[M~K] vs. =STR=

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vise vise ML,deocamdata MK e clar favorita,insa miar placea sa puneti si alalt mamut asa vor cadea doua dintrio lovitura
 

DeletedUser

Toţi primesc invitaţie în -ML- :rolleyes:

13.05. 21:00 Charlie Jade a modificat drepturile şi titlurile lui ELmaf3oso.
13.05. 21:01 Charlie Jade a părăsit tribul.
13.05. 21:02 Charlie Jade a intrat în -ML- :D
13.05. 21:07 Charlie Jade a fost invitat de către ELmaf3oso.
13.05. 21:07 Charlie Jade a părăsit -ML- :rolleyes:
13.05. 21:08 Charlie Jade s-a ataşat tribului.
13.05. 21:08 ELmaf3oso a modificat drepturile şi titlurile lui Charlie Jade.
13.05. 21:09 Charlie Jade a modificat drepturile şi titlurile lui ELmaf3oso.
 

DeletedUser1647

Sau: "Care era pretextul inceperii primului razboi mondial?"

Inca ceva [M~K], aveti impresii? Foarte bine... mai discutam, caci vad eu voi v-ati luat grade...=))
Vedem cand va punem si ~KN~ in carca. :)
Gura bate fundul!


1. La mana, nu ne-am luat grade le avem de mult de pe alte lumi, ne permitem. Voi nu ati realizat nimic nicaieri si acum incercati sa rezolvati aici? :)) lool Noi macar avem o istorie in spate care ne permite sa facem unele chestii in plus fata de voi.

2. ~KN~ ... hmm in primul rand, stii sa te uiti pe tw-stats la harta? Voi sunteti in nordul nostru si ~KN~ in nordul vostru. 2 la mana voi sunteti in razboi cu ei. 3 la mana nu o sa se incheie acest razboi intre voi, asa ca nu iti fa iluzii :p.

3. Gura musca fundul. :)

PS. nu e razboi mondial... nu e implicata decat o parte a hartii.
 

DeletedUser1647

Ia pune şi tribul tău şi -ML-...fără academie.

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 8
Diferență: 27

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 239,508
Tabăra 2: 52,941
Diferență: 186,567

image.php






Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 4
Diferență: 81

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 713,000
Tabăra 2: 40,160
Diferență: 672,840

image.php





Curiosule :D
 

DeletedUser

=))
Ce pot sa spun [M~K], mi se rupe... stii ca mi se rupe, de panarame care se lauda pe realizarile altora. :))
Inca ceva... cu nobilari pe jucatori care nu mai joaca continuati. Veti ajunge si la ziduri. :)
Iar tu, sa fiu in locul tau n-as mai vorbi. Voi pune rapoartele cu atacurile celor mai "breji" jucatori de la voi. Poate asa vei realiza ca sunteti apa de ploaie. Timpul le rezolva pe toate. Noi nici nu v-am pus la dusmani in diplomatie. Si stii de ce? Nu sunteti un pericol. :))
Munciti in continuare... vine si randul vostru stai calm.:)
Inca ceva, cine esti tu? Cine sunteti voi? Eu nu am auzit de voi. Deci, nimeni. :)

A, pardon... nu nimeni ci o adunatura din resturile triburilor dizolvate. =))
Ce chestie. Renume. =))


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

=))
Ce pot sa spun [M~K], mi se rupe... stii ca mi se rupe, de panarame care se lauda pe realizarile altora. :))
Inca ceva... cu nobilari pe jucatori care nu mai joaca continuati. Veti ajunge si la ziduri. :)
Iar tu, sa fiu in locul tau n-as mai vorbi. Voi pune rapoartele cu atacurile celor mai "breji" jucatori de la voi. Poate asa vei realiza ca sunteti apa de ploaie. Timpul le rezolva pe toate. Noi nici nu v-am pus la dusmani in diplomatie. Si stii de ce? Nu sunteti un pericol. :))
Munciti in continuare... vine si randul vostru stai calm.:)
Inca ceva, cine esti tu? Cine sunteti voi? Eu nu am auzit de voi. Deci, nimeni. :)

A, pardon... nu nimeni ci o adunatura din resturile triburilor dizolvate. =))
Ce chestie. Renume. =))

Cum sa auzi de mine sau de noi daca asta este prima lume pe care joci? :) Cand ai inceput acum?

Uite cum arata [M~K] acum 2 ani cand nici nu stiai sa te inchei la sireturi.

Sau lumea 2 recent

In fine, nu am ce sa explic unui neavizat ca tine...

