Liga I

DeletedUser

Si Dumnezeu este STELIST!

Nu tine nimeni cu voi! (dinamU)

REAL SAU VIRTUAL CLASICUL

.... DINAMO:D
 

DeletedUser

Borcea is trying to connect to uefa champions league server. loading… fatal eror…. The connections was reset by URZICENI.. plesae try again next year =)))))

rad cu lacrimi
 

DeletedUser

felicitari unirea....frumos meci ti-ai meritat cele 3 puncte si succes in urmatoarele doua etape :D
la meciul dintre steaua si unirea o sa tin cu unirea...merita tot respectul dan petrescu si echipa de acolo.

HAI UNIREA !!!
 

DeletedUser

felicitari Unirea Urziceni....:D
un titlu meritat de o echipa ce joaca fotbal
 

DeletedUser

141369vrtjl1uqow.gif
1603279lk33p4tuqb.jpg

Nu stiu cum naiba dar gasesc doar poze cu pisici. :D:D:D
 

DeletedUser

hai tu, lasa-ne sa ne bucuram
PS: Trebuie sa ii fac in ciuda cuiva, nu ma lasa inima sa le zic asta colegilor mei dinamovisti, ca mi-e ca ma aleg cu zile de spitalizare in paturile alea de metal:p
 

DeletedUser

Ahahahhahhaha =)) BOrceeaaaaaaaaaaaaaa !!! Borceaaaaaa !!! :))

De ce Dinamo nu o sa mai fie echipa de top :

- " are inima banatului " plina de aere [ fitos si prost ]
- are golgheterii batranii [ Danciulescu si Niculescu deja numai pot ... sunt praff :) ]
- este un club condus de actionarii care se cearta intre ei .
- Stadion praff !
- Suporteri de conjunctura.. [ A fost vreodata stadionu Stefan cel Mare plin ? .. stati .. ma refer TOT stadionu .. nu numai peluza Catalin Haldan :)) care si asa e cam mica. ]
- Oricine intra fara bilet .. [ la meciu Craiova - Dinamo cand suporterii Olteni nu aveau voie :)) eu am dat 100.000 unui om de la BGS la o poarta pe unde intrau numai masinile :) si am intrat ]
- Are portaru accidentat si .. cam obosit si el !!
- Are antrenor mediocru ...


Apropo .... Cate nu v-am spune !!! [ pacat ca sunt adminii pe aici ... :) si abea am scapat de ban! ]
 

DeletedUser7708

Greşeşti. Vina o au acţionarii. Dacă ar pune un antrenor care ţine la disciplină nici jucătorii nu şi-ar permite.
 

DeletedUser25417

Are exact atatea sanse sa obtina acest obiectiv cat are si Dinamo sa castige campionatul anul asta sau cate sanse am eu sa castig la loto premiul cel mare.
P.S. Nu joc la Loto :D

si teoretic ai sanse,daca ti`ar cumpara cineva biletul :D

sa fie sanatoase toate echipele din romania. vorba lu` florin calinescu: niciodata nu vom reusi in europa,atata timp cat noi facem echipe de "top" cu jucatori refuzati de echipele din strainatate. vezi tamas,marius niculae,mitea s.a.m.d.

atata timp cat nu te seci de cateva milioane de dolari,ca sa`ti faci echipa,si dupaia sa speri sa recuperezi banii,n`ai sanse..:)
 
Sus