~L N~ vs SMIR&G.W. + Academii

DeletedUser

asa e pe triburile.ro
daca nu te tiganesti putin sau nu iese circ, parca nu are farmec
eu propun sa lasam adminii sa joace pe L10 si ceva pile ;)
 

DeletedUser

LN ati scapat SMIR sa dizolvat
sunt sigur k va mancau de vii daca mai stateau si daca nu le bloca adminii jucatorii
cred k aveti vreun admin pe la voi in trib sau un prieten al unui admin
 

DeletedUser

LN ati scapat SMIR sa dizolvat
sunt sigur k va mancau de vii daca mai stateau si daca nu le bloca adminii jucatorii
cred k aveti vreun admin pe la voi in trib sau un prieten al unui admin



ce`au facut ~L N~ mah`?!
au scapat SMIR`u?

si?
ce s`a intamplat?s`a spart?
aaaa....ia uite mah`...s`a dizolvat...in apa fierbinte sau diluant?:rolleyes::rolleyes:

LE:daca nu scrii corect si frumos...daca mai folosesti stilul ala de messenger...atunci iti iei WARN`uri si posturile nu se pun in evidenta...

 

DeletedUser

LN ati scapat SMIR sa dizolvat
sunt sigur k va mancau de vii daca mai stateau si daca nu le bloca adminii jucatorii
cred k aveti vreun admin pe la voi in trib sau un prieten al unui admin

Va multumim frumos pentru acest favor.Hai sa iti explic eu cum sta treaba;),am avut si noi jucatori blocati dar nu am iesit pe extern ca vezi Doamne sunt admini corupti sau ca sunt prieteni cu noi.Cei blocati de la noi sunt mai mult ca sigura ca au gresit,asa cum au gresit si ai vostri.Pe mine nu m-a favorizat ca a fost blocata acel jucator ca aveam atacuri pe el,kennianu a zis ca nici nu imi imaginam eu cat sprijin venea...cand au ajuns atacurile mele era deja curatat satul deci nobilii isi faceau datoria mai mult ca sigur...Ati avut statistica in favoarea voastra de la 2 jucatori care va cedau satele...atata tot.SMIR nu mai este,ne vom distra cu G.W. si ceea ce a mai ramas din mareata familie.Scuzati-ma daca va retin dar voi aveti treaba pe .net,PA
 

DeletedUser

cred ca tot se poate schimba numele topicului in ~L N~ vs G.W.&academile

Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 408
Tabăra 2: 493
Diferență: 85

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 1
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,219,483
Tabăra 2: 4,699,433
Diferență: 1,479,950

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 128,162
Tabăra 2: 10,627
Diferență: 117,535

image.php


:D
 

DeletedUser

statisticile de dinainte
si daca mai stateau impreuna cu GW-ul ii trimiteau la marginea hartii
si nu au jucat murdar ca altii care nu dau nume
 

DeletedUser

Pe tine cine te-a mintit? Daca erau buni cei din SMIR ramaneau sa lupte sa isi arate valoarea, nu plecau ca lasii la primele atacuri ale celor din ~L N~ asupra lor motivandu-si plecarea cu celebrul "ne-au furat adminii".
 

DeletedUser

si la primele atacuri ale ceor din SMIR pe LN de ce li sau blocat conturile celor mai mari jucatori?
pentru ca au jucat cei din LN corect?

cei din LN sunt niste trisori nu au avut curaj sa joace corect
nu e simpla coincidenta ca li sau blocat conturile acelor jucatori chiar in timpul cand iau atacat pe cei din LN
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

karmanos tu vorbesti sa te afli in treaba numai sau tu pui botul la ce a spus kennianu pe aici pe extern? Si cei din ~L N~ care au gresit au fost banati, deci nu stiu ce vrei sa demonstrezi.
 

