LOL vs Yakuza&Clowns

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11365

tot am vrut sa intervin,da mi-o fost mila..io pe lumiile pe care m-am jucat YAKUZA o fost prastie..daca o fost vreo super YAKUZA pe l1,clasica,l3,l4,l5,imi cer scuze..ii un trib de rebuturi si atata
 

DeletedUser26258

tot am vrut sa intervin,da mi-o fost mila..io pe lumiile pe care m-am jucat YAKUZA o fost prastie..daca o fost vreo super YAKUZA pe l1,clasica,l3,l4,l5,imi cer scuze..ii un trib de rebuturi si atata

Cata dreptate :D
 

DeletedUser

cum am spus mai aveti de mancat pana ajungeti ca YAKUZA....stiu ca vie ciuda dar va trece pana la urma ajungem si la voi;)
 

DeletedUser

mai bine ** cu cerebele si spunei sa nu mai concedieze membrii LOL cand sunt atacati ...si normla ca asa arata statisticile bine pentru voi ,daca unu cand e pe punctul s afie cucerit in loc de sprijin i se face vant...sunteti buni;)

primul om care mai gandeste pe aici restul toti o apa si un pamant.

LOL - lord.M în data de 31.08. la ora 16:41 Citat
am nevoie de sprijin pe satul meu...sunt atacat de STAVROS304...momentan doar un atac...
LOL - lord.M în data de 31.08. la ora 20:02 Citat
mai am un atac care ajunge in 30 de min....tot de la ala...din pacate sprijinul (3 playeri momentan)...ajunge dupa atac...am sa fac un dodge pana ne unim fortele...dar sunt dezamagit ca doar 3 insi trimit sprijin....de aici din grupa din pacate daor 1...:(
LOL - lord.M în data de 31.08. la ora 20:16 Citat
inca 1 astăzi la ora 22:55
LOL - lord.M în data de 31.08. la ora 22:22 Citat
ms la toti la care trimit sprijin,dar din pacate toate sprijinurile ajung dupa atacuri...un singur sprijin vine inainte de un atac...oricum zona e destul de fierbinte la lord aici


Implicit-sitter la el
LOL - ergos astăzi la ora 00:59 Citat
;)) O prima victorie in grupa noastra ... eu, danao, moonflower si take22 am reusit sa facem un inamic din tribul NOI sa dea "Inceput Nou" fara ca vreunul din noi sa piarda vreo trupa ;)).... Felicitari :) ... Este vorba despre chowderpink
Prelucrarea ergos astăzi la ora 01:13
LOL - lord.M astăzi la ora 06:02 Citat
felicitari..
LOL - Implicit astăzi la ora 06:02 Citat
bravo..:)
LOL - take22 astăzi la ora 09:08 Citat
toti jucatorii sa atace lord mckey .. nu are trupe de aparare si nici de atac ... sa il tinem din scurt sa nu lasam sa se dezvolte ... este ferma.
LOL - Av3o astăzi la ora 12:32 Citat
mda si satul asta ar trebui cucerit .. just (463|553) K54

asta numesti tu strategie in loc sa se ajute se ataca untre ei?...cum am spus degeaba au ajuns pe l1 nu asta insemna sa fi un trib bun dar voi nabar nu aveti sa jucatori doar puctele va intereseaza sper deosebire de YAKUZA...chiar daca suntem mafioti...noob..rebutiru cel putin ne ajutam colegi nu ii dam afara indiferent cat de grea e situoatia...retineti mai aveti de mancat pana ajungeti ca yakuza.
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Brb,ma duc sa halesc,chiar ma gandesc serios sa ajung precum jucatorii yakuzani.
Ce-mi recomanzi emy?
Bataie prajita cu umbra de salam?Cu aroma de cavalerie grea,gust de berbec si ca desert prea savuroasa mancare de nobili?:)
Si noi,(potop) am pierdut astazi un sat in favoarea voastra.Felicitari si va indemn din tot sufletul sa incercati si la alti jucatori,nu numai cei izolati si slab dezvoltati.

Data viitoare incearca sa-ti instruiesti colegii sa trimita nobilii dupa curatare,nu inainte!
 

DeletedUser

ati pierdut satul asta conteaza bft...nu l`am obligat eu oameni mei sunt liberi si ne merge bine asa;)suntem in sec 21 daca nu stiai)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
La faza cu sec 21 ai stricat-o de tot..
Sunt curios cat o sa va mai mearga..:)..
 

quz0r

member
Scor reacție
144
http://ro.twstats.com/ro16/index.php?page=ennoblements&pn=6&k=-1&maxpoints=&minpoints=&filtertribe=629

Ca sa iti fie mai usor,aici poti observa ultimele innbobilari.
1 sat activ 5 bonus/barbare.Cam asta este media innobilarilor in yakuza.Convinge-te.
Acolo poti vedea deasemenea si cate sate am pierdut noi in favoarea voastra.
Invata sa numeri.Te ajut?
Cumpara-ti o jucarie,asa mi-am invatat si eu fratiorul sa numere.
Poti invata cifrele foarte usor cu noile si coloratele cifre din cadita.Poti sa le aduni sa le scazi poti sa ai propria materie de matematica distractiva la tine in baita.

Varsta recomandata: 3ani +
Marial: Spuma plastica
Contact: ini-mini-te-amfacut!
 

DeletedUser

eu nu inteleg dece tot te bagi in seama tie ciuda ca suntem mai buni ca voi ca nu inteleg comentariile tale?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
inca nu sa schimbat..statisticile ai rabdare si o sa vezi singur

Te cred ca nu "s-a" schimbat statisticile.Om fi noi morocanosi,dar tinem legatura non-stop;pe forum,skype sau telefon,nu numai pe joc.
Sittam tot timpul,nu pierdem dezvoltarea..as fi stiut daca am colegi atacati.:D
Mai incearca..
Si,nu te supara emy dar mie chiar imi face placere sa te tachinez(raspunsul meu la al doilea post)
 

DeletedUser1969

quz0r...aci emy are dreptate e razboiul lor...treaba lor ce fac
 

DeletedUser

Ce ma opreste sa intru si eu in acest razboi?:)
Sau, de unde stii ca nu am intrat deja?

crezi ca imi pasa e doar un joc de 2 zile tot spui ca intri si ce o sa faici un mare are nimic ca nici nu ai membri deai mei pe langa tine?
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
crezi ca imi pasa e doar un joc de 2 zile tot spui ca intri si ce o sa faici un mare are nimic ca nici nu ai membri deai mei pe langa tine?

Emy,chiar nu mi-as dori sa fim prin absurd vreodata colegi de trib, si sa ajungem pe punctul de a organiza ceva impreuna.Nu mi-ar ajunge 2 zile sa-ti descifrez textele,dar apoi sa mai si actionez..

Nu trebuie sa te afli in zona calda ca sa poti influenta un razboi.
Prin cate razboaie ai trecut in joc?:)

@BurnDomination
...aici iti dau dreptate:))macar imi dau silinta sa-l aduc pe pamant pe emy..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus