M.T. vs newage

DeletedUser

nu e chiar asa....
pentru toata lumea: uitati-va pe harta cate sate izolate are menthor printre newage ...

analizati cuceririle si veti vedea ca in zona nucleului avem un +



analizat, vazut.....nu e plauzibila scuza. cauta alta.
de sate izolate poti spune k are ~dark~ printre MT...dar poate nici acolo nu are MT jucatori calumea. :D
 

DeletedUser

plawyer nu vorbii ca nu stii de ce nu s`au luat sate pana acum din newage !
am for 5 jucatori aici jos care nu am atacat newage pana acum din 8 !
deci au fost doar 3 care au tinut granita si au facut`o destul de bine pana acum !
 

DeletedUser

daca in aia 3 ii incluzi si pe daemonic si demy66 ma tem ca nu prea ai dreptate.
 

DeletedUser

plawyer nu vorbii ca nu stii de ce nu s`au luat sate pana acum din newage !
am for 5 jucatori aici jos care nu am atacat newage pana acum din 8 !
deci au fost doar 3 care au tinut granita si au facut`o destul de bine pana acum !

care s aia? sa i verific si eu. nu de alta dar nu cred ca tine vreo cineva de granita in zona aia. laudarosule :D:D:D
 

DeletedUser

salutare lume ... vam lipsit ???:D :D vin cu vesti proaste ... aaa proaspete
se pare ca sfarsitul tribului M.T. e mai aproape :rolleyes: tocmai am auzit o ultima barfa ca au reusit sa mai piarda un aliat :))) E~W-ul ... ceva certuri intre nust ce jucatori si se pare ca si la nivel de conducere ... imi caut informatori si vin cu noutati curand ... tineti aproape !!!
 

DeletedUser

salutare lume ... vam lipsit ???:D :D vin cu vesti proaste ... aaa proaspete
se pare ca sfarsitul tribului M.T. e mai aproape :rolleyes: tocmai am auzit o ultima barfa ca au reusit sa mai piarda un aliat :))) E~W-ul ... ceva certuri intre nust ce jucatori si se pare ca si la nivel de conducere ... imi caut informatori si vin cu noutati curand ... tineti aproape !!!

inseamna ca ai niste surse proaste......mai baga o fisa!
poate ca ne-am certat dar.........poate ne-am si impacat! ce sa stie unii.....

Si apropo, topicul asta e numai despre razboiul dintre newage si M.T....daca vrei sa discuti diplomatii si alte ****** fa o nou topic!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Ca in orice triburi aliate exista si vor mai exista anumite certuri sau nemultumiri pe sate sau strategii da de acolo pana la ruperea aliantei sau war cale lunga...asa ca am sa ii dau dreptate lui cosyi3



O zi buna ,
Setz
 

DeletedUser

Setzel dar nu poti sa zici ca a fost un scandal monstru, sa zici ca gata, alianta se suspenda, iar E~W declara razboi celor din M.T......s-a discutat pe forum la noi, mai bine zis la M.T., ca nu joc cu acest nick pe 5, si pana la urma cred ca s-a facut pace, chiar daca relatiile s-au cam racit intre anumiti membri ale celor 2 triburi!:(
Cred ca ea nu a mai postat demult si cred ca a zis ca a uitat-o lumea..macar asa sa o mai bage in seama cineva:)):D...
 

DeletedUser

Cer inchiderea topicului pentru ca nu se discuta despre razboi , prea mult spam ........ si oricum nu prea e un razboi adevarat , granita fiind cam mica !!!
 

DeletedUser

ceri inchiderea topicului deoarece M.T. isi ia bataie de la newage ...
 

DeletedUser11679

ceri inchiderea topicului deoarece M.T. isi ia bataie de la newage ...

tu esti la WaRooM.....de ce te bagi unde nu iti fierbe oala?? doar asa, ca sa mai faci niste posturi in plus?



uite de ce se cere inchiderea acestui topic, din cauza spamerilor ca tine, care nu isi pot tine gandurile pentru ei....;)

Bft!
si alta daca documenteaza-te inainte sa postezi.....mult succes, pe alte lumi!
 

DeletedUser

si-au facut diplomatia dupa cum le-a dictat propriul interes. nu e vina newage ca MT are o lista lunga de dusmani... cel putin in ceea ce priveste conflictul dintre newage si MT acesta nu poate fi numit razboi. sunt doar ceva rafuieli intre niste jucatori din ambele tabere. cu toate acestea, sa nu uitam ca MT a ales aceasta diplomatie fata de newage. PNA - ul existent intre cele 2 triburi nu a fost prelungit doar pentru ca MT nu a dorit acest lucru. mai mult decat atat, newage a fost trecut la dusmani relativ repede dupa incetarea PNA-ului.

nu vreau sa vorbesc despre statistici aici, vreau doar sa spun ca, poate, acel loc 1 pe care l-a detinut vreme indelungata MT-ul a avut si efecte negative asupra unora din membrii sai. mai ales asupra refugiatilor...
 

DeletedUser11679

nu vreau sa vorbesc despre statistici aici, vreau doar sa spun ca, poate, acel loc 1 pe care l-a detinut vreme indelungata MT-ul a avut si efecte negative asupra unora din membrii sai. mai ales asupra refugiatilor...

care refugiati? demy66 si daemonic?
 

DeletedUser

asta cu "in caz ca reusiti" e chiar hazlie...

dupa ce terminam cu ei o sa vedem. depinde si de MT.
 
Sus