DeletedUser

apropo de triburile astea cu renume care tin granitele, joaca frumos, sunt adevarate triburi=))

am acces la multe:)

chiar si de la conducere..:)
si hai s anu vorbim despre noobs...aia va fac prafff mah`...dar nah`...noi impartim cu ei totul`...

fiecare are un rol in razboi...asa era si acuma mii de ani`...si pionii si spionii...si aasta e razboi despre razboi....deci invata` ca asa este` viata`...



dupa ce s-a desfiintat SMIR, tribul noobs ne-a declarat razboi iar a doua zi si IMMO
asta este un mesaj de la un jucator din IMMO care da atacuri la diferente de 4 secunde si tipa peste tot ca-i mare jucator
ca sa vada toata lumea ce razboaie frumoase au dus ei pe alte lumi
bineinteles, dupa ce si-au facut buzele ventuze si s-au pupat in ........
scuze nu trebuie sa spun ca imi mai iau 5 puncte

huooooooooooooooooo!
ca sa stie toata lumea...........
cand ii mai auziti pe IMMO si Noobs cum povestesc ei de marile lupte
intai intrebatii cate sate au impartiti intre ei si cat de mari au fost ventuzele=))
bafta baieti!
si sa nu uit
IMMo,,,,,,,,,,,,, nu mai recrutati jucatori din G.W. ca sunt praf iar voi sunteti IMMOrtals;)
 

DeletedUser

IMMO au avantajul ca sunt putini in trib si se coordoneaza mai bine dar daca atacati unu cu puncte mai multe si sa dati si multe fake-uri veti reusi sai luati ceva sate
 

DeletedUser

karmanos sunt sigur ca mult mai inteleptii jucatori vor asculta de sfaturile tale. :D
@tracis inainte sa se desfinteze SMIR v-au declarat razboi cei din noobs, iar in ce priveste pe cei din IMMO poate iti mai amintesti ce am discutat noi doi in privat. Ma bucur ca recunosti si tu ca cei din tribul tau adica din G.W. sunt praf. Eu cand v-am spus asta ati sarit toti cu gura pe mine. :D
 

DeletedUser

nu-i vorba de asta
eu ma joc pe triburi pentru distractie,,,,,astia vorbesc de triburi si de razboaie de parca ar lupta in razboi=))
pun pariu ca daca ar fi in realitate ar fi primii care si-ar vinde prietenii ca sa-si scape ei pielea;)

dar ma distreaza triburile astea 2 cum mai imbarliga lumea si ce aer de mari luptatori au,,,,, ca nu poti sa mai scoti nimic de smecheri pe aici
cand ei, au buzele cat ventuzele alea care desfunda fel si fel de gauri infundate

cam asa e cu triburile astea de smecheri;)
 

DeletedUser

karmanos sunt sigur ca mult mai inteleptii jucatori vor asculta de sfaturile tale. :D
@tracis inainte sa se desfinteze SMIR v-au declarat razboi cei din noobs, iar in ce priveste pe cei din IMMO poate iti mai amintesti ce am discutat noi doi in privat. Ma bucur ca recunosti si tu ca cei din tribul tau adica din G.W. sunt praf. Eu cand v-am spus asta ati sarit toti cu gura pe mine. :D

tu vorbesti de toate triburile ca sunt praf
dar tu esti cel mai praf cu tot cu tribul in care esti
esti intr-un trib care las putea inobila singur fara ajutorul nimanui
bine ca sunt altii praf si tu esti mare ......in bat
 

DeletedUser

domnul meu
era un fel de a spune
un trib de talia immo,,,,,, cum se dau ei pe aici ,nu ar trebui sa faca asa ceva
cel putin mie mi-ar fi rusine sa fac asa ceva
sau macar nu as mai iesi pe forum sa prostesc lumea
uite si tu dovada
smecherii astia care striga pe forum aici si incep sa demonstreze lumii cat de tari sunt ei
sunt defapt nite baieti care umla cu ventuzele la ei
dupa ce umbla cu ventuzele la purtator,,,,,,dau stergere la conturi si raman o legenda=)))


nu zic ca nu sunt triburi bune
nu asta am vrut sa spun
isi merita pozitia in clasament
numai sa lase dreaq ventuzele acasa si sa fie baieti civilizati
in acest fel
jocul triburile va de veni o mizerie,,,si unii chiar vor sa se distreze pe un joc
deasta se numeste joc,,,,sa te distrezi
 
Sus