PS. nici noi nu va avem la dusmani inca, sunti doar neutri, mai intai anunt si apoi bag in diplomatie... dar tu nu stii asta..sau nu o faci... ;)
 

DeletedUser

=))
Ce pot sa spun [M~K], mi se rupe... stii ca mi se rupe, de panarame care se lauda pe realizarile altora. :))
Inca ceva... cu nobilari pe jucatori care nu mai joaca continuati. Veti ajunge si la ziduri. :)
Iar tu, sa fiu in locul tau n-as mai vorbi. Voi pune rapoartele cu atacurile celor mai "breji" jucatori de la voi. Poate asa vei realiza ca sunteti apa de ploaie. Timpul le rezolva pe toate. Noi nici nu v-am pus la dusmani in diplomatie. Si stii de ce? Nu sunteti un pericol. :))
Munciti in continuare... vine si randul vostru stai calm.:)
Inca ceva, cine esti tu? Cine sunteti voi? Eu nu am auzit de voi. Deci, nimeni. :)

A, pardon... nu nimeni ci o adunatura din resturile triburilor dizolvate. =))
Ce chestie. Renume. =))

Cred ca nu ai pus MK la razboi de teama ca nu cumva la o amenintare asa de mare membri sa paraseasca tribul..

Am dreptate?

PS.Is ai nabi de data asta tin cu MK!
 

DeletedUser

=))
Ce pot sa spun [M~K], mi se rupe... stii ca mi se rupe, de panarame care se lauda pe realizarile altora. :))
Inca ceva... cu nobilari pe jucatori care nu mai joaca continuati. Veti ajunge si la ziduri. :)
Iar tu, sa fiu in locul tau n-as mai vorbi. Voi pune rapoartele cu atacurile celor mai "breji" jucatori de la voi. Poate asa vei realiza ca sunteti apa de ploaie. Timpul le rezolva pe toate. Noi nici nu v-am pus la dusmani in diplomatie. Si stii de ce? Nu sunteti un pericol. :))
Munciti in continuare... vine si randul vostru stai calm.:)
Inca ceva, cine esti tu? Cine sunteti voi? Eu nu am auzit de voi. Deci, nimeni. :)

A, pardon... nu nimeni ci o adunatura din resturile triburilor dizolvate. =))
Ce chestie. Renume. =))


Mai studiaza cartea de istorii tribale ;)

O sa auzi cu siguranta de MK si ray daca dai la pagina 2 ;)
 

DeletedUser12768

26.05.
19:15 Korrect a părăsit tribul. (ia vedeţi unde e acum)
27.05.
09:16 yman a părăsit tribul. ( ia sa va uitaţi unde o să meargă)

Ce poţi face cu câteva fake'uri şi invitaţii date ulterior :))
 

DeletedUser

..

Mai studiaza cartea de istorii tribale ;)

O sa auzi cu siguranta de MK si ray daca dai la pagina 2 ;)

Ne doare mintea cu istoria voastra. =))
In fata mea nu reprezinti nimic. De-ai fi fost langa mine nu ajungeai prea departe. Ce sa-i faci, ati dat inceput intarziat sa picati in locuri izolate...

Cum sa auzi de mine sau de noi daca asta este prima lume pe care joci? :) Cand ai inceput acum?
In fine, nu am ce sa explic unui neavizat ca tine...

PS. nici noi nu va avem la dusmani inca, sunti doar neutri, mai intai anunt si apoi bag in diplomatie... dar tu nu stii asta..sau nu o faci... ;)

Prea bine. Joci de cat timp? De 2 ani?
Ai invatat sa dai 4 nobili in 1 secunda? =))

Cred ca nu ai pus MK la razboi de teama ca nu cumva la o amenintare asa de mare membri sa paraseasca tribul..

Am dreptate?

PS.Is ai nabi de data asta tin cu MK!

Evident, nici nu-ti imaginezi ce teama imi e. Acum la rece vorbind, cred ca tu asa faci din moment ce iti vin ideile acestea. =))
Dimpotriva, eu chiar vreau sa plece la ei cei care nu stiu jocul si se sperie la 1 fake.=))
Stii a ce seamana postarea ta? "Te bagi precum bikinii intre doua..." ;)
Pe viitor, vezi de tine. AVOCATUL poporului.

