KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

urssmircea

member
Scor reacție
1
ce a fost asta ?:)) pai tocmai ai spus ca noi avem deff dar noi avem 2 academii cu mai mult aparator ca voi dinainte de atacurile de azi, la voi au fost recrutate toate triburile din k45 deci automat nu a dat nimeni in green, trebuia nwo dar a promis anes ca le face zacusca la toti din nwo si gata au anulat :))

oricum felicitari inca odata pentru organizat, foarte reusit
 

Anes

member
Scor reacție
0
ce a fost asta ?:)) pai tocmai ai spus ca noi avem deff dar noi avem 2 academii cu mai mult aparator ca voi dinainte de atacurile de azi, la voi au fost recrutate toate triburile din k45 deci automat nu a dat nimeni in green, trebuia nwo dar a promis anes ca le face zacusca la toti din nwo si gata au anulat :))

oricum felicitari inca odata pentru organizat, foarte reusit
Vorbești in necunoștință de cauză, iarăși. Ți-as recomanda sa fugi la hibernare că ți-a expirat deja termenul.
PS: nu am nevoie de reclamă din partea ta, așa că te rog să nu îmi mai “pronunți” numele.
Zi faină să ai, ne vedem pe hartă.
 

DeletedUser49274

Gluma gluma, da mie cel mai mult mi-a placut organizatul kill...chiar se pricep Prazilienii lui Spartacus
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Te si vad prin barlog salivand si dand tarcoale unui borcan gol gandindu-te cum sa faci sa iti dea anes zacusca
Dar la cum ti-a raspuns mai sus cred ca ramai doar cu saliva
:D


nu stie ea sa faca de aia buna :)) la final de lume indiferent de rezultat o sa trimit la toata lumea daca doriti, doar din produse bio ^^
 

Centorag

member
Scor reacție
0
1572897608584.png


Asa mult def aveti, mai si atacati cu el? :))))))))
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Ursache nu mai face socoteli care cum a/nu a atacat, tine steagul sus daca te tine, daca nu ia-ti zaharurile din lumea asta si da-i drumul pe 73, acolo cica primesti oferte speciale :))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Parte 1:
Triburi: green, blue, red, yellow, Black., Pink
Parte 2:
Triburi: 4GLORY, 4GL1, 4GL2, 4GL3, 4GL4, 4GL5, 4GL6, 4GL7, 4GL8, 4GL9, 4GL10

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
25
Tabăra 2: 8
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
87,202
Tabăra 2: 28,671
Diferență: 58,531

chart




Binisor pentru primul organizat de la un trib pe care iti propui sa il umilesti din toate pozitiile, mai ales ca voi ati luat 1 sat. Succes pe viitor :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
cam asta a fost cu 72 :( am pierdut lumea, felicitari pentru castigarea ei ^^ de nwo si kill nu pot sa zic nimic, nu ii vad in statistica familiei :(
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Vezi atașament 2492

Asa mult def aveti, mai si atacati cu el? :))))))))




si cand nu avem bagati voi si dupa atacati :)) si toata lumea ii fericita :D practic m-am simtit nevoit sa las zidu 0 ...


Mai ursache, pe vremea cand am invatat eu, se scria ”v-a atacat” acum nah, e greu sa stii tu din astea , iar la tine e si de inteles, de unde nu e nici Dumnezeu nu cere.

ti-a ajuns defful de la nwo de ai aparut dupa 2 zile sa comentezi pe aici ? :))) lasa oamenii care joaca sa discute despre razboaie si chestii de genu, tu momentan mai ai de luat cateva sate sa ajungi macar la acelasi nr cu lumile pierdute, hai ma felicitari si voua pentru organizat :)) aproape 3 fulluri la 700 sate sau cate aveti, record pentru dream teamul tau, pot sa te strig goloie 2 de acum ?
 

Spartacus

member
Scor reacție
0


si cand nu avem bagati voi si dupa atacati :)) si toata lumea ii fericita :D practic m-am simtit nevoit sa las zidu 0 ...




ti-a ajuns defful de la nwo de ai aparut dupa 2 zile sa comentezi pe aici ? :))) lasa oamenii care joaca sa discute despre razboaie si chestii de genu, tu momentan mai ai de luat cateva sate sa ajungi macar la acelasi nr cu lumile pierdute, hai ma felicitari si voua pentru organizat :)) aproape 3 fulluri la 700 sate sau cate aveti, record pentru dream teamul tau, pot sa te strig goloie 2 de acum ?

Pai ia sa vedem cate strangi tu acum la organizat!
Mah dar nu ai fost foarte clar in circulara ce nota le dai celor care au pierdut sate ! :))
 
Sus