Lumea17

DeletedUser

bine, bine, ca o dau si eu in balarii :D

chestia e ca pamantul se invarte si fara noi, si cam asta e parerea si lui aia de sus, de aia nu dau sanse ca vor face poll doar pentru ca i-am tras astia mai "muce" de maneca.

pai asta e chestia care doresc sa o schimb, se va crea pollul,atuncea ar cam disparea "dictatura" daca ma pot exprima asa :D, planeta nu o fac conducatorii tarilor, o fac populatia,simplul fapt ca nus unitii oamenii planetei sa o faca mai buna,si simplul fapt ca exista diversitate nu se vor unii,dar pe un server,ca sa il faci mai bun,se poate ft usor ca e la un nivel mai mic,dar daca stam si ne certam intre noi care cum si dc,atunce bineinteles ca nu facem nimik :) .....

*EDIT, cu cat sunt lumiile mai faine, cu atat vor fi mai multi membrii care vor cumpara cont premium,e logic, cu cat sunt mai multi membrii cu atat primesc unii admini mai multi bani de la inno :) (primesc bani nu? :D....celputin 1 din ei,cel principal sigur primeste ceva pt munca lui :) )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca cel de care vorbesti este wesen42.el este mereu primul pe fiecare lume si este un reprezentant innogames.cel mai important admin este carmi desi ma indoiesc ca ea ar lua toate deciziile de pe .ro.
 

DeletedUser

cred ca cel de care vorbesti este wesen42.el este mereu primul pe fiecare lume si este un reprezentant innogames.cel mai important admin este carmi desi ma indoiesc ca ea ar lua toate deciziile de pe .ro.


da,da carmy...ea e..imi aduc aminte, ca mio zis un moderator mai de mult :D


si punctele premium sunt bune .... :D,oricum mi se pare o onoare sa fi moderator/admin pe tribalwars, dar nah cere si multa responsabilitate :Dsi cel mai important sa fi corect cu membrii si sa nu faci abuz de putere...** aia :D
 

DeletedUser5809

O sa imi dea si mie lord adex un avertisement ca o dau in povesti:(

Pe .net nici un user nu vorbeste cum vorbesc userii nostri aici.I-ar fi banat definitiv si daca si-ar fi facut alt cont sa continue ar fi banati si in joc imediat.
 

DeletedUser

O sa imi dea si mie lord adex un avertisement ca o dau in povesti:(

Pe .net nici un user nu vorbeste cum vorbesc userii nostri aici.I-ar fi banat definitiv si daca si-ar fi facut alt cont sa continue ar fi banati si in joc imediat.

nu stiu daca sa mai schimbat ceva de acum cativa ani pe .net,dar dami voie sa te contrazic,atunci,sau nah nusht daca si acuma, puteam sa ** daca eram on topic si 1000 de povesti :) cred ca am ** cu spiker si restu on topic :D,deci teoretic nu ar avea dc sa ne dea avertismente :p,nu ar fi corect si ar fi cam "dictatura" ....
 

DeletedUser5809

Crede-ma, moderatorii sunt cam brutali pe .net. Iti dau un avertisement sa nu mai faci off topic, si daca nu se asculta, se inchide topicul imediat. Cat despre incalcarea regulilor, credem, sunt foarte severi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Credema, moderatorii sunt cam brutali pe .net. Iti dau un avertisemnt sa nu mai faci off topic, si daca nu se asculta, se inchide topicul imediat. Cat despre incalcarea regulilor, credem, sunt foarte severi.

asa e ..dar sunt mai obiectivi :D

Pe de alta parte ..si akolo exista alias-uri :D
 

DeletedUser

Aceste topicuri cu "Setările unei viitoare lumi" , sunt aici (după părerea mea) mai mult pentru a comunica... vrei să cred acum că intră aici vre-un admin şi ia din părerea lu' ăla ceva, din părerea lu' celălalt ceva şi gata, astea sunt setările lumii viitoare :). Tot ce vor ei pun.
 

DeletedUser5809

Da, dar ii gasesti dupa ip si daca fac chestii din astea sunt banati in joc imediat.
 

DeletedUser

Dintre toti moderatorii,de ce JacKass20 intervine in discutii si alti nu?Ceilalti moderatori ce fac?Ca sunt destui nu?

discutia asta a dat intr-un off-topic mare.jackass nea dat doar niste lamuriri despre .net nu are treaba cu moderatul.reveniti la lumea 17.:rolleyes:
 

DeletedUser5809

Pai de fapt si eu ma bag aici ca musca in lapte, pentru ca este sectiunea lui lord adex.:p
Tehnic, alt moderator nu are voie sa se bage peste o sectiune care nu modereaza decat in calitate de jucator, sau sa raspunda la o intrebare cu sens mai general.

Dar hai sa revenim la propuneri,prin septembrie asa o sa apara si l17.

discutia asta a dat intr-un off-topic mare.jackass nea dat doar niste lamuriri despre .net nu are treaba cu moderatul.reveniti la lumea 17.:rolleyes:

Corect,sa revenim.
 

DeletedUser

Dintre toti moderatorii,de ce JacKass20 intervine in discutii si alti nu?Ceilalti moderatori ce fac?Ca sunt destui nu?

pai unii sunt axati doar pe unele topicuri,si cei care sunt axati si nu intervin,is pusi de funky...jackass si kid iam vazut deobicei eu..si imi par baieti gigei....mai ales kid....am ** cu el pt reabilitarea triburilor.wiki :)

*edit: ...jacky, prin 1 septembrie sper :D....
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
In cazul in care s-au terminat discutiile despre L17 voi inchide tema.
Cat despre moderatori sau admini, sunt teme dedicate in care va puteti exprima intrebari cu privire la forum si joc.
@zaigwast - atentie la scris, acorda un pic de timp si scrie cuvintele corect.

Atentie la off-topic, se deviaza foarte usor si este pacat sa vina sanctiuni pentru asta.
 

DeletedUser15142

Ar fi , Extraordinar sa vedem o lume , viteza 2 , harta 3 x 3 (continente), Aceasta setare (regula pentru ferma) , fara biserica , limita in trib 50 , fara acte diplomatice.


Oare se poate?
 

DeletedUser

ar fi total diferit fata de ce am vazut pana acum...insa nu prea cred ca se poate(ma refer la harta 3x3)
 

DeletedUser

Oare se poate?

nu cred ca se poate.in primul rand partea cu 3x3 continente este imposibila pe o lume normala.chiar si fara acte diplomatice unele triburi tot se vor ajuta.singura sansa ar fi sa se creeze un HighPerformance ca pe .net dar iti trebuie premium.
 

DeletedUser5809

O harta de 8x8 e mai bine, sau chiar 12x12. S-ar putea face daca se pune limita la lume, sa intre doar vro 300-400 jucatori, cred ca atati ar trebui sa intre sa umple 8 k-uri.
 
Sus