Valabil pentru toti. Aici L9. Nu ma laud cu alte lumi pentru ca nu mai sunt pe alte lumi. Dar cine sunteti voi? Eu nu am auzit de voi. Deci, nimeni.
Eu unui caine care latra, ii zbier un "marsh" puternic si fuge bagandu-si coada intre picioare.
Continuati sa va faceti singuri reclama. =))

Intre timp vad ca membrii vostri vin in academia -ML-, ce se intampla cu voi? Incepeti sa va diminuati simtitor. M-am prins: ii trimiteti la noi pe inactivi ca sa ii nobilati, astfel sa apara in statistici o situatie roza pentru voi. =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

=))
Ce pot sa spun [M~K], mi se rupe... stii ca mi se rupe, de panarame care se lauda pe realizarile altora. :))
Inca ceva... cu nobilari pe jucatori care nu mai joaca continuati. Veti ajunge si la ziduri. :)
Iar tu, sa fiu in locul tau n-as mai vorbi. Voi pune rapoartele cu atacurile celor mai "breji" jucatori de la voi. Poate asa vei realiza ca sunteti apa de ploaie. Timpul le rezolva pe toate. Noi nici nu v-am pus la dusmani in diplomatie. Si stii de ce? Nu sunteti un pericol. :))
Munciti in continuare... vine si randul vostru stai calm.:)
Inca ceva, cine esti tu? Cine sunteti voi? Eu nu am auzit de voi. Deci, nimeni. :)

A, pardon... nu nimeni ci o adunatura din resturile triburilor dizolvate. =))
Ce chestie. Renume. =))

ba da tu ai mare curaj..nu as fi intervenit daca nu te legai de lumea a2a...in locu lu raul imi crestea tensiunea alarmant..bai prietene,raul(gangster ray) va da lectii de triburi la orice ora..ar trebui sa fiti mandrii ca jucati pe aceasi lume cu M-k si Wizz..fac eforturi mari sa nu fie nevoit un moderator sa-mi stearga postu...stati in banca voastra ca nu insemnati nimik pe .ro
 

DeletedUser

ba da tu ai mare curaj..nu as fi intervenit daca nu te legai de lumea a2a...in locu lu raul imi crestea tensiunea alarmant..bai prietene,raul(gangster ray) va da lectii de triburi la orice ora..ar trebui sa fiti mandrii ca jucati pe aceasi lume cu M-k si Wizz..fac eforturi mari sa nu fie nevoit un moderator sa-mi stearga postu...stati in banca voastra ca nu insemnati nimik pe .ro

Sunt convins... vrei sa-ti arat si eu istorii de mari jucatori? Ei bine, nu-ti arat, ramai asa. ;)
Apropos de lectii. Profesorii nu iau lectii ci ofera... sa tii minte asta.
 

DeletedUser

te consideri profesor? dute la scoala
Hai sa nu ne abatem de la subiectul topicului.
Lasati-va de laude si totul e ok. Jucati si atat. Vedem noi pe urma ce si cum.
Nu lansati afirmatii nefondate. Nu barfiti, caci nu sunteti chiar atat de straluciti. Va pot lua pe rand la bani marunti, dar n-am sa imi pierd vremea...
Nu de alta dar lumea care citeste aici chiar va crede... nu-mi convine sa se creada barfe, dar ce e adevarat sa fie ascuns. Expun totul, concret.
Voi veniti la noi... playeri mari: vezi ocursache; Extassy si apoi lafaiti-va... :|
 

DeletedUser1647

Voi veniti la noi... playeri mari: vezi ocursache; Extassy si apoi lafaiti-va... :|

Cei 2 sunt =STR=, nu [M~K]. Adevaratii [M~K] ce sunt de la inceput .. baga invitatii sa vad daca pleaca... ;) Si aia nici =str= nu cred ca erau, probabil Fotr, nu mai stiu ca in 1 luna au fost in 3 triburi si acum sunt in al4-lea, crezi ca te poti baza pe ei?? Pana cand? pana cand dati de greu... ;)
Nasol pentru ei e un singur lucru... ca acum nu mai au unde sa plece ca in [M~K] e o regula stricta... un jucator iesit nu mai intra indiferent de situatie.

Nu o sa mai comentez pe aici, nu mai ziceam nimic daca nu ziceai de aia 2 care nu reprezinta nimic in fata mea.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

o da ai dreptate mane de aia aveti o gramda mare de oameni care pleca din MK
ca nu aveti probleme deloc si ca sunteti buni
si din ce am auzit eu voi nici macar nu ati atacat ML
ati atacat academia ML adica ML_A si daca juniori lor va au facut fata asa usor cam cum crezi ca o sa fie cand o sa ajunga seniorii la voi?

fun MASTER
 

DeletedUser

bah voi estraordinari din ML eu chair nu va inteleg,veniti pe extern si va bateti cu pumnu in piept ca sunteti mari si tari dar am o intrebare ce ati realizat voi pe lumea asta?Recunosc nu iubesc eu atat de mult MK,eu doar ii apreciez pentru cea ce au realizat pe lumea aceasta si istoria pe care o au.

Voi ce ati afcut astept o statistica din partea voastra...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus