Locul 1 - Loc Mincinos

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iuanel.ionutz .... da , totul se bazeaza pe smecherie .... ma intristeaza faptul ca unii membri sunt asa de noobi incat nu-si dau seama sa joace.ganditi-va putin , alien2004 , era atacat pe unul din sate , si in celelalte avea aparare full , dar nu si-o trimitea , mai degraba il pierdea decat sa opuna rezistenta ..... ganditi-va ca i-am cerut un cont premium si mi-a activat , ce minte poate avea acea persoana ?
 

DeletedUser4920

Hehe 100 de sate in 2 ore esti culmea :)) ...n00blete de jucator :D
 

DeletedUser

Hehe 100 de sate in 2 ore esti culmea :)) ...n00blete de jucator :D

pe speed :D

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

100

nu pe speed mai.

in lumea 2 pe tw.net, in 2 ore am papat un jucator de 7.8 milioane puncte :), impreuna cu vreo 150 prieteni :)

tipu avea cate 3 sate pe fiecare continent, in diferite colturi si cand am obs acest lucru, a fost papat :)
 

DeletedUser

hehe

Hehe 100 de sate in 2 ore esti culmea :)) ...n00blete de jucator :D

joc de aproape 4 ani de zile acest joc, si stiu smecherii cu tona !

triburile nici nu exista cand jucam eu tw.net :)

triburile exista de 1 an jumate, cam asa, maxim 2

eu ma mir cum de nu sunt jucatori imensi ca pe tw.net, deoarece romanii nu stiu sa joace acest joc :))
 

DeletedUser4920

E bine ca te-ai facut singur de cacao imi place de tine simpatic rau tipu asta :D
 

DeletedUser

joc de aproape 4 ani de zile acest joc, si stiu smecherii cu tona !

triburile nici nu exista cand jucam eu tw.net :)

triburile exista de 1 an jumate, cam asa, maxim 2

eu ma mir cum de nu sunt jucatori imensi ca pe tw.net, deoarece romanii nu stiu sa joace acest joc :))

Pai nici tu nu ne'ai aratat pana acum ca stii jocul, fapte domne' ".net", fapte!
 

DeletedUser

ionela

cauta pe twstats, pe tribalwars.net, in lumea 2, numele ionela, si cauta fisa personala

acum am abandonat acolo ca ma plictiseam deja la asa punctaj, dar dovada sta la profil ca eu sunt :)

si...eu nu tre sa dovedesc nimanui mai k stiu sa joc. am intrat dupa 2 luni de la inceputul lumii si eu spun ca ma descurc foarte bine fata de cei care au intrat deodata cu mine, ei avand 5 sate, eu 20 :) si acele 5 sate, cu donari de la mine de resurse le au majoritatea

sa fiu pus fata in fata cu cineva, si sa avem aproximativ acelasi numar de sate, nu cred k pierd vreun sat !

nu am pierdut pe w2 la tw.net cand aveam 1300 si pierd aici?
 

DeletedUser2821

Most Villages: 258 07th June 2008

Nu ai avut 1300 de sate=)).
Ai avut 258.
IOntra-devar nu ai p[ierdut satele pentru ca undele sate noi proprietari le-au numit thanks ionela sau chestii deastea.
Oricum cu toate astea nu trebuie sa fii asa de increzut !
 

DeletedUser6077

joc de aproape 4 ani de zile acest joc, si stiu smecherii cu tona !

triburile nici nu exista cand jucam eu tw.net :)

triburile exista de 1 an jumate, cam asa, maxim 2

eu ma mir cum de nu sunt jucatori imensi ca pe tw.net, deoarece romanii nu stiu sa joace acest joc :))


vrei sa fi protectorul meu?te rog!
stiu,cand tu jucai acest joc noi mancam mancarea rece,ca nu aveam voie sa umblam la aragaz.aveam manusi de lana cu un deget legate de gat si strigam "nene arunca si mie mingeeeaaa". si scriam f*t pe garduri si fugeam...
vrei sa fi protectorul nostru?
 

DeletedUser

eu sunt mandru de ceva pe lumea 2 , am 203.000 pct , dar nu-s puncte furate si sate luate pe dejeaba ... ci muncite
 

DeletedUser3627

e o caracteristica de baza pe l5 , darbeg eu as face ciocul mic, iti mai aduci aminte mesajele ca imi dai 2 puncte premium pe un sat sa te las sa nobilezi , esti umil . Tot din zona mea se mai remarca Stranutelu are 24 sate luate din trib , numai caractere pe l5

