Loko vs HR

DeletedUser41046

Backstab.uri nu au fost mah nu mai manca atata ... daca nu stii.am jucat pe lumea aia si stiu ce a fost.
In fine nu conteaza asts acum,un singur lucru e relevant si anume ca indiferent ce se va intampla pe lumea asta in continuare tot nabi ramaneti:))
HR a fost si va fi un trib de noobi.Pana ajungi la valoarea mea mai ai de mancat.
 

DeletedUser

Nu stiu de ce, dar astia din HR, mai mult plang pe aici, decat sa joace pe harta, daca luam speciala trecuta, forumul ei, nu va mai vedeti de laude, acum sunteti mai ceva ca femeia cand plange :))
Succes! ;)
 

DeletedUser46863

1. Faza cu contul cuparat a scos-o paralelipipedul, iar cand i-am dat rapoartele s-a convins ca a gresit.
2. Valoarea ta ma ? bejbl9? Tie nici nu ti-a dat inca puful si vorbesti despre valori. La o vreme nu esti tu cel mai bun din tara astfel incat ai dreptul sa ne faci pe noi noobi?
3. Asa era si Florin ( prieten cu tine ma gandesc, Jason Mercier) , figuri, arogante, etc.... locul 1 ... alea lea... si in cateva zile a inceput sa bata mingea in fata scolii ;)
 

DeletedUser46944

Brencus si obama,voi nici n-ar trebui sa cititi forumul asta. ;)
Zmeu sau nu macar el n-a facut anumite lucruri.

Iauzi ce zmeu esti tu!...dovedeste pe joc prietene k noi am dovedit destule pe lumile unde am jucat si jucam!..pana la urma e alegerea fiecaruia in ce trib sa joace, si decat sa fim condusi de niste frustrati si increzuti mai bine cu cei ataca uniti si unde trebuie!

exibem...daca imi amintesc pe speciala trecuta nu ati fost in stare sa faceti un organizat sa luati macar 10 sate pana ce sa vin eu cu organizatul si sa spargeti toata harta apoi, asa ca pupa tu undeva pe cine vrei si cand vrei :)

nulled.diamond...da ma k daca nu erati voi poate nu tineam satul ala :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41046

1. Faza cu contul cuparat a scos-o paralelipipedul, iar cand i-am dat rapoartele s-a convins ca a gresit.
2. Valoarea ta ma ? bejbl9? Tie nici nu ti-a dat inca puful si vorbesti despre valori. La o vreme nu esti tu cel mai bun din tara astfel incat ai dreptul sa ne faci pe noi noobi?
3. Asa era si Florin ( prieten cu tine ma gandesc, Jason Mercier) , figuri, arogante, etc.... locul 1 ... alea lea... si in cateva zile a inceput sa bata mingea in fata scolii ;)

Nu stiam ca valoarea vine odata cu varsta daca va iau dupa varsta ati avea si voi ceva valoare...
Dupa caracter mai putin valorosi...
Iar dupa ce aratati pe harta nu ma mai exprim...va las sa va dati voi singuri note.

Oricum la plans si la vaicareli cu siguranta sunteti foarte valorosi.;)
 

DeletedUser46904

HR a fost si va fi un trib de noobi.Pana ajungi la valoarea mea mai ai de mancat.

nu vreau sa fiu la "valoarea" ta stai linistit,nu vreau sa ajung atat de jos

Iauzi ce zmeu esti tu!...dovedeste pe joc prietene k noi am dovedit destule pe lumile unde am jucat si jucam!..pana la urma e alegerea fiecaruia in ce trib sa joace, si decat sa fim condusi de niste frustrati si increzuti mai bine cu cei ataca uniti si unde trebuie!

exibem...daca imi amintesc pe speciala trecuta nu ati fost in stare sa faceti un organizat sa luati macar 10 sate pana ce sa vin eu cu organizatul si sa spargeti toata harta apoi, asa ca pupa tu undeva pe cine vrei si cand vrei :)

nulled.diamond...da ma k daca nu erati voi poate nu tineam satul ala :)


ce organizat mai?:)))))))ai visat urat,incepi cu organizate?cerseai invitatie in trib,pe aia mari din zona ii lingusiai,la fel si brencus pe lumea asta.cand veneam spre tine deja tremurai imi dadeai mesaje mie si la colegi:)))
 

DeletedUser46944

exibem....Vreau sa vad si eu unde cerseam eu invitatie sau linguseam pe cineva pe speciala trecuta de tot afirmi asta! e foarte usor sa scrii cand te simti frustrat si neputincios!...eu in Haos am intrat atunci la rugamintea lui cilnic squad si nu am renuntat la joc decat cand au fost sparte toate triburile de pe harta si fata de altii eu cu barbarele nu ma bat, desi tot am terminat in top 20 fara sa joc o luna!
P.S. Daca nu ti-e clar intreaba pe anemona sau killer cine a facut organizatul unde s-au luat peste 100 de sate?! asa ca dute si canta la alta masa sau pe alta lume viitoare k te astept sa ne batem de la cont la cont! :)


Si cei din HR ce au ramas sa joace II ROG sa mai vorbeasca pe aici in momentul cand o sa reuseasca sa ne ia macar un sat de la mine sau bejbl9....dar asta nu prea cred, asa ca mai bine sa ne respectam unii pe altii si sa ne aratam adevarata valoare pe joc nu prin cuvinte de 2 lei din spatele monitorului!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45432

daca in loc sa latrati aiurea va foloseati creierul si va uitati putin ca noi am mai jucat pe alte lumi impreuna, in acelasi trib, etc , dar na ... nu va ganditi ca totusi cartile au fost aruncate pe masa inca de la inceputul hartii ?

bineinteles ca mai schimbam si nickurile din cand in cand....tocmai pentru a se pierde urma.

brencus era de-al nostru inca de cand a dat register pe speciala.
deci, nu a tradat cu nimic ... restul e can-can.
 

DeletedUser45432

ce mai conteaza :)) si cu toate interventile si manevrele posibile lumea o sa fie a noastra.
 

DeletedUser46944

Ai un LIKE ma Gabi! :)
Aproape am uitat de L26! :)
De latrat stii k latra doar cei care sunt neputiinciosi pe harta sau nu accepta sa piarda!...asa au facut si pe speciala trecuta pe forumul comun cu class unde cautau mereu motiv sa rupa alianta cu care impreuna au reusit sa sparga harta!
 

DeletedUser45432

foarte putini jucatori adevarati sunt pe forumul asta....in general toti care sunt complexati apar pe aici si comenteaza, ori aia care sunt innobilati , ori aia care joaca undeva pe casual....sau au 2 sate de barbari innobilate.


lasa-i sa comenteze ... :)))))
 

DeletedUser47209

Tinere la noi a fost alta situatie... pe cand brencus... specific lui... oricum brencus, pe-o speciala ti-am taiat elanul, ai incercat si acolo sa bagi cutitu pe la spate dar n-ai reusit. Te asigur ca si aici n-or sa ramana lucrurile asa...

:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47209

Oi fi si tu un clar-vazator de vezi atatea pe harta.Tot respectul pentru tribul de luptatori HR care s-au chinuit cu recrutarile pe orice lume.(Ah am uitat astia nu se mai numesc haos se numesc HR si-au schimbat numele si cred ca nu ii mai cunoaste lumea)

Bravo copile.. si inca ceva ce ai uitat sa specifici despre Haos, ca se pricep cel mai bine la cumparat conturi. ca si pe speciala 4 la fel au facut..despre varga ce sa zic.. ca abea ce a treminat cu alaptatu si acum e tare in gura..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46863

Pai aia e ca te stiu de prea putin timp... te stiam de pe speciala aia cand ai incercat sa faci aceeasi manevra dar nu ti-a mers... acolo am actionat bine cu baietii. Si aici ... tot le-am zis ... dar au avut incredere in tine. Te-ai hranit cu interne... si aia a fost, oricum, e normal ca cineva cand are un nr mai mare de sate sa fie mai puternic. Dar mna, ce sa-i faci, oricum acuma te stiu si baietii mai bine :D
 

DeletedUser46863

Voi sunteti nebuni cu cumparatul conturilor, ma jur. Hai sa zicem acuma toti din HR acuma ca voi l-ati cumparat pe inelar... mna, asa ca fapt divers... ce naiba, daca prinzi omul offline e normal sa-l lasi fara sate.
 

DeletedUser47209

Pai aia e ca te stiu de prea putin timp... te stiam de pe speciala aia cand ai incercat sa faci aceeasi manevra dar nu ti-a mers... acolo am actionat bine cu baietii. Si aici ... tot le-am zis ... dar au avut incredere in tine. Te-ai hranit cu interne... si aia a fost, oricum, e normal ca cineva cand are un nr mai mare de sate sa fie mai puternic. Dar mna, ce sa-i faci, oricum acuma te stiu si baietii mai bine :D

care speciala?? unde a incercat mafi sa vanda contu la dusmani??? ca de atunci eu nu mai joc..
 

DeletedUser47209

acolo nu am mai jucat datorita lui Kenji. sti bine asta asa ca nu o mai s... aiurea
 
Sus