M.T. vs newage

DeletedUser11679

asta cu "in caz ca reusiti" e chiar hazlie...

dupa ce terminam cu ei o sa vedem. depinde si de MT.


nu se stie......oricum newage e un trib bun, cu membri de calitate.
pacat ca ne-au lipsit proprietarii acelor conturi....nu se stie care ar fi fost situatia....
 

DeletedUser

e adevarat ca sarcina noastra a fost mult mai usoara, dar oricum nu ar fi supravietuit prea mult in zonele noastre. aveau sate in mijlocul newage si fara un ajutor masiv din partea MT-ului nu ar fi rezistat. si chiar daca ar fi rezistat, pierderile ar fi fost foarte mari pentru ei si in timp probabil ca nu ar mai fi putut sa tina pasul cu atacurile. mai ales ca sprijinul din partea MT-ului ar fi fost o chestiune de restabilire a prioritatilor pt ca era deja angrent in alte conflicte, iar newage nu reprezenta o prioritate.
 

DeletedUser11679

e adevarat ca sarcina noastra a fost mult mai usoara, dar oricum nu ar fi supravietuit prea mult in zonele noastre. aveau sate in mijlocul newage si fara un ajutor masiv din partea MT-ului nu ar fi rezistat. si chiar daca ar fi rezistat, pierderile ar fi fost foarte mari pentru ei si in timp probabil ca nu ar mai fi putut sa tina pasul cu atacurile. mai ales ca sprijinul din partea MT-ului ar fi fost o chestiune de restabilire a prioritatilor pt ca era deja angrent in alte conflicte, iar newage nu reprezenta o prioritate.

sa recunoastem, si voi ati jucat destul de bine acest razboi.....din pacate pentru noi.....
inca o intrebare si te las: acolo in zona, unde sunt "refugiatii", cum ati zis voi, sunt si altii jucatori, care nu au facut nik:)), ii atacati si pe ei?:)))scz ptr aceasta intrebare, nu esti obligat sa raspunzi......dat totusi as dori un mic raspuns, pe pm sau aici.
oricum multa bafta, in joc, si in real life!:p
 

DeletedUser

fugi in alt trib k azathoth ala innobileaza tot. e rau omul. nu iarta nimic
 

DeletedUser

Cer inchiderea topicului pentru ca nu se discuta despre razboi , prea mult spam ........ si oricum nu prea e un razboi adevarat , granita fiind cam mica !!! si membrii newage au recunoscut ca nu e un adevarat razboi ;)
 

DeletedUser

inca o intrebare si te las: acolo in zona, unde sunt "refugiatii", cum ati zis voi, sunt si altii jucatori, care nu au facut nik:)), ii atacati si pe ei?

jucatorii din MT care au participat la sprijinirea refugiatilor au suportat consecintele. mai mult decat atat, au participat si la atacuri asupa newage, asa ca si ei au beneficiat de vizite din partea trupelor noastre... ei oricum nu erau adevarate tinte pentru newage, dar au devenit in momentul in care nu au inteles care era problema noastra. cei care si-au vazut de treaba lor nu au primit atacuri. cel putin eu asa stiu.
 

DeletedUser

Deviez putin!!!!


Recunosc,, ca mai demult cand eram mai micut si mai nobulet am fost innobilat de azahtoth!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M.T.
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 131
Tabăra 2: 90
Diferență: 41

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 50
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,272,822
Tabăra 2: 800,503
Diferență: 472,319

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,665
Tabăra 2: 516,593
Diferență: 505,928

image.php
 

DeletedUser

Cer inchiderea topicului pentru ca nu se discuta despre razboi , prea mult spam ........ si oricum nu prea e un razboi adevarat , granita fiind cam mica !!! si membrii newage au recunoscut ca nu e un adevarat razboi
 

DeletedUser

da , sincer ma enerveaza tema asta deschisa degeaba de unul care nu are nici o legatura cu asa zisul razboi :) ..... daca vreti vin eu de pe k34 si k44 la voi in zona ca sa fie un adevarat razboi
 

DeletedUser

statistica spune tot ... sunt doar mici rafueli intre 2-3 jucatori ... ce mi sa parut ciudat ca nici unul din lideri E~W sau M.T. nu au dat un raspuns ferm ... da sau racit relatiile sau ca totul e in regula !!!
nu face decat sa ne intrebam ... pana cand ?
si am adus in discutie o astfel de problema aici (dupa prostia de acum o luna in care va povesteam de un imposibil razboi M.T. vs. Waroom) pentru simplul fapt ca E~W-ul ar putea sa treaca intr-o alianta cu newage ...(personal am auzit de astfel de discutii) si in cazul asta ... :rolleyes:
 

DeletedUser4920

da , sincer ma enerveaza tema asta deschisa degeaba de unul care nu are nici o legatura cu asa zisul razboi :) ..... daca vreti vin eu de pe k34 si k44 la voi in zona ca sa fie un adevarat razboi



Ahahahah ce gluma buna tu razboinicule=)) care trimiteai trupele in k 12 de la rares123 ca sa iei sate moca:))
 

DeletedUser

Cer inchiderea topicului pentru ca nu se discuta despre razboi , prea mult spam ........ si oricum nu prea e un razboi adevarat , granita fiind cam mica !!! si membrii newage au recunoscut ca nu e un adevarat razboi

imi cer scuze de "off topicul" facut aici cer adminilor, pentru ca nu am acest drept, sa stearga statisticile M.T. vs newage nu au nici o relevanta pe topicul M.T. vs newage...:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Ahahahah ce gluma buna tu razboinicule=)) care trimiteai trupele in k 12 de la rares123 ca sa iei sate moca:))

domnule banana :) am luat eu vreun sat de la rares123 ? si domnule banana sincer cand un jucator nu mai are trupe si cand el zice pe mess ca nu mai joaca ? ce faci cu satele ...... oare le cedezi dusmanilor ? nu incerci sa le aperi si ce nu poti sa aperi dai la colegi ???
 

DeletedUser

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat din anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.

var rog sa reveniti la subiect M.T. vs newage

1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator sau admin este interzisa si duce la primirea unui avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 33
Diferență: 2

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 1
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 312,003
Tabăra 2: 343,495
Diferență: 31,492

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210,574
Tabăra 2: 10,665
Diferență: 199,909

image.php



stiu ca nu sunt membru nici unui trib dar postez statisticele poate va vine mintea la loc si terminati cu spamul aiurea
 

DeletedUser11679

statistica spune tot ... sunt doar mici rafueli intre 2-3 jucatori ... ce mi sa parut ciudat ca nici unul din lideri E~W sau M.T. nu au dat un raspuns ferm ... da sau racit relatiile sau ca totul e in regula !!!
nu face decat sa ne intrebam ... pana cand ?
si am adus in discutie o astfel de problema aici (dupa prostia de acum o luna in care va povesteam de un imposibil razboi M.T. vs. Waroom) pentru simplul fapt ca E~W-ul ar putea sa treaca intr-o alianta cu newage ...(personal am auzit de astfel de discutii) si in cazul asta ... :rolleyes:

totul e in regula!!!!!!! chiar daca nu sunt din conducere, crede-ma, totul e in regula! ....intre 2-3 jucatori relatiile s-au racit atata tot......
cred ca tu ai vrea cu tot dinadinsul sa se intample asta, ce ma face sa cred....esti din newage?
daca nu, de ce postezi aici?
 
Sus