LOL vs Yakuza&Clowns

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

quz0r

member
Scor reacție
144
Multumesc ca mi-ai ascultat sfatul,si mergi la culcare.
Ne mai citim altadata.
Chiar..eu scriu,si tu auzi?:))
Are dreptate Burn,chiar esti in lumea ta..:rolleyes:
:DIn 2 ore se "echilibreaza" balanta.Doua sate yakuzane se convertesc la noi..
Iti trimit si rapoartele sa vezi care-i diferenta dintre "jucatorii care fac ce vor,cum vor"(si ataca intai cu nobilii) si jocul de echipa practicat de impertinentii mei colegi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Inainte sa treceti mai departe cu discutia voastra, ma vad nevoit sa va reamintesc niste reguli:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.


1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser25931

nu vad nicio statistica...asa ca pun eu una!:D


Side 1:
Tribes: LOL
Players:

Side 2:
Tribes: YAKUZA CLOWNS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 2
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,154
Tabăra 2: 7,195
Diferență: 16,959

image.php
 

DeletedUser

repet ptr ultimaoara statistica aia nu e corecta deoarece cei din LOL ii da afara pe jucatori care nu mai au sanse inpotriva noastra.
 

DeletedUser

nu doar pe cei care urmeaza sa fie innobilati de voi ,ci pe toti cei care se afla la ananghie...asta da conducere;)
 

DeletedUser

amenintari si multe altele.nu asa ajungi un trib bun...cum am spus nu vreau sa ajung pe primul loc prim metodele lui puteam sa fac si eu ca el si eram mult mai sunt dar nu am facuta..si cred ca sti si dece;)
 

DeletedUser

In primul rand Clowns nu mai sunt dusmanii nostrii deci nu-si are rost statistica

In al doilea rand , LOL nu a facut pana acum nici o fuziune , dar ca sa va oftic si mai tare anunt ca vom face o fuziune in curand cu un trib de top 10

In al treilea rand toti care au fost dati afara ori erau n00bi , ori ferme , ori scandalagii , ori copii fara minte

Si oricum nu ma intereseaza ce parere au altii din afara tribului LOL despre noi , tot ce pot spune este ca cine intra in LOL nu-si va mai dori vreodata sa plece ( si asta pot confirma 90 % din membrii tribului LOL )
 

DeletedUser

In primul rand Clowns nu mai sunt dusmanii nostrii deci nu-si are rost statistica

In al doilea rand , LOL nu a facut pana acum nici o fuziune , dar ca sa va oftic si mai tare anunt ca vom face o fuziune in curand cu un trib de top 10

In al treilea rand toti care au fost dati afara ori erau n00bi , ori ferme , ori scandalagii , ori copii fara minte

Si oricum nu ma intereseaza ce parere au altii din afara tribului LOL despre noi , tot ce pot spune este ca cine intra in LOL nu-si va mai dori vreodata sa plece ( si asta pot confirma 90 % din membrii tribului LOL )

nu doresc deocamdata sa plece ...cat inca sunteti pe locul 1 ...la prima cadere a tribului multi vor pleca...
 

DeletedUser

Asa zic multi.:)
Insa LOL a urcat cu acesti membri de la inceput posibil si alti noi.
Si au ajuns pe top.:D
Este si normal sa nu ti copii , jucatori noi , fermele etc in trib.
Bravo LOL succes in continuare.:p:p
 

DeletedUser

Asa zic multi.:)
Insa LOL a urcat cu acesti membri de la inceput posibil si alti noi.
Si au ajuns pe top.:D
Este si normal sa nu ti copii , jucatori noi , fermele etc in trib.
Bravo LOL succes in continuare.:p:p


mersi in numele tribului , si chiar asa e , LOL nu a facut nici o fuziune , iar din ce s-a recrutat LOL nu prea a crescut in punctajul primilor 40 , nu stiu daca am adus 5 jucatori de top 40
 

DeletedUser

Pai si normal.
Acum un trib este in primi 5 este pentru ca in aceasta se afla decat jucatori cunoscu-ti pe alte lumi unde au colaborat sau au luptat intre ei si sau imprietenit.
De exemplu =TNA= sa aflat rank 4 parca o data nu mai tin minte insa eu nu stiu lumea de aici. Sunt pe aceasta lume cu cativa amici de pe alte lumi pe care i-am cunoscut si am decis sa venim toti pe aceasta lume. Daca am parasi si noi =TNA= ar decadea destul de mult.
Deci orice trib de top este format doar din prieteni emy. Cum chiar tu ai spus ca ai mai multi "dusmani" decat "prieteni" cum crezi ca vei ajunge cat mai sus??:):)
 

DeletedUser

Deja deviem de la subiect peste tot :mad: ceea ce nu e bine:)
Daca doresti sa discuti cu mine ma poti gasi pe privat pe triburile sau la off topic.
Si pentru curiozitatea ta 18.:)
 

DeletedUser

te`am intrebat ptr ca eu am spus ceva si tu ma ei cu triburi ce treaba are una cu alta?
 

DeletedUser

Pai cam are, deoarece aici se vorbeste despre razboiul intre ceva triburi, iar tu ai putea sa folosesti alte mijloace daca doresti sa intrebi ceva pe o anumita persoana, de exemplu PM, mess, skype, etc. Si asa e plin de spam si ne este greu sa tot sarim peste mesajele care nu ne intereseaza si nici nu au legatura cu aceasta tema. Asa ca te rugam sa postezi pe aici daca doresti sa iti exprimi parerile in legatura cu acest razboi. Uite iti dau eu un exemplu cam despre ce ar trebui sa se vorbeasca pe aici poate te va ajuta si pe tine sa incerci sa te abtii de la discutii offtopic:

Side 1:
Tribes: LOL
Players:

Side 2:
Tribes: YAKUZA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 200
Tabăra 2: 120
Diferență: 80

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 2
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 448,966
Tabăra 2: 225,220
Diferență: 223,746

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,154
Tabăra 2: 7,195
Diferență: 16,959

image.php


Slabut razboi dupa parerea mea dar trebuie sa ii acordam circumstante atenuante lumea fiind la inceput. As fi adaugat in statistici si celalalt trib dar cu el sau fara el statistica ar fi la fel la cuceriri impotriva taberei adverse.
 

DeletedUser

bah tu ejti in YAKUZA sau LOL ce treabaai tu cu razboiul asta?nu ai alta treaba?se stie foarte bine ca statisticile astea nu sunt bune.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus