Knight, *evil* vs TSL, TSA, R.A., Seven, -SW-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

TSL si TSA au jucatori foarte buni si activi
da cum zic toti

pacat ca e DREAD la conducere
bine ca poate vroia el un razboi cu HK
da putea sa spuna pe fata nu sa se ascunda

dar nu stiu daca mai e cineva din TSA daruit total tribului
asta datorita conducerii
 

DeletedUser17395

E adevarat ca e prea rigid :) , i-am tot zis asta, dar in afara de asta eu l-as vedea cel mai bun conducator de trib de pe l7, pana acuma ..E adevarat ca ar fi castigat mult mai mult daca ar mai fi lasat de la el, dar in unele cazuri e mai bine sa ai mana de fier...
Sa nu aud pe vreunu sa zica ca il laud la comanda , ca nu am nici un interes...
 

DeletedUser11867

TSL si TSA au jucatori foarte buni si activi
da cum zic toti

pacat ca e DREAD la conducere
bine ca poate vroia el un razboi cu HK
da putea sa spuna pe fata nu sa se ascunda

dar nu stiu daca mai e cineva din TSA daruit total tribului
asta datorita conducerii


teai luptat cu ei???eu mam lupat cu ei...au trebuit sa aduca 3 jucatori buni in zona mea sami ia sate altfel nu reuseau plus ca ia un jucator bun sitter la unul slab sa atace ...jucatori care habar nu aveau sa trimite atacuri la secunda brusc invatau iar pe urma iar uitau...
opteron am destui spioni la ei in trib stiu ce vorbesc cand spun cai slab...stiam cand ma atacau cateva zile inainte chit ca vorbeau pe forum sau in privat...
 

DeletedUser15358

teai luptat cu ei???eu mam lupat cu ei...au trebuit sa aduca 3 jucatori buni in zona mea sami ia sate altfel nu reuseau plus ca ia un jucator bun sitter la unul slab sa atace ...jucatori care habar nu aveau sa trimite atacuri la secunda brusc invatau iar pe urma iar uitau...
opteron am destui spioni la ei in trib stiu ce vorbesc cand spun cai slab...stiam cand ma atacau cateva zile inainte chit ca vorbeau pe forum sau in privat...


Era un proverb...``Vorba multa,saracia omului !!!``;)
 

DeletedUser9688

E adevarat ca e prea rigid :) , i-am tot zis asta, dar in afara de asta eu l-as vedea cel mai bun conducator de trib de pe l7, pana acuma ..E adevarat ca ar fi castigat mult mai mult daca ar mai fi lasat de la el, dar in unele cazuri e mai bine sa ai mana de fier...
Sa nu aud pe vreunu sa zica ca il laud la comanda , ca nu am nici un interes...


DREAD cel mai bun conducator de pe L7? ma indoiesc... si sincer sa fiu chiar nu cred...
nu stiu ce a facut el de e atat de bun cum il vezi tu... in schimb pot spune ca cei mai buni conducatori de trib, in viziunea mea, sunt katana13 si TheStranger...

-JAR- e un trib mic care s-a cam ridicat de jos.. si la numarul lor de jucatori chiar au rezistat frumos..oameni foarte activi si foarte buni dupa parerea mea..

iar TheStranger dintr-un trib inexistent, facut pentru cativa prieteni, l-a transformat intr-un trib mamut (cum probabil spun multi)... dat e un trib mamut de oameni activi.. la noi nu vei gasi buline galbene ca la multe alte triburi...
si dintr-un tribulet de loc 40, cum era cand s-a facut fuziunea cu HARD, impreuna cu restul colegilor din conducere au reusit sa il aduca pe locul 3, momentan... cu sanse mari sa urce un pic mai sus peste TSL-ul lui DREAD.
si spune-mi si mie Opteron.. cine conduce sudul Lumii7 la ora actuala??
 

DeletedUser17395

Pai il stiam dupa nume vag de cand eram in Mason, apoi am mai auzit de el doar cand era ca o speranta pt noi contra Knight...
Cum de ce ? dupa cum zicea si dumieu, cam ce trib a ramas de la inceputurile lumii in top 10 ? TSL/TSA, si nu numai in top dar mereu pe primele locuri .. Asta spune multe.
HK e nou venit in top, si prin multe fuziuni....
 

DeletedUser

Uite cu fuziunile sale infinite suntem peste multi, iti multumim ca ne-ai amintit ca suntem in TOP si nu stam in umbra altor triburi mari
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e normal ca h.k. sa fie nou din moment ce a aparut pe k85 ? unele triburi au avut avans in fata noastra 2-3 luni ...si cu toate astea multe triburi numai sunt pe harta ....cat despre fuziune ...conteaza 1 singur lucru ...atata timp cat oameni trag toti pentru acelasi trib nu prea are importanta de unde a venit ....notiunea de fuziune sau de alt trib existent acolo in afara de h.k. numai exista de foarte mult timp :p
 

DeletedUser17395

Da ce v-ati strans toti sa scrieti pe forum :D .Noroc cu mine ca aveti interlocutor , ca altfel ** singuri :) .
Rizi daca te referi la RA ca sta in umbra altor triburi...poate asta ne-am dorit, sa ramanem un trib mic, doar intre prieteni :) ..
La cat ne-au curtat cei din Knight , acu eram si noi intrati la ei, poate Knight inca mai rezista si era in top, voi erati tot in k85, asa ca ar trebui sa ne multumiti :) ca v-ati facut si voi mari :)
 

DeletedUser

pai man ce sa spun ...tsl nu are timp sa raspunda ca se roaga de triburi care pana acum erau la cutite sa le acorde pna ....ciudat este faptul ...ca unul din acele triburi chiar le a acceptat acest pna ...insa nu stiu daca ii va ajuta cu ceva :) ....oricum felicitari dread ...cred ca il doare si acum gura si **** pentru acel pna :))
 

DeletedUser11867

Pai il stiam dupa nume vag de cand eram in Mason, apoi am mai auzit de el doar cand era ca o speranta pt noi contra Knight...
Cum de ce ? dupa cum zicea si dumieu, cam ce trib a ramas de la inceputurile lumii in top 10 ? TSL/TSA, si nu numai in top dar mereu pe primele locuri .. Asta spune multe.
HK e nou venit in top, si prin multe fuziuni....

serios acuma opteron eu cred ca cei din tsl/tsa au intrecut multe triburi la fuziuni...asa ca...poate mai tii si tu cateva fuziuni...
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
tsl/tsa in sus,tsl/tsa in jos.....se pare ca suntem "iubiti" de multi,si tot in top suntem,asta spune ceva........cat despre h.k. cum nu au gasit alta tema,s-au bagat si ei aici in seama......
 

DeletedUser

tsl/tsa in sus,tsl/tsa in jos.....se pare ca suntem "iubiti" de multi,si tot in top suntem,asta spune ceva........cat despre h.k. cum nu au gasit alta tema,s-au bagat si ei aici in seama......

vndhl , stiu ca mi-a fost un alt post sters dar cat am mai ras la atacurile tale, cel putin eram sub birou, nu de alta tu un jucator cu experienta din marele trib TSL habar nu ai ce e ala atac la secunda sau miime de secunda si tu te umflii pe extern in ultimul hal ... sincer ciocu mic si joc de glezne mersi mult dar esti penibil tocmai tu ai vorbit din cei care o atacati pe janiko ... :( mi-e mila de satele tale pe viitor !! mult succes.


p.s H.k. ftw !
 

