KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

urssmircea

member
Scor reacție
1
am zis ca ii pierduta lumea, ce conteaza nota ?:))) asta e, cum ai zis si tu, deja avem confa pentru 73 si ne apucam sa facem ppuri timp de o luna cat mai suntem pe aici .. sper sa apucam o luna
 

DeletedUser49274

Lasa-i ursule . ei castiga razboaiele cu statistici...vorba aia "pe forum pui profit. dar esti un falit"
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pai daca a lasat sitter la voi ce vroiai? Ce i-ai promis pentru satele alea 2? Atat stiti voi atat faceti:)) mult succes


ai papat de ai postat iar ?:)) a cedat sate la voi si era sitter la noi ? cum vine asta ?:)) eu nu fac oferte pentru 2 sate sau un amarat de jucator, ma duc direct la anes si ii ofer o remorca de rosii bio 100% va vinde tot tribu mititica :)))

oricum ati castigat lumea, dj-ul de la platane isi face treaba foarte bine ^^


totusi de contu ala care de 8 ani il inobileaza maram si nu trece de un sat de ce nici dupa aproape o saptamana nu zice nimeni nimic ? “atat stiti, atat faceti” na ca ti-am furat si virgula
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Lasa-i ursule . ei castiga razboaiele cu statistici...vorba aia "pe forum pui profit. dar esti un falit"

Serios, ti-ai gasit ce sa spui :)))

Dicsie
ieri la ora 13:57
dar nu bagam si noi academiile sa avem o statistica din 2-3 click uri?
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:19
ce rost are ?:)))
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:19
da bine la statistica asa..... :))
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:21
suntem noi cu 2 sate pe plus azi? suntem. :)) Asa fac astia in campanie electorala
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:21
ii bun modelu, te motiveaza :))
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
ai papat de ai postat iar ?:)) a cedat sate la voi si era sitter la noi ? cum vine asta ?:)) eu nu fac oferte pentru 2 sate sau un amarat de jucator, ma duc direct la anes si ii ofer o remorca de rosii bio 100% va vinde tot tribu mititica :)))

oricum ati castigat lumea, dj-ul de la platane isi face treaba foarte bine ^^


totusi de contu ala care de 8 ani il inobileaza maram si nu trece de un sat de ce nici dupa aproape o saptamana nu zice nimeni nimic ? “atat stiti, atat faceti” na ca ti-am furat si virgula
Mananci tu pentru toata harta,nu ramane si pentru mine din pacate,nu mai plange te rog eu si hai sa jucam pe harta ,nu aici sau prin alte parti pe unde stii tu,apropo de RENZ mai stii ceva? :))) cine iti mai da printuri de pe conferinta si tie,nu devia de la subiect,cand a-ti luat cele 2 sate de la el contul era la voi in sitter las-o moale,dupa cum ziceai hai sa jucam pe harta ca la tastat toti sunt buni ,succes !
 

DeletedUser46527

Serios, ti-ai gasit ce sa spui :)))

Dicsie
ieri la ora 13:57
dar nu bagam si noi academiile sa avem o statistica din 2-3 click uri?
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:19
ce rost are ?:)))
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:19
da bine la statistica asa..... :))
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:21
suntem noi cu 2 sate pe plus azi? suntem. :)) Asa fac astia in campanie electorala
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:21
ii bun modelu, te motiveaza :))


Pe extern nu ii intereseaza statisticile dar in privat isi fac calcule cum sa dea mai bine :))) gg
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
uitate cate sate moca ati luat de la aia recrutati :)) ce tot plangi atata ? la renz tiket facut de propriul trib :)) nasol


Serios, ti-ai gasit ce sa spui :)))

Dicsie
ieri la ora 13:57
dar nu bagam si noi academiile sa avem o statistica din 2-3 click uri?
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:19
ce rost are ?:)))
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:19
da bine la statistica asa..... :))
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:21
suntem noi cu 2 sate pe plus azi? suntem. :)) Asa fac astia in campanie electorala
Dasher*e*Dulce
ieri la ora 22:21
ii bun modelu, te motiveaza :))


mai nou cei din echipa de suport apar pe extern sa posteze chestii private din alt trib ? :))) asta arata nivelul la care a ajuns .ro ^^
 
Ultima editare:

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Opera Snapshot_2019-11-06_170859_ro.twstats.com.png
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
mai nou cei din echipa de suport apar pe extern sa posteze chestii private din alt trib ? :))) asta arata nivelul la care a ajuns .ro ^^

In primul rand, sunt simplu jucator aici, ar fi frumos sa nu intri in discutiile astea.
In al doilea rand, nu e vina mea ca jucatori de la tine ne dau info :D
Oricum debitezi doar aberatii pe acolo prin trib, macar pe extern sa incerci sa nu vorbesti prostii :D
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Deja devii penibil,tu vorbesti de innobilat jucatori recrutati?! ati avut jucatori incepatori recrutati ,doar va intrebau cum sa joace sa invete si ei si dimineata se trezeau fara sate,mai bine taceai.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
In primul rand, sunt simplu jucator aici, ar fi frumos sa nu intri in discutiile astea.
In al doilea rand, nu e vina mea ca jucatori de la tine ne dau info :D
Oricum debitezi doar aberatii pe acolo prin trib, macar pe extern sa incerci sa nu vorbesti prostii :D


un simplu jucator dar cand postezi aici apare "game suport" :) dar nah astia ati fost mereu, nu degeaba aveti grupul asa renumit


la ciupalez de ce nu iti dati sa pape ceva ? a zis ca nu mai posteaza si acum iar a scapat din lanturi


Ce-ai fumat ursule? :eek:



Care e problema mai exact? :)) Numai tu ai voie, sau cum? :rolleyes:



- asa am citit din niste printuri de la renz cu maram :)
- eu nu fac parte din team, deci am voie cu chestii de genu :D


dar nah, daca ziceti ca este ok sa fie facute chestii de genu publice atunci asa este ;) fiecare cat il duce capu


Deja devii penibil,tu vorbesti de innobilat jucatori recrutati?! ati avut jucatori incepatori recrutati ,doar va intrebau cum sa joace sa invete si ei si dimineata se trezeau fara sate,mai bine taceai.


pai eu ce am recrutat a ramas aici, daca au fost interne din ei au fost impartiti la fostii lor colegi, ce inobilez eu sunt fratii si surorile mele :) sunt crescute in familie :D dar esti prea mic pentru asa ceva, papa ceva sa cresti mare si dupa poti sa lasi iar mesaj oke ?




iar am ajuns sa vorbesc cu barbarele .... 988 oda :|
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
dar nah, daca ziceti ca este ok sa fie facute chestii de genu publice atunci asa este ;) fiecare cat il duce capu
Cum a zis si Sorin, ce vina avem noi ca ne da lumea info de la voi din trib? :)))

- eu nu fac parte din team, deci am voie cu chestii de genu :D
Tu serios ca ai probleme grave. Aici toti sunt simpli jucatori, toti jucam cu exact aceleasi reguli. Cum adica, tu ai voie si ei nu, wtf? ;)))))))
 
Sus