Lumea 22 - lumea melancolică

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 22' creată de BeţivulCelMare, 27. Sep 2010.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. budweiser

budweiser member

asta? lume melancolica?
    am ascunzatoarea mai mare decat magazia, trupe 0, zid 0, si lumea farmeaza de nebuna... prada 0 de la mine, da' daca n-ai cu cine discuta, n-ai /// :D

2. corect, doar CK-ul ce mai ataca :)) are cat urmatoarele 3 triburi impreuna

Loc Numele tribului Cucerit
    1 Crusader Knights 46.311
    2 Mortii tragandu-se de piele 15.987
    3 18 + 15.328
    4 OldSchool 14.346

3. Abea au inceput , abea a inceput lumea , si nu cred ca aceste triburi o sa ramana pana la nesfarsit.

4. Du-te ma ?
    Serios :D?
    C.K. din care fac si eu parte o sa fie mult timp in top . Totusi e o lume melancolica in lipsa valorilor cu care ne-am obisnuit de atata timp (gen Illidan, rhadookoo , IRC , XthunderX, Zammolxe, etc.. jucatori excelenti cu care am avut onoarea sa joc si de la care am invatat multe .)

5. bre, tu inca n-ai primit lista cu ce jucatori avem in trib? ca ar mai trebui taiati unii enumerati mai sus, ca-s la noi :p

6. Ah ce-mi plac discutiile astea de inceput de lume. Doar ca nu prea a nimerit nimeni liderii de cursa lunga :)) Normal, interesante in jocul asta sunt inceputul si cuprinsul. Sfarsitul e agonizant si tine doar de niste orgolii mai vechi sau mai noi :) Nu e nimic interesant in a trimite hoarde in atac sau aparare. Arta e sa o faci cu niste sodati odarliti, trimisi cu cap, care sa ia sate de la unii care se dau artisti. Mama, ce vuiet prin triburile astea :)) Pa si pusi

7. Trimitemi-o acum !

8. interesant :) nu-mi spune ca pe acolo se distreaza si eek + multi alti ... fosti membri MoD ?

9. lord ingus

lord ingus member

Bre, vezi ca unii joaca. Dar n-au vrut sa aflii tu. :p

10. winfast.?

winfast.? member

Spy ai uitat să-l pui pe Ingus :D

11. E un joc de masa, din cite se pare. Citat:"Participă deja 112851 jucători!".

12. lasa ca nici unii dintre noi nu am stiut ca si el e cu noi :rolleyes:

13. Da, din cauza barbii. E intr-o parte. Noi am facut poll daca e din cauza vantului sau e el intr-o saritura shukara. Inca nu s-a incheiat.

14. Melancolie , ce cuvant frumos ,adica sentimentul de melancolie , cand ti-e dor de o betie , ti-e urat sa fi singur . Lumea 22 nu e deloc asa, sunt niste tribulete ok, nu bate vantul in nici o parte sa influenteze scena.

15. george.xlr8

george.xlr8 member

E tare lumea 22 dar imi spuneti si mie *** stiti un nume da Admin pe lumea 22 sau 10?

Ultima editare: 16. Oct 2010
  16. michelle2007

michelle2007 member

Gica Hagi e unul parca.

Si daca el nu vrea sa raspunda atunci faci asa :

In joc cand esti intrat , setari => jos ai ": intrebare suport " parca dai click acolo si de aici cred ca te descurci , selectezi lumea si tipul problemei si o sa iti raspunda un admin .

17. adinamo

adinamo member

melancolie...nu...plictiseala--->da

18. ascanyo

ascanyo member

ADinamo ce cauti p-aci ? :))

Ahhh am uitat sa-ti spun ... eu am dat stergere cont de pe 17 ieri asa k nu voi putea sa-ti caut cont

19. offff vai si aoleu

ajutorrrrr mor de plictiseala aici, eu zic sa dam cu totii stergere de cont poate iese o lume mai buna

20. andrei spyes laudarosul ? :))

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.