DeletedUser9688

tsl/tsa in sus,tsl/tsa in jos.....se pare ca suntem "iubiti" de multi,si tot in top suntem,asta spune ceva........cat despre h.k. cum nu au gasit alta tema,s-au bagat si ei aici in seama......

copilu.. vezi ca cei din HK au inceput sa se bage in seama aici pentru ca in HK sunt fosti membri knight.. pe care voi ii disperati in atacuri(sau asa credeti voi)....

sunteti in top, corect... dar PNA-ul cu HK abia a fost rupt.. avem timp de voi..stai linistit...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai sa te salutam cu o statistica ... stiu ca e amara dar va apartine :(

Side 1:
Tribes: H.K.A. H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: TSL TSA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,718
Tabăra 2: 771
Diferență: 947

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 131
Tabăra 2: 54
Diferență: 77

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,449,392
Tabăra 2: 7,456,598
Diferență: 4,992,794

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,351,428
Tabăra 2: 529,759
Diferență: 821,669

image.php



auzi cica suntem aproape 3x .... e de bine pentru voi nu ? ...
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Off Off nu poate sa doarma lumea linistita k ies aia din H.K. pe forum sa se umfle in pene

copilu.. vezi ca cei din HK au inceput sa se bage in seama aici pentru ca in HK sunt fosti membri knight.. pe care voi ii disperati in atacuri(sau asa credeti voi)....

sunteti in top, corect... dar PNA-ul cu HK abia a fost rupt.. avem timp de voi..stai linistit...

Daca tot sunteti fosti membrii knight,ca sa iti dau un reply la salutu tau,rizi(de unde ai aparut si tu,si acuma ma intreb :confused:) hai k pun si eu o statistica :cool:
Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: Knight H.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 19,636
Tabăra 2: 20,666
Diferență: 1,030

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,093
Tabăra 2: 489
Diferență: 604

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 176,425,077
Tabăra 2: 158,102,463
Diferență: 18,322,614

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,937,538
Tabăra 2: 4,961,666
Diferență: 5,975,872

image.php



Cat despre satele mele,macar stiu k le-am luat prin atacurile alea date la minut,nu k unii de la voi,atacuri date pe sate moca ;)


Respect pt cei ce joaca,nu pt cei care dau din cioc!:p
 

DeletedUser11867

vndhl , stiu ca mi-a fost un alt post sters dar cat am mai ras la atacurile tale, cel putin eram sub birou, nu de alta tu un jucator cu experienta din marele trib TSL habar nu ai ce e ala atac la secunda sau miime de secunda si tu te umflii pe extern in ultimul hal ... sincer ciocu mic si joc de glezne mersi mult dar esti penibil tocmai tu ai vorbit din cei care o atacati pe janiko ... :( mi-e mila de satele tale pe viitor !! mult succes.


p.s H.k. ftw !
atacurile la secunda mie mi se par un moft...daca am vazut ca a putut sa mi le evite nu mai incerc pt ca e timp pierdut aiurea...si am mai spus nu e greu sa eviti trebuie sa rabdare...
si vndhl uite putin la statistica mea inainte sai aduceti pe izghitul,exov si antract langa mine e postata pe aici...majoritatea care sau dus in hk au cam aceeasi statistica...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doamne deci daca pana acum eram in dubiu despre unii jucatori acum m ati lamurit ...mari jucatori sunteti :)) vndhl ca sa iti explic ceva ...trecutul knight ramane chiar daca tribul numai exista ...ca atacator, ca aparator si inclusiv statisticile asta pentru imbogatirea cunostintelor tale despre acest joc :)
Statistica pe care ai pus`o tu este total eronata ...knight din momentul in care au intrat in h.k. numai au nici o legatura cu vechiul trib ...si daca tot vrei sa te faci de ras ....taie knight de pe lista :)) spor la innobilat in continuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: TSA TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 19,223
Tabăra 2: 19,648
Diferență: 425

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 258
Tabăra 2: 179
Diferență: 79

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 122,443,773
Tabăra 2: 176,552,011
Diferență: 54,108,238

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,606,950
Tabăra 2: 1,754,125
Diferență: 852,825

image.php


Cam asta e adevarata statistica ...si totusi nu uita ...a`ti atacat sub pna zile in sir jucatori pe care voi i ati numit refugiati ...si cu toate astea sunteti in paguba :)
 

DeletedUser15358

Side 1:
Tribes: H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: TSL
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19:eek:
Tabăra 2: 33
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192,524
Tabăra 2: 330,455
Diferență: 137,931

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus