Locul 1 - Loc Mincinos

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pe date de 29 va aparea lumea 7 is curios daca va juca david sa vedem ce bun e:D
 

DeletedUser

Nu e mare problema ca area ateta sate...dar ma dispera chestia cu Scuzele pt cei care i-a trimis la margine....ca sunt multii..in loc sa le zica mersii ca au fost membrii din tribul lui si iau dat astele de buna voie...el face pe desteptu si spune ca ii pare rau:))...i-am dat mesaj in joc si cum e slab de fire mi-a dat blocare expeditor:)!!
 

DeletedUser

uitate la mn la rostatus sa vezi acolo cate sate am luat de la trib eu atac dusmanul :)
 

DeletedUser

eu domin K23 sunt primu si cu incetu se va ridica si tribul din pamant :)
 

DeletedUser

Bv ti-e...eu doar ziceam de ala ca e slab...si mi-e ciuda ca na avut curaj sa dea o replica...
 

DeletedUser

Bv ti-e...eu doar ziceam de ala ca e slab...si mi-e ciuda ca na avut curaj sa dea o replica...

Este o vorba in popor "rade un ciob de hola sparta" cam seamana cu david 98% din satele lui sunt inobilari interne,...si se da mare la profil,batar sa se laude ca are talent la prostit membri sa ii dea sate moca
 

DeletedUser

nu stiu de ce il criticati asa
fiecare cu metoda sa!:D
faceti si voi asa pe 7 si puneti-va la profil ca sinteti super-tari:p
 

DeletedUser

nu stiu de ce il criticati asa
fiecare cu metoda sa!:D
faceti si voi asa pe 7 si puneti-va la profil ca sinteti super-tari:p


bine zici..cum sa ridicat cum nu sa ridicat....nu o face ilegal o face legal .....dar e pe primu loc bv lui ...imd scot bani din banca si platesc pe toti sa imi
dea satele:)) si lumea 5 se gata cel mai rpd:))=))lol ce vise:eek::eek::eek::D:D:D
 

DeletedUser

bine zici..cum sa ridicat cum nu sa ridicat....nu o face ilegal o face legal .....dar e pe primu loc bv lui ...imd scot bani din banca si platesc pe toti sa imi
dea satele:)) si lumea 5 se gata cel mai rpd:))=))lol ce vise:eek::eek::eek::D:D:D

Una e sa cresti mare din sate moca si sa recunosti,si alta e sa cresti din sate moca si dupaia sa te lauzi ca u de unu singur prin forta da militare ai scos membri al marginea harti!
 

DeletedUser7711

Uitativa putin :




Puncte ca agresor : 520 davidcdd79 1,08 Mio <----- 2.127.012
Puncte ca agresor : 352 methalelf 1,31 Mio. <----- 262.065




JALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

DeletedUser

Uitativa putin :




Puncte ca agresor : 520 davidcdd79 1,08 Mio <----- 2.127.012
Puncte ca agresor : 352 methalelf 1,31 Mio. <----- 262.065




JALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

nu se ia dupa asta :0 . se uita de la cn a luat satele . aici intradevar spune adevarul , dar sunt oameni care nu au mult atac insa stiu sa-l foloseasca;)
 

DeletedUser7711

LOL ... Daca te-ai uita din toate satele lui 98% sunt inobilieri interne ... so PRO so PRO
 

DeletedUser2821

Eu sunt pe 400 ca atacator ...
Dar am luat 27 de sate dela IMMO :D
 

DeletedUser

numa sa nu ma batzi :d si gata ca facem off-topic vez tu Doamne :-"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus