M.T. si O.S.

DeletedUser

trebuie sa pice tot OS sa iasa de aici de pe forum
asa ca il mai lasam
:cool:

salutare setzel:)

mai au sanse sa fuzioneze OS cu Dark:))
si sa raman in top
 

DeletedUser

mie-mi pare rau :( ... cu cine ma mai cert eu :confused:


setzel ... ne certam amandoi ??? pe bautura :rolleyes: ...
 

DeletedUser3919

O sa dispara si Dark cu OS asa ca de ce sa mai fuzioneze :))
DARK a stat aproape doua luni pe bara si MT au dat linistiti in OS. Din august, inca dinainte sa dispara IMMO, DARK nu a mai atacat in zona aia decat sporadic, lucru ce a convenit de minune lui MT. Poate e cazul sa ne dezmortim si noi ca si asa ne cam plictisim. A incercat sskkk sa ne tina putin tonusul ridicat, ajutat si de skippyatm. Numai ca sskkk "a uitat" ca tot el este si skippyatm. Asa ca de azi s-a trezit cu ambele conturi blocate. Probabil unul o sa ramana blocat definitiv si din celalalt o sa ramana fara o treime din sate. Din cate stiu eu, cam asta este pedeapsa.
Ah, a mai incercat si Bumblebee sa-l invite in MT pe zmeurik impreuna cu 5 jucatori buni fara sa stie ca noi jucam doar din placerea de a juca impreuna. Noi suntem mai mult decat un trib, suntem prieteni.
 

DeletedUser

DARK a stat aproape doua luni pe bara si MT au dat linistiti in OS. Din august, inca dinainte sa dispara IMMO, DARK nu a mai atacat in zona aia decat sporadic, lucru ce a convenit de minune lui MT. Poate e cazul sa ne dezmortim si noi ca si asa ne cam plictisim. A incercat sskkk sa ne tina putin tonusul ridicat, ajutat si de skippyatm. Numai ca sskkk "a uitat" ca tot el este si skippyatm. Asa ca de azi s-a trezit cu ambele conturi blocate. Probabil unul o sa ramana blocat definitiv si din celalalt o sa ramana fara o treime din sate. Din cate stiu eu, cam asta este pedeapsa.
Ah, a mai incercat si Bumblebee sa-l invite in MT pe zmeurik impreuna cu 5 jucatori buni fara sa stie ca noi jucam doar din placerea de a juca impreuna. Noi suntem mai mult decat un trib, suntem prieteni.

asa zici?jucati de placere?
atunci de ce vin oameni sa cerseasca invitatii?:)))))

dany71732 în data de 15.11. la ora 18:26
P0t sa fac si eu parte din tribul vostru .Scuze daca am deranjat.

de placere nu?
o sa vezi cum e cand incepe razboiu` si toti in secret vor incerca sa faca combinatii cu noi...
daca sunteti tari....declarati`ne razboi....si cu mare placere ne indreptam atentia spre voi...
 

DeletedUser3919

asa zici?jucati de placere?
atunci de ce vin oameni sa cerseasca invitatii?:)))))
de placere nu?
o sa vezi cum e cand incepe razboiu` si toti in secret vor incerca sa faca combinatii cu noi...
daca sunteti tari....declarati`ne razboi....si cu mare placere ne indreptam atentia spre voi...
Sunt curioasa care au cerut invitatii, caci eu ma cam idoiesc. Poti sa spui nume sau e doar o vorba aruncata in vant?

ah.. acu am vazut. Nici nu stiam ca respectivul e la noi :))
M-am uitat la actele sale si am vazut ca a venit din IMMOA in perioada cand Rhadookoo m-a rugat sa accept orice solicitare venita din IMMO. Puteti sa-l luati ca si asa nu s-a vazut deloc.
Uitandu-ma la data mesajului, constat ca cererea a venit dupa circulara in care s-a cerut:

Cei care nu mai sunt de acord cu deviza : "Cu DARK pana la capat, ori la marginea hartii"...ii rog sa se orienteze catre alte triburi in maxim 72 de ore.... (circulara trimisa in data de 12.11)

Alta solicitare in afara de asta mai ai? Ai folosit pluralul...
BumbleBee în data de 12.11 la ora 12:38

salut...nu vrei sa vii cu 5 oameni buni in [ally]M.T.[/ally]?

zmeurik în data de 12.11 la ora 14:45
multmumesc frumos...dar din Dark nu voi pleca decat la margine...si mai toti din Dark imi impartasesc ideea.

Artemis.01 în data de 12.11 la ora 16:06
hehehehe

Si mesajul acesta a venit dupa ce i-am propus lui nemesys3000 o saptamana de razbel :)
Iar raspunsul lui a fost ceva de genul "ai mei nu se plictisesc"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gvr

Side 1: O.S.

Side 2: M.T.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 462
Diferență: 390

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 158
Diferență: 148

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 751,996
Tabăra 2: 4,522,865
Diferență: 3,770,869

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109,073
Tabăra 2: 1,629,605
Diferență: 1,520,532

image.php
 

DeletedUser

Credeam ca pana acum cunoasteti destul de bine regulamentul forumului. Daca nu e asa, sa vi-l reamintesc:

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
Sanctiunile si modul de aplicare al regulamentului se discuta prin tickete. Ramaneti la subiect, sau inchid topicul.
 

DeletedUser

"19 noiembrie - ultima zi petrecuta pe triburi

enough .."


unul din liderii OS

si nici nu am inceput sa dam atacuri
:))
 

DeletedUser

last edit : un alt amanunt interesant ar fi clasamentul pe k 54 ... continentul principal al o.s. :
Rang Porecla Puncte Sate
1 O.S. 20,06 Mio. 1.965
2 M.T. 4,63 Mio. 445


sa vedem cum evolueaza si aici situatia.

Rang Porecla Puncte Sate
1 O.S. 17,85 Mio. 1.732
2 M.T. 6,65 Mio. 646
3 WaRooM 991.764 98
4 E~W 232.186 23
5 Die. 89.334 9
se pare ca am mai evoluat un pic :)

si situatia actuala :

Rang Porecla Puncte Sate
1 O.S. 12,66 Mio. 1.244
2 M.T. 9,85 Mio. 954
3 WaRooM 2,76 Mio. 259
4 E~W 351.605 34
5 Die. 101.206 10
 

DeletedUser

astazi am asistat la o replica din partea o.s.-ului ... neavand nici o sansa in razboi au ajuns sa sparga parolele jucatorilor din emnthor si sa le trimita trupele la sute de ore distanta ...

nu stiu de ce nu mai mira asta .

o.s. ati ajuns in cel mai josnic punct al acestui joc ! rusine !:mad:
 

DeletedUser

Ai vreo dovada cand spui asta?
E o acuzatie destul de grava impotriva O.S.`ului..care oricum o dace jalnic..a picat pe 23 si au ramas un mic punctulet pe harta..
 

DeletedUser4991

@ alexutzu k sal, pro hackeri !

@ rko.d o ducem jalnic , asta e cand ti se recruteaza jucatori din nucleu O.S. si apoi te ataca(chiar si la cateva min dupa ce au parasit tribul ), chiar nu ai ce face :)

btw am dat stergere de 3 zile ^^
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Crede`ma ca stiu cum e cu recrutarile..e nasoala rau treaba..
Ati fost un trib bun..dar acum nu vad nici o iesire din situatia voastra.
 

DeletedUser12296

O.S.

eehh .. totul a fost frumos .. atata timp cat a durat :D ..

inca nu am disparut :D .. speranta moare ultima.

Ai dreptate cand spui chestia asta rko ..dar ce sa faci .. :D

si eu au facut multe magarii ... si acum cauta tzap ispasitor O.S.-ul :d ..


Multi au renuntat din cauza vietii personale , altii au clacat sub amenintarile atacurilor .. altii din cauza ca le e greata de alti jucatori ( care sunt numai dupa puncte si nu inteleg ca e doar un joc ) .. si poate altii din alte motive mai banale sau reale :D ..


Vreau si eu sa vad acele dovezi , cum ca O.S. ar fi facut asa ceva :| ..

NU insinua anumite chestii daca nu ai dovezi ( asa e si in viata reala la tribunal ) ..
 

DeletedUser

Alexutzu29 tu de unde stii k cineva din tribul O.S. a facut asa ceva :)....poate a fost unu din M.T. nu ai de unde sa stii asta .....
Si asta chiar k ar fi o ocazie buna ca O.S. sa se mai ridice putin dar dupa cum vezi si tu toti astia buni dau stergere cont....dar **** de ce ....
Asta este ....viata merge inainte ....O.S. a rezistat mult si va rezista mult mai mult daca sar mai juca cum sa jucat inainte .....
 

DeletedUser

am spus ca am sa pun dovezile.

asteptati un pic sa primesc si eu ceva raspunsuri sa am raportul complet ;)
 

DeletedUser

Ok ....man eu asteptam :) ....dar eu **** cum au putut aia sa sparga contu :))
 
Sus