Lethal-vorbe putine...dar fapte?

DeletedUser

Mda. Acum am vazut. Imi cer scuze. La cat mai multe eddy. Bafta!

Aliaţi
Wall
ShOcK
GENEZA

Pact de neatacare (PNA)
F.A.

Duşmani
GODS
TALENT
MoH
MoH-A
*GODS*

Lethal si'a tras noi dusmani si nu au avut bunul simt sa anunte. eddy cu asta m'ai dezamagit. Te credeam un caracter al acestui joc dar se pare ca m'am inselat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

methodmen astăzi la ora 16:14 Citat Noi ce facem DORMIM.....astia cresc ,...si noi nu ripostam....chiar in clip asta am atac de la LETHAL...eu din clipa asta ii consider dusmani...astept sa aud si parerea tribului....

Am crezut ca acest post pe forumul vostru este relevant.
Sincer, am vrut sa va anunt, insa timpul redus nu mi-a permis nici macar sa mai intru pe cont, d'apoi sa discut cu cineva. Imi cer scuze pentru asta, crede-ma ca oricum v-as fi anuntat.
Va urez si voua mult succes, sper sa fie un razboi care sa se dispute doar pe harta, fara chestii de mahala pe extern.
 

DeletedUser14622

Nu stiu ce este atat de extraordinar in aceste statisti pe care le pui tu aici. 17 sate intr'o luna e foarte foarte putin.

Poate seamana si astea putin cu statisticile voastre:

Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: *GODS* TALENT AMC GODS
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 0
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 274,835
Tabăra 2: 0
Diferență: 274,835

image.php

hei,tu de unde vii luptatorule?e putin sa iei 17 sate de la dusmani intr-o luna?

ai tupeu daca intr-o luna nu iei 17 de la dusmani vostri sa porti in dreptul tau la profil ceva umilitor la adresa ta?vad ca te dai mare nu de alta?deja va umflati in pene?
va vad eu cat rezistati voi...
v-ati trezit si voi din somn acum ca v-ati vazut pe locul 4,jucati voi ptr clasament sa vedem cat o sa mai stati acolo...

in plus,un mare respect ptr posturile la obiect si cat se poate explicite si de modeste ale lui edyypatrascu,ar fi frumos daca ati invata si voi sa va adresati si voi cei dusmani la fel ca el!
 

DeletedUser

#Mistocarel daca te-ai fi uitat bine la posturile nu te-ai mai fi bagat si tu ca musca in lapte cum de altfel am facut si eu.
 

DeletedUser8715

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: GODS *GODS* TALENT
Players:

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118
Tabăra 2: 11
Diferență: 107

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 975,569
Tabăra 2: 87,664
Diferență: 887,905

image.php





Cu acestea fiind zise, razboiul Lethal-GODS&Co. este incheiat.
 

DeletedUser6843

teddypatrascu ia o sticla de Adria si iesi prin parc si 2 machetute.
Cum ma vezi "in vacanta" cum scri ceva aiurea.
Academie la tine pe l5 =)),am fost academie KoH,dogaru etc.
Nu spune tu de triburi mamute,cand toti ne bateam joc de tine si pe forum extern si in joc :)).
Numai ai mult si o sa patesti si aici la fel,cred.
Da! suntem pro trib mamut,asa si?
Pa.
 

DeletedUser8715

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH F.A. F.A.1 =300= ~BEST~ GODS
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 229
Tabăra 2: 798
Diferență: 569

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74
Tabăra 2: 8
Diferență: 66

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,790,004
Tabăra 2: 5,591,450
Diferență: 3,801,446

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 637,943
Tabăra 2: 63,912
Diferență: 574,031

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27131

E doar un joc...

Se pare ca multi dintre voi ati transformat acest joc intr-un loc unde sa va jigniti si aduce reprosuri reciproce fara a realiza ca scopul jocului este cu totul altul...vad cum multi se perie si se ridica in slavi pe ei sau triburile lor si uita ca mai sunt si jucatori noi care din vina unora ca ei renunta la a mai juca acest joc...deja s-au format grupuri care pe fiecare lume sunt cam aceleasi si care din start nu dau nici-o sansa celor care ar vrea sa invete acest joc...datorita voua acest joc are din ce in ce mai putini jucatori,datorita voua multi sunt scarbiti de joc,si datorita voua se starnesc mai multe dusmanii decat legaturi de prietenie...Cati dintre cei "puternici" in acest joc , au dat o mana de ajutor unui jucator nou,l-au sfatuit,l-au consiliat si l-au indrumat astfel incat sa-l atraga spre joc? Va ganditi doar la voi si la ambitiile voastre personale puerile si lipsite de sens...E DOAR UN JOC...si nu numai voi aveti dreptul de-al juca...am intalnit nenumarati jucatori care au fost marginalizati dat fiind ca nu stiau jocul si ca nimeni nu a avut rabdare sa le arate cum se joaca...Tribul Lethal a racolat permanent numai jucatori cu experienta si dintre cei mai buni si se lauda cu statisticile lor dar uita ca inca n-au dus la capat nici-un razboi din cate le poarta,nu au castigat inca lupta pe lumea 11 si laudele si premiile se dau la sfarsit din cate stiu eu...reprezint un trib mic de pe lumea 11 la granita cu tribul Lethal si noi am sustinut permanent jucatorii mici si dornici sa invete jocul,prietenia ce se leaga intre jucatori si spiritul de echipa...Nu este greu sa conduci un trib ca Lethal care are doar jucatori de elita ci greu este sa conduci unul in care ai toate tipurile de jucatori....
 

DeletedUser

Doresc sa vad raspunsul celor din Lethal. Tare curios sunt cum vor reactiona...(posibil cu jigniri)
In unele situatii sunt perfect deacord cu tine! Felicitari!
 

DeletedUser

Se pare ca multi dintre voi ati transformat acest joc intr-un loc unde sa va jigniti si aduce reprosuri reciproce fara a realiza ca scopul jocului este cu totul altul...

Cu siguranta nu te refereai la tribul Lethal .Nu ?


si uita ca mai sunt si jucatori noi care din vina unora ca ei renunta la a mai juca acest joc...deja s-au format grupuri care pe fiecare lume sunt cam aceleasi si care din start nu dau nici-o sansa celor care ar vrea sa invete acest joc...

Stai ca nu inteleg ...care este treaba daca renunta ?Momentan pe servarul romanesc participa 224356 de jucatori , si totodata nu este un joc care te poate imbogati sau poate scoate statul roman din criza prin simplul fapt ca-si dubleaza numarul de participanti .
In acest joc este si normal ca in primele 5-6 luni sa fi trimis non-stop la margine daca nu intri cu jucatori buni care iti sunt prieteni in Real life , pentru a te invatata si toate cele .
Acest joc nu este obligatoriu pentru poporul roman sa spunem : "Vai ...din cauza acelora multi jucatori se lasa de joc " ...ba din potriva , oamenii care sunt interesati de joc continua si daca sunt trimisi la margine .
Sfat pentru jucatorii si conducatorii tribali incepatori: Evitati zonele ce tin de centrul hartii .Alegeti zone precum k 24 / k 47 / k 48 , deoarece in acele zone ai timp sa inveti jocul .




Lavio a spus:
datorita voua se starnesc mai multe dusmanii decat legaturi de prietenie
Daca nu ai dusmani in acest joc , jocul este egal cu zero .Totusi nu suntem la matrimoniale.




Lavio a spus:
am intalnit nenumarati jucatori care au fost marginalizati dat fiind ca nu stiau jocul si ca nimeni nu a avut rabdare sa le arate cum se joaca

Eu ca si simplu jucator www.triburile.ro nu am de datorie sa invat tot poporul roman sa joace acest joc.Aceste cuvinte trebuie sa le spui celor care suntin acest joc si celor care sunt responsabili de numarul de jucatori care participa pe acest servar .