Edit : Ca sa-ti aduci aminte
darbeg în data de 01.07. la ora 08:54ma gandeam k poate voiai , nu am vrut sa o spun cu rautate daca ma intelegi , credeam ca asa pot lua 3 .
ShotgunBeginner în data de 01.07. la ora 08:52pentru faza cu platitul nu iei nici un sat .
darbeg în data de 01.07. la ora 08:51imi poti da un raspuns daca pot sa iau unul de pana la 5000 pct dar mai mare de 3000 pct ?
darbeg în data de 01.07. la ora 07:51esti ? hai pe mess
darbeg în data de 01.07. la ora 07:31dar ceva disponibil nu este ? dar sa aiba macar 3000 pct
ShotgunBeginner în data de 01.07. la ora 07:30nu sunt de vanzare si daca ai adus in discutie nu mai sunt disponibile , oricum cel putin un sat o sa pice in mai putin de o ora markolyno 3, sau cel putin asa sper
darbeg în data de 01.07. la ora 07:28vrei cate 2 pct premium pe fiecare ? atat dau maxim
ShotgunBeginner în data de 01.07. la ora 07:27pffff , chiar asa umil ma crezi ? trebuie sa mai cresti si tu putin , nu rezervi nici un sat , nu sunt de vanzare la pretul asta
darbeg în data de 01.07. la ora 07:27----------- (764|606) K67
Gun_D23 (760|603) K67
Athena (761|603) K67
darbeg în data de 01.07. la ora 07:26eu as vrea 3 sate daca poti sa-mi dai de la el , markolino-1 , markolino-2 si markolino-3 , pt fiecare iti dau cate 1 pct premium


Asa ca nu esti cel mai in masura sa vb , ciocu mic si joc de glezna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aici , in lumea 5 , locul 1 mi se pare a fi un loc mincinos.
davidcdd79 - el detine acest loc , dar daca va uitati pe twstats , veti vedea , ca nu are mai mult de 5 sate innobilate din alte triburi , ci doar din F~K.Cum mituieste acest jucator partenerii de trib pentru a le lua satele?
Dati click AICI sa va convingeti.

noah nu mai minti atata...ca a luat omul si sate de 100 de pct:D:D:D:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Acum din postura doar de membru al forumului pot spun ca Locul 1 nu este neaparat mincinos.
Cred ca toti am avut innobilari interne, de conjunctura si nu stiu daca este vreo unul care sa refuze un sat cu puncte multe, pe care ar putea sa il ia fara pierderi.
 

DeletedUser3627

una e sa iei 1-2 sate alta e sa fie politica de stat si cu totul altceva e sa ridice problema cineva care s-a lasat ca era teminat si a revenit pe un cont bine asezat si acum sa faca morala .
 

DeletedUser

una e sa iei 1-2 sate alta e sa fie politica de stat si cu totul altceva e sa ridice problema cineva care s-a lasat ca era teminat si a revenit pe un cont bine asezat si acum sa faca morala .

Scuze dar eu sunt mai n00b si mai greu de cap de felul meu si nu am inteles la cine te-ai referit. la Locul 1 sau la mine?:eek:
 

DeletedUser

shotgunbeginner este un jucator bun...a ridicat tribul lui din nimic...a dominat singur zona, a stiut sa fie milos cand trebuie si probabil cu cine trebuie, sa cucereasca cand trebuie...si-a atras colaboratori si a devenit o forta in zona lui. i-am urmarit ascensiunea de cand si-a format tribul. un singur mic defect avea atunci...nu era deloc comunicativ...dar probabil ca isi urmarea telurile si din cate stiu a si reusit in mare ce si-a propus. acum se pare ca nu mai e asa de inchis in sine.
nu pot sa spun decat bravo lui pt ce a realizat!
 

DeletedUser3627

Nu te cunosc , ma refeream la cel care se logheaza acum cu darbeg , care e de fapt ex TheCristian sau ceva de genu care s-a lasat apoi a revenit pe contul asta lasat cadou de o persoana "ok" . Cand te lasi ca alternetiva la farmarea santurilor pe margine si revii ca s-a lasat cineva si a facut cadou un cont cat de cat bun nu te mai uiti in curtea vecina si comentezi , taci si bagi joc de glezna .
 

DeletedUser3627

shotgunbeginner este un jucator bun...a ridicat tribul lui din nimic...a dominat singur zona, a stiut sa fie milos cand trebuie si probabil cu cine trebuie, sa cucereasca cand trebuie...si-a atras colaboratori si a devenit o forta in zona lui. i-am urmarit ascensiunea de cand si-a format tribul. un singur mic defect avea atunci...nu era deloc comunicativ...dar probabil ca isi urmarea telurile si din cate stiu a si reusit in mare ce si-a propus. acum se pare ca nu mai e asa de inchis in sine.
nu pot sa spun decat bravo lui pt ce a realizat!


Nu stiu din ce trib faci parte si nu stau sa caut ,e posibil sa fi vb , sa ma scuzi ca nu mai tin minte , dar stii care sunt ofertele "vino la noi in trib si desigur tie iti dam si insigna " , nu prea ai ce sa discuti . In ceea ce priveste cate un user ratacit , la ani lumina de trib a fost exmatricul chiar daca am fost amenintat de aliante intregi care dominau 2-3 continente in jur . Ce daca am fost atacat de 3 aliante care aveau la ora respectiva vreo 3000 membri si in trib eram decat doi membri , momentan din aia mai exista decat NOI , restul sunt cenusa de mult .
 

DeletedUser

Nu te cunosc , ma refeream la cel care se logheaza acum cu darbeg , care e de fapt ex TheCristian sau ceva de genu care s-a lasat apoi a revenit pe contul asta lasat cadou de o persoana "ok" . Cand te lasi ca alternetiva la farmarea santurilor pe margine si revii ca s-a lasat cineva si a facut cadou un cont cat de cat bun nu te mai uiti in curtea vecina si comentezi , taci si bagi joc de glezna .
Scuzele mele, chiar nu intelesesem foarte bine primul tau mesaj.
Cu respect !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus