Liga I

DeletedUser24302

da
exact cu are si progresul [daca nu se desfiinta] :)) [unii poate o stiti sub numele de F.C National / Progresul - acelasi lucru:p]
 

DeletedUser

orcum unirea nu a castigat campionatul inca...:D mai sunt 5% sanse sa il pierda
 

DeletedUser

hai ca a castigat unirea campionatu .... dinamo ..nue mai e ce a fost o data ..
 

DeletedUser

Pai cum sa nu prind la cum va laudati acum cateva luni:). Si a mai iesit si craiova:).
Oricum la Dinamo va fi urat tare de acum incolo

Se laudau actionarii, jucatorii .. nu prea am vazut suporteri pe la televizor :).
Lasa ca e lapte si miere la Rapid ;).


Cat despre Craiova, ma lasa rece :)).Cred ca sunt printre putinii olteni care nu are niciun stres din cauza lor.
Prefer sa tin cu Pandurii in schimb.
 

DeletedUser15860

intrebare:
in afara de urziceni si timisoara e undeva bine??
raspuns:
nu

dar va asigur ca timisoara nu are sanse sa intre in grupe, iar urziceni nu vor face o branza mai mare decat cei de pana acum (steaua, cluj)
oricum eu ma bucur ca s-a terminat asa campionatul
 

DeletedUser19074

intrebare:
in afara de urziceni si timisoara e undeva bine??
raspuns:
nu

dar va asigur ca timisoara nu are sanse sa intre in grupe, iar urziceni nu vor face o branza mai mare decat cei de pana acum (steaua, cluj)
oricum eu ma bucur ca s-a terminat asa campionatul

la cs otopeni e bine . scoru` campionatului cu faru`.. 6-0 ! :D oricum,a fost meci cedat,pentru ca otopeni sa intre cu un deficit cat mai mic de puncte in liga a 2a..:)
 

DeletedUser19074

a terminat pe şepte. stai linistit,asa e rapidul. nu e pentru fanatici,e pentru indragostiti.. pacat de generatia lui răzvan.
 

DeletedUser

Mi-e ca pe 8 :eek:. Acum sa nu intelegi ca am ceva cu ei, m-am luat doar de colegul care facea baza de Dinamo, nu ca nu ar merita :-j .
 

DeletedUser

deja a trecut anul fotbalistic,:) s-a cam terminat cu campionatul sa mearga tot la Bucuresti,o sa vedem echipele ce intra acum in liga 1 ce vor face...de Champions league sa speram doar ca vor face fata Urziceni...si eventual Timisoara(dar nu e cap de serie si e cam foarte greu :) )
 
Sus