Lavio a spus:
Tribul Lethal a racolat permanent numai jucatori cu experienta si dintre cei mai buni si se lauda cu statisticile lor dar uita ca inca n-au dus la capat nici-un razboi din cate le poarta,nu au castigat inca lupta pe lumea 11 si laudele si premiile se dau la sfarsit din cate stiu eu...

Ehh ...am dus multe razboaie pana la capat , de cand eram cate 20-25 de jucatori in trib .Am racolat doar jucatorii cu experienta si maturi deoarece doar cu ei poti face treaba serioasa la un asemenea nivel .




Lavio a spus:
reprezint un trib mic de pe lumea 11 la granita cu tribul Lethal si noi am sustinut permanent jucatorii mici si dornici sa invete jocul,prietenia ce se leaga intre jucatori si spiritul de echipa...

Felicitari .


Lavio a spus:
Nu este greu sa conduci un trib ca Lethal care are doar jucatori de elita ci greu este sa conduci unul in care ai toate tipurile de jucatori....
Momentan nu cred ca stii ce inseamna a conduce un trib .1 singura persoana nu poate conduce un trib , deoarece pentru un trib precum ( Lethal , MoH si altele ) iti trebe cativa oameni in conducere pentru o functionare buna .Nu cred ca stii ce inseamna sa organizezi atacuri la secunda in numar de 200-300 ,mai ales daca ai spioni in trib , nu cred ca sti ce inseamna sa blindezi toate granitele , sa gandesti tot felul de diplomatii si multe altele ...Este ca si la Sah ...Inainte sa mut Calul , incerc sa gandesc urmatoarea miscare a adversarului , cautand solutia cea mai buna






*noob* a spus:
Doresc sa vad raspunsul celor din Lethal. Tare curios sunt cum vor reactiona...(posibil cu jigniri)
In unele situatii sunt perfect deacord cu tine! Felicitari!

Uite raspunsul .
Daca esti deacord cu el , de ce nu faceti o fuziune : ~~SR~~ - ~BEST~ ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27131

...

Sa nu uitam ca acest joc nu e facut numai pt tine si acolitii tai Warzone...este un joc deschis oricui vrea sa-l invete...cauza pt care multi renunta sunteti voi,cei "buni" care n-aveti timp de tinut in trib jucatori incepatori dar interesati...iar cand m-am referit la dusmanii am spus-o gandindu-ma la cele ce depasesc limita acestui joc,injuriile si amenintarile ce se aduc jucatorilor intre ei...nu m-am referit neaparat la cei din Lethal ci la modul general...cat despre atacurile la secunda si alte de astea cred ca stiu prea bine insa nu toti suntem disperati ca cei din Lethal ca sa gandim fiecare secunda si sa ne trezim cu noaptea in cap ca sa le trimitem...mai suntem multi si oameni normali in acest joc spre deoasebire de multi dependenti si ofticati ca alde voi...nu-mi rastalmaci vorbele dupa bunul plac ci incearca sa gandesti ca daca vreau sa stau nonstop in fata calculatorului joc Fifa sau Counterstrike nu triburile...aici voi sunteti cei incapabili nu noi...
 

DeletedUser9453

Sa nu uitam ca acest joc nu e facut numai pt tine si acolitii tai Warzone...este un joc deschis oricui vrea sa-l invete...cauza pt care multi renunta sunteti voi,cei "buni" care n-aveti timp de tinut in trib jucatori incepatori dar interesati...iar cand m-am referit la dusmanii am spus-o gandindu-ma la cele ce depasesc limita acestui joc,injuriile si amenintarile ce se aduc jucatorilor intre ei...nu m-am referit neaparat la cei din Lethal ci la modul general...cat despre atacurile la secunda si alte de astea cred ca stiu prea bine insa nu toti suntem disperati ca cei din Lethal ca sa gandim fiecare secunda si sa ne trezim cu noaptea in cap ca sa le trimitem...mai suntem multi si oameni normali in acest joc spre deoasebire de multi dependenti si ofticati ca alde voi...nu-mi rastalmaci vorbele dupa bunul plac ci incearca sa gandesti ca daca vreau sa stau nonstop in fata calculatorului joc Fifa sau Counterstrike nu triburile...aici voi sunteti cei incapabili nu noi...


tu de cand ai inceput sa scrii pe aici .. numai prostii ai scris ....

in primul rand Warzone ti-a explicat foarte clar: nu e nici unul "bun" obligat sa il invete pe altul incepator, chiar daca e interesat sau nu .... daca vrea sa invete cineva jocul si intra pe o lume pentru prima oara sa o faca pe o lume care a inceput de curand si sa evite centrul hartii, de preferat sa aleaga o zona de S-V sau N-E (sunt mai rare satele pe acolo), si sa fie la distanta de 3-4 continente de centrul hartii ... acolo are timp sa invete ...... acolo e liniste si poate studia stilul de joc al celorlalti !!!

cat despre: "voi,cei "buni" care n-aveti timp de tinut in trib jucatori incepatori dar interesati" ... ultimele lumi aparute au avut o limita mica de jucatori ... iar daca din limita de 100 de membrii jumate sunt "buni" si jumate vor sa invete e nasol .. tribul nu va ajunge departe .. mai ales cand aia incepatori vor incepe sa urle dupa sprijin iar cei mari vor incerca sa ii ajute si astfel va fi vulnerabil tot tribul !!!

dar sincer nu stiu de ce iti dau tie explicatii pentru ca am zis ca ma las de explicarea jocului pentru incepatori ;)
 

DeletedUser

tu de cand ai inceput sa scrii pe aici .. numai prostii ai scris ....

in primul rand Warzone ti-a explicat foarte clar: nu e nici unul "bun" obligat sa il invete pe altul incepator, chiar daca e interesat sau nu .... daca vrea sa invete cineva jocul si intra pe o lume pentru prima oara sa o faca pe o lume care a inceput de curand si sa evite centrul hartii, de preferat sa aleaga o zona de S-V sau N-E (sunt mai rare satele pe acolo), si sa fie la distanta de 3-4 continente de centrul hartii ... acolo are timp sa invete ...... acolo e liniste si poate studia stilul de joc al celorlalti !!!

cat despre: "voi,cei "buni" care n-aveti timp de tinut in trib jucatori incepatori dar interesati" ... ultimele lumi aparute au avut o limita mica de jucatori ... iar daca din limita de 100 de membrii jumate sunt "buni" si jumate vor sa invete e nasol .. tribul nu va ajunge departe .. mai ales cand aia incepatori vor incepe sa urle dupa sprijin iar cei mari vor incerca sa ii ajute si astfel va fi vulnerabil tot tribul !!!

dar sincer nu stiu de ce iti dau tie explicatii pentru ca am zis ca ma las de explicarea jocului pentru incepatori ;)


Nu are rost sa-i explici , deoarece acest player vede total altcumva jocul .
 

DeletedUser27131

...

normal ...de asta deranjez probabil jucatorii buni ca tine....scuza-ma, intelectul meu nu se ridica la nivelul discutiilor voastre elevate...despre triburile...se pare ca voi chiar nu aveti o viata de trait si sincer chiar nu se merita sa ma obosesc..."corb la corb nu-si scoate ochii"...nu-i asa Fizzo ?
 

DeletedUser

normal ...de asta deranjez probabil jucatorii buni ca tine....scuza-ma, intelectul meu nu se ridica la nivelul discutiilor voastre elevate...despre triburile...se pare ca voi chiar nu aveti o viata de trait si sincer chiar nu se merita sa ma obosesc..."corb la corb nu-si scoate ochii"...nu-i asa Fizzo ?

Sa stii ca eu in loc sa iau 2 sate prefer sa beau 2 beri sau sa ies afar la o narghilea sau o punga de seminte .Sincer sa-ti spun nu ma deranjezi , deoarece tu ti-ai spus punctul de vedere sincer , iar eu am realizat ca viziunea ta asupra acestui joc este una diferita de a noastra =( jucatori mai vechi ) , incercand sa-ti explicam ca treburile in acest joc nu stau cum le vezi tu .
 
Sus