ma amuzi tare sinceri esti irecuperabil,cu tine nu se poate vb frumos pt ca esti un incult cu 4 clase care nu stie dacat sa vorbeasca urat,pastreaza zacusca pt tine sa ai de sarbatori ,nu primesc daruri de la analfabeti,nu te mai umfla in pene pe aici ca nu impresionezi pe nimeni daca stai pe scaun si tastezi asa ca ciocu mic nu mai fi cu tupeu ca iti dauneaza;) pana mai acum eram prieteni acum ce faci ne injuri? halal om mai esti,defapt esti urs,promit ca nu mai postez aici,din ce vad nu putem avea un dialog civilizat spor la joaca copile,invata sa vorbesti apoi mai stam de vorba.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1


bre ai colegi din dz narnia viki thor etc si vb de recrutari ? sate cedate vrei si alea sa iti dau de pe tw sa vezi cate au fost luate ? internati dupa ce nu mai erau de folos si asa mai departe :))) uitate la cei din echipa veche cum au la inobilati conturi care au facut suport pe fiecare kume si mereu ajung satele la aceiasi oameni lume de lume :) maram de ex are un cont in yellow parca ce ii tinut cu intemeietor si de 8 ani are tot 1 sat si pe la 4-5 k ii inobilat de ea, despre ce vb ?


Lumea 31 :

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
K45 (501|494) K45 2,121 talharita [*Hard*] maram [Hard] 2013-01-03 22:05:55

Lumea 33 :

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
*** (619|516) K56 1,526 talharita maram [window] 2013-05-23 01:45:52

Lumea 42 (aici a dat la zeus) :

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
ZeUs (422|447) K44 3,673 talharita [blue] Zeuss. [green] 2014-12-17 22:38:28

Lumea 53 :

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
0056 Mao (452|551) K54 8,915 talharita [black] maram [green] 2017-03-18 23:23:45



Lumea 60 :

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
satul lui talharita (449|551) K54 4,712 talharita [blue] maram [green] 2018-02-15 02:41:40

Lumea 67 :

RAGE (588|507) K55 2,340 talharita [Grey] maram [Green] 2019-02-01 08:02:19
RAGE (588|507) K55 2,422 balsam talharita [Grey] 2019-01-31 23:55:42
Fame (583|512) K55 569 gabella [Unit.C] talharita [Grey] 2019-01-04 03:13:59
FARA STRESa (588|508) K55 446 Barbar talharita [Grey] 2019-01-02 14:26:04



poftim cu tw frumos :) ii doar un exemplu de un cont, daca vrei iti fac lista frumos ca sunt mai multe dar este aiurea sa acuzi de asa ceva cand acolo se fac de ani de zile
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Mai omule eu vorbeam la modul general cum se castiga o lume in ziua de azi,ca tot te legi de mine ca am doar 2 lumi castigate,pe una din ele am fost si colegi si sti prea bine cum s-a jucat acolo, daca te stii ca ai procedat aici la fel , cu recrutari si ce spui tu acolo e fix problema fiecaruia cum alege sa joace ;)nu mai e ca inainte sa te bati cu toata lumea pe harta sa castigi,cat de ce imi postezi tu mai sus e fix frustrarile tale stii prea bine ca daca ai dovezi clare poti vorbi in alta parte nu aici pe forum sa deviezi de la una la alta,cred ca e cazul sa incheiem discutiile si sa ne purtam civilizati nu ne cunoastem suficient incat sa impartim ce zici tu ca ai acolo zacusca sau mai stiu eu ce o seara placuta si spor la joc prietene.
 
Ultima editare:

mariustuent

member
Scor reacție
0
Felicitari 4glory pentru organizatul de ieri, dupa 5 curatari zidul tot 20 mi-a ramas ... :D
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
nu pot tinere :( de cand ai zis acolo ca ma am ramas mut de miscarea voastra cu nwo chiar nu mai pot sa fac nimic, inca sunt in stare de soc :( dar o sa le bag toate la declaratia celor din kill pentru ca nu ii asa seaca, daca ii sa va invite acolo pe toti si gata oke ? :* ciupi ciupi, ai 2 lumi castigate la profil defapt singurele, la care ar trebui sa zici mersi nu sa faci pe spartanul :) va astept acolo la declaratia celor din kill danke





aww inainte de asta sa iti dau niste borcane cu zacusca pentru anes :( are pofte mititica si imi este aiurea sa ma faci interna ta inainte sa ii dau zacusca la fata
Daca nu poti tu, nu-i bai, le luam la rand :)))
 

DeletedUser41586

Felicitari 4glory pentru organizatul de ieri, dupa 5 curatari zidul tot 20 mi-a ramas ... :D


green.png
04 - Are you ready?! (474|559) K54973Barbarmariustuent [kill]2019-10-24 15:05:27
green.png
03 - Are you ready?! (474|560) K541,985cosminkmn976 [Dwn]mariustuent [kill]2019-10-14 08:17:52
green.png
02 - Are you ready?! (475|560) K541,377hellboy1995208mariustuent [Dwn]2019-10-06 21:25:05


Ma huaa naa ia!

Am ce manca nu purta tu grija mea,ma amuzi tare sinceri esti irecuperabil,cu tine nu se poate vb frumos pt ca esti un incult cu 4 clase care nu stie dacat sa vorbeasca urat,pastreaza zacusca pt tine sa ai de sarbatori ,nu primesc daruri de la analfabeti,nu te mai umfla in pene pe aici ca nu impresionezi pe nimeni daca stai pe scaun si tastezi asa ca ciocu mic nu mai fi cu tupeu ca iti dauneaza;) pana mai acum eram prieteni acum ce faci ne injuri? halal om mai esti,defapt esti urs,promit ca nu mai postez aici,din ce vad nu putem avea un dialog civilizat spor la joaca copile,invata sa vorbesti apoi mai stam de vorba.

Ma ce dur esti tu.. Ti-au dat voie sa iesi pe extern ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Am ce manca nu purta tu grija mea,ma amuzi tare sinceri esti irecuperabil,cu tine nu se poate vb frumos pt ca esti un incult cu 4 clase care nu stie dacat sa vorbeasca urat,pastreaza zacusca pt tine sa ai de sarbatori ,nu primesc daruri de la analfabeti,nu te mai umfla in pene pe aici ca nu impresionezi pe nimeni daca stai pe scaun si tastezi asa ca ciocu mic nu mai fi cu tupeu ca iti dauneaza;) pana mai acum eram prieteni acum ce faci ne injuri? halal om mai esti,defapt esti urs,promit ca nu mai postez aici,din ce vad nu putem avea un dialog civilizat spor la joaca copile,invata sa vorbesti apoi mai stam de vorba.


prieteni ? pana sa primesc printuri din confa aia nu stiam cine esti pana am verificat pe tw si am vazut ca ai inchis pe unde am jucat


de injurat unde boss ? voi pomeniti de urs pe confe, forum cu nwo si mai stiu eu pe unde, citeste sa vezi ca fata vrea zacusca :)) ii dorinta ei si am zis sa impart si la altii, hai ca restu discutiilor le vom purta pe harta, aici este irelevant ... toti sunt tari in scris
 

DeletedUser49274

Ce e ba aici ? Iar se da jmeker Spartacus pe aici ?
Nenea Spartacus, daca ai zis ca SCL era ca Brazilia la fotbal...Kill ca cine e ? Ca Papua Noua Guinee ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
:)) vorbesc cu anes sa va lase niste zacusca ? pareti si voi infometati :D



am vrut sa va urez craciun fericit, dar nu am apucat :( azi cazut in mijlocul verii de la caldura presupun, dar sper ca aici sa prindeti craciunul, sper :D
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
lasa ca iti dau eu ;) daca faci zacusca la cum faceti organizatele ii clar :))) oricum felicitari green + academiile nwo si kill :) ma mir ca inca nu am fost scosi
Stai usor ursule, ca e abia primul :) Voi nu prea ati avut cu cine sa va luptati pana acum, normal sa aveti def la primul organizat :) Lucrurile bune se fac mai greu ;)
 
Sus