Mamut vs. [M~K]

  • Autor subiect DeletedUser20862
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20862

Tribul THOR cu 700 de membrii si-au gasit un dusman de calibrul lor, mai exact tribul [M~K] care are 101 de membrii :eek:. Dupa ce ca au 700 de membrii nici macar nu au avut tupeul sa declare razboi pe bune, a fost nevoie de informatori pentru a afla cei din tribul [M~K] ca figureaza ca dusmani la THOR. Macar in final s-a aflat si acum este un razboi pe bune ca pana acum se ataca doar izolat. Acum sa vedem ce se intampla.... o sa castige mamutul lasilor care nu sunt in stare sa declare un razboi si ataca pe la spate in ciuda membrilor din tribul lor? sau partea cealalata... un trib dezvoltat pe un singur continent, mai exact K58.

mkthor.png


Momentan statisticile arata cam asa:


Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 0
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48,782
Tabăra 2: 0
Diferență: 48,782

image.php


O sa revin cu noi informatii. Acest topic e pentru cei ce "iubesc" mamutii, ceilalti sa nu comenteze daca nu au ceva constructiv de spus.
 

DeletedUser

Nebunii lu Gangster Ray au incepuT sa intre si ei in joc.

bafta MK :D
 

DeletedUser

ce pot spune bafta ambelor tabere insa sunt rezervat in sansele tribului THor,deoarece e foarte greu sa organizezi un trib mamut plin de ferme!
 

DeletedUser1647

Dupa ce ca sunt 700 cei din THOR am si dovada, mesajul mai exact, prin care cei din THOR cer sprijinul celor din SHADES [630 membrii] impotriva noastra, adica [M~K].


Numele tribului: Spying Shadows
Prescurtare: Shades
Număr de membri: 631

+

Însuşiri
Numele tribului: THOR
Prescurtare: THOR
Număr de membri: 714



VS.

Însuşiri
Numele tribului: Medieval Knights Reborn
Prescurtare: [M~K]
Număr de membri: 103


Hai ca e prea de tot...cum sa ceri sprijin de la alt mamut cand tu ai 700 de membrii si adversarul 100? :|
 

DeletedUser

Dupa ce ca sunt 700 cei din THOR am si dovada, mesajul mai exact, prin care cei din THOR cer sprijinul celor din SHADES [630 membrii] impotriva noastra, adica [M~K].


Numele tribului: Spying Shadows
Prescurtare: Shades
Număr de membri: 631

+

Însuşiri
Numele tribului: THOR
Prescurtare: THOR
Număr de membri: 714



VS.

Însuşiri
Numele tribului: Medieval Knights Reborn
Prescurtare: [M~K]
Număr de membri: 103


Hai ca e prea de tot...cum sa ceri sprijin de la alt mamut cand tu ai 700 de membrii si adversarul 100? :|

Deageaba ai 1000 de membri si 900 din ei sunt praf..mai bine 50 si toti de clasa si activi..
 

DeletedUser12737

ca sa nu mai zicem ca nu aveti voi 1300 de sate inamice langa voi... :)
 

DeletedUser1647

ca sa nu mai zicem ca nu aveti voi 1300 de sate inamice langa voi... :)

Nu e nevoie sa fie langa noi, daca ar fi organizati ar putea avea 10 sate langa noi si 1290 la 100 de ore si tot ne-ar face. Dar pacat ca nu stiu ei joaca.... :eek:

Langa noi au in total [adica pe K58] 378 sate. Dupa cum ziceam, daca ar stii sa le joace pe astea si in spate ar avea zone sigure ar face ceva frumos...
 

DeletedUser1647

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 0
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66,999
Tabăra 2: 0
Diferență: 66,999

image.php
 

DeletedUser1647

Aveti mai jos metoda THOR prin care ei cred ca pot recruta oameni din [M~K]. :eek:

LOOOL :cool:

AnakinX în data de 04.03. la ora 22:35
50.000 din fiecare resursa pentru oricine vine in THOR dintre voi si da 2 atacuri asupra unor jucatori mk - 20.000 dupa primul atac si 30000 dupa al doilea.+

(fara gluma)

100.000 DIN FIECARE RESURSA PENTRU CINE IMI POATE SPUNE CU DOVEZI PALPABILE (POZE SAU ECOGRAFII PARAFATE DE MEDIC) DACA ALISSA E FATA SAU BAIAT!

acceptare in THOR pentru oricine imi spune cine este HAMSTER la voi in trib! :)
 

DeletedUser

THOR estia sa fac de ras..niciun jucator care se respecta nu se duce in alt trib pentru resurse,pacat ca de la ei din trib nicio persoana nu vine sa isi spune punctul sau de vedere..:D
 

DeletedUser

Lol

** aia: As vrea sa fie ceva intre noi, dar mai mult in tine :D
 

DeletedUser1647

O sa ii anunt pe leaderi despre topicul asta, poate ei nu stiu...sa vina sa spuna cate ceva :)
 

DeletedUser21124

raspuns catre un membru al tribului

KALALA în data de 05.03. la ora 14:24
stiu ca id-ul lui de mess era DiabolisInterium, dar e posibil sa aiba si alt cont
ce este el pe triburile? hm, un caracter infect si un trisor de doi bani
sub pretextul fuziunii cu tribul lui a intrat in trib, i-am dat drept de intemeietor(cam naiv din partea mea recunosc) si in secunda doi a dat mai departe drept de intemeietor lui puyutzbya care a dizolvat tribul
pe contul lui puyutzbya a intrat fara acceptul lui(acesta a si raportat adminilor) cunoscandu-i parola de pe lumea 2
ce sa zic...fair play curat, aveam 530 de membri la ora aia si incepusera sa tremure de frica
acum se da de ceasul mortii ca nu i-a iesit magaria
dark-body în data de 05.03. la ora 14:21
zimi *** mie ce e asta pe triburile inafara de trishor?
dark-body în data de 05.03. la ora 14:11
acum raspundemi
 

DeletedUser1647

Kalala tata, hai sa iti spun ceva.

1. Pentru mie e o realizare ca te-am facut sa imi dai intemeietor si in 10 minute ti-am dizolvat tribul cu 530 membrii in el. :D E problema ta ca esti naiv.

2. Trebuia sa imi multumesti ca ti-am facut mai mult un bine. Din 530 vreo 100 ti-au fost loiali si ti-au reintrat cand ai refacut tribul. Trebuia sa ramai cu aia, asa te-am scapat de uscaturi. ;) Dar tu nu... ce ai zis?? hai sa mai bag oameni, de data asta pana la 800. :cool:
Nu stiu ce e in capul tau.... este vreun continent pe care sa nu ai cel putin un sat? :rolleyes:

3. Daca imi era frica de voi cand aveati 500 oameni, de ce am mai facut public razboiul acum cand aveti 700? Daca la 500 de oameni imi era frica, inseamna ca acum la 700 trebuia sa ma ascund in debara si sa nu mai scot capul... Dar nu, eu cu frica pe care o port am iesit cu razboiul pe extern.

4. Razboinicii tai... sunt chiar inteligenti... :eek:
[player]AnakinX[/player] astăzi la ora 13:40
stie cineva, daca sunt taleri batuti fara nobili scosi (sa zicem 2 taleri din 5) si se da jos curtea nobila se pierd si talerii?

[player]Charlottenburg[/player] astăzi la ora 13:46
eu asa cred

:eek:

5. Ai un om in trib care munceste prea mult. Invata-l te rog ce este acela TW-STATS. L-ai lasat sa caute toti membrii THOR K58 pe harta, sa ii numere si sa faca lista de circulara. A luat ceva timp chestia asta pe care o facea prin 2 click-uri pe tw-stats...sau nici tu nu stii ce e ala? :)
Oricum a fost amuzant sa vad ca omul si-a dat silinta si a numarat toti oamenii din K58 de pe harta si a facut lista tot de pe harta. :eek:

6.
Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 0
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74,192
Tabăra 2: 0
Diferență: 74,192

image.php



7. Da sunt speriat de voi, adevaru' ca ne faceti rau :(

8. Nu stiti cu cine va puneti. ;)

9. O zi buna!

10. Mai ai ceva de comentat?? :confused:
 

DeletedUser

De azi =StR= este aliat cu M~K => dusman THOR

Faptul ca am fost trecuti la dusmani fara sa fim instiintati spune totul despre THOR

Multa bafta... din acest moment sunteti trecuti ca dusmani si pe harta noastra
Momentan stam cam prost ca nu ne am concentrat asupra lor.. insa de azi lucrurile vor sta altfel ;) Ray stie :D

Side 1:
Tribes: =StR=
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 948
Tabăra 2: 407
Diferență: 541

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 3
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,003,550
Tabăra 2: 656,018
Diferență: 1,347,532

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,040
Tabăra 2: 7,381
Diferență: 17,659

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

De azi =StR= este aliat cu M~K => dusman THOR

Faptul ca am fost trecuti la dusmani fara sa fim instiintati spune totul despre THOR

Multa bafta... din acest moment sunteti trecuti ca dusmani si pe harta noastra

Stai linistit ca asa ne-au trecut si pe noi la dusmani fara sa ne instiinteze. Noroc ca am om de incredere la ei si am fost anuntat, cum am fost anuntat ieri ca si tribul tau e trecut la dusmani. :eek:

Vad ca de cateva lumi incoa' e un virus cu faza asta. Se trece in diplomatie fara sa se anunte.

Daca vrei sa te lupti cu cineva declara razboi fratica, nu trece la dusmani si stai ascuns... nu se face asa ceva.

Noi cand ne-am vazut la voi la dusmani v-am declarat razboi si cu ce ne-am ales? Cu un membru THOR care sa ne rada in nas pe motiv ca "ha ha noi va avem de la inceput la dusmani" .. lool pai asta e lucru de spus? Dupa ce ca joci murdar te mai si lauzi... loool ;)
 

DeletedUser

Presimt ca au viitorul celor din C.K. in fata noastra =)) adica le rupem franele :)) si aliati cu M~K au 5% sanse :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus