Lumea 22 - lumea melancolică

  • Autor subiect DeletedUser30442
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24374

sau macar o pereche de papuci
 
Ultima editare de un moderator:

anomaly23

member
Scor reacție
0
1.la faza cu premiile...vor exista la innobilari interne numai ca sa prinda potul cel mare :)))
2.ar fi ok daca s-ar vota viteza si altele
 

DeletedUser

1.la faza cu premiile...vor exista la innobilari interne numai ca sa prinda potul cel mare :)))
2.ar fi ok daca s-ar vota viteza si altele

ce bine zici :)))))))) s-ar innobila si multiconuri la greu...s-ar ajuta prietenii chiar de sunt in triburi dusmane :))
 

DeletedUser3357

ce bine zici :)))))))) s-ar innobila si multiconuri la greu...s-ar ajuta prietenii chiar de sunt in triburi dusmane :))

Tu ori ai ceva experienta in multiaccount ori acum ti-a venit idea si asta o sa faci in cazul in care o sa se implementeze aceste trofee pe viitor.
 

DeletedUser

- in primul rand cred ca viteza de joc ii va tine pe multi departe de lumea asta... e greu sa joci cu aceeasi tragere de inima pe viteza 1 cand ai jucat pe viteza 2 atata timp, e ca la fotbal : odata ce te-=ai transferat in Liga intai nu-ti mai vine sa te duci innapoi in Liga a treia....
- in al doilea rand setarile lumii au un rol foarte important, eu personal sunt TOTAL IMPOTRIVA la : biserica, arme la paladin, injumatatirea timpului contra unor puncte premium si mai ales lipsa unor solutii eficiente din partea adminilor de ai depista pe cei cu multicont!!!
- in alta ordine de indei cred ca interesul pentru joc ar putea reveni la multi daca ar exista posibilitatea sa fie votate setarile..... personal eu tanjesc dupa o lume cu nivele de cercetare la trupe, cu nivele la curtea nobila asemeni L15....insa e putin probabil sa mai apara asa ceva :-((
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Băi cred ca mă bag şi eu....care mă primiţi şi pe mine ? :rolleyes:
Ooofff...greu cu diacriticile astea :confused:
 

DeletedUser

eu ma bag..ca o sa fie multi nubi,mai ales in ck si o sa devin vedeta, n-o sa am concurenta :D :p
 

pirates406

member
Scor reacție
0
Parerea mea...ca sa adune ma multa lume

A

La fiecare sfarsit de luna cei din top 5 sa primeasca premii
Locul 1 Ceva telefon, camera digitala, camera video, iphone...
Locul 2 mouse/tastatur(gaming)
Locul 3 stick 4-8 Gb
Locul 4 tricou personalizat (cu nick de pe joc si Triburile)
Locul 5 1000 PP

asta e o idee, ar putea fi si alte premii

-banii le-ar iesi celor de la INNO din reclama, playeri mai multi(deci mai multi platitori de PP)


B

-lumi facute in urma voturilor...deci in genu

Votati

Biserica Da / Nu
Moral Da / Nu
Taleri cu cost redus Da / Nu
Viteza 1 / 1.5 / 2 / 2.5
etc...

C
-fiecare lume sa aiba un termen (exemplu 6luni/1 an/2 ani etc...) apoi sa fie desemnat castigatorul lumii. Ex: Castigatorul lumii 345435 este Vasile X dupa 1 an de joc


asta da... te aprob ;)
 

DeletedUser

asa ar fi frumos,dar asa ceva nu se va intampla in veci vecilor =)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
fi optimist(a) si poate se va aproba...

vorbiti cu lamine si vedeti ce spune!

stii ce spune? uite :
fuck.gif
!! asta va fi raspunsul :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus