Mamut vs. [M~K]

  • Autor subiect DeletedUser20862
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

Haha astia nu-s normali. Ce discutii au ei pe forumul lor:)))) De mult nu am mai ras asa bine... le trebuie lor razboi:))

si cine pleaca din trib pt 100k resurse??:)) mai bine ii fac pe ei ferme si iau 100k o data la 2 zile de pe ei :D
 

DeletedUser

Kalala tata, hai sa iti spun ceva.

1. Pentru mie e o realizare ca te-am facut sa imi dai intemeietor si in 10 minute ti-am dizolvat tribul cu 530 membrii in el. :D E problema ta ca esti naiv.

2. Trebuia sa imi multumesti ca ti-am facut mai mult un bine. Din 530 vreo 100 ti-au fost loiali si ti-au reintrat cand ai refacut tribul. Trebuia sa ramai cu aia, asa te-am scapat de uscaturi. ;) Dar tu nu... ce ai zis?? hai sa mai bag oameni, de data asta pana la 800. :cool:
Nu stiu ce e in capul tau.... este vreun continent pe care sa nu ai cel putin un sat? :rolleyes:

3. Daca imi era frica de voi cand aveati 500 oameni, de ce am mai facut public razboiul acum cand aveti 700? Daca la 500 de oameni imi era frica, inseamna ca acum la 700 trebuia sa ma ascund in debara si sa nu mai scot capul... Dar nu, eu cu frica pe care o port am iesit cu razboiul pe extern.

4. Razboinicii tai... sunt chiar inteligenti... :eek:


:eek:

5. Ai un om in trib care munceste prea mult. Invata-l te rog ce este acela TW-STATS. L-ai lasat sa caute toti membrii THOR K58 pe harta, sa ii numere si sa faca lista de circulara. A luat ceva timp chestia asta pe care o facea prin 2 click-uri pe tw-stats...sau nici tu nu stii ce e ala? :)
Oricum a fost amuzant sa vad ca omul si-a dat silinta si a numarat toti oamenii din K58 de pe harta si a facut lista tot de pe harta. :eek:


7. Da sunt speriat de voi, adevaru' ca ne faceti rau :(

8. Nu stiti cu cine va puneti. ;)

9. O zi buna!

10. Mai ai ceva de comentat?? :confused:

Omule citand randurile aceastea si ale lui kalala mi-am adus aminte de lumea 5,cand eu un simplu membru L.O.D. am dat afara tot tribul S-L-R noaptea pe al vreo 2(aveam doar drept de conducere)...kalala,uni privesc faptul lui ganster unu josnic,unul de lasitate,insa alti il vad oki,a fostre greseala ta insa cum zicea gangster incearca sa iti faci un trib cu membri loiali care stau pana la ultimul sat si lancier in trib...

le:
Presimt ca au viitorul celor din C.K. in fata noastra =)) adica le rupem franele :)) si aliati cu M~K au 5% sanse :D

Omule incearca si fii realist,pentru mine STR-ul tau e un fel de trib de lasi..la C.K. ati luat mai multe sate e adevarat insa nu uita condiile de cucerire a satelor,acum ca THOR are o situatie mai dificila vi tu sa spui ca aveti razboi cu ei,nu zic ca e urat si din partea lor sa va treaca la dusmani fara sa anunte..

PS.Imi cer scuze pentru ca am doua posturi consecutive insa nu m-am putut aptine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Ave THOR :)

Dupa ce ca a atacat dimineata, vedeti ora, in bonus de noapte....a dat si cu 2 nobili... buni tare astia din THOR. :D

30ff4b7cde.png


LE:
4e1de64b20.png


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18865

:)) doamne ce oameni talentati domnele...ataca cu armata defensiva :))

P.S: puteai sa dai si tu un edit ca sa nu faci x2 post
 

DeletedUser

omule si eu o sa atac cu defensiva..la inceput pe satul 1 aveam trupe miste..acum satul 1 e de atac..e normal ca trupele defensive de pe satul acela sa le distug..nu de alta insa nu mai am ferma
 

DeletedUser18865

aha deci asta a fost logica lor :))
P.S: Se scrie mixte nu miste
 

DeletedUser1647

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 0
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103,426
Tabăra 2: 0
Diferență: 103,426

image.php
 

DeletedUser20743

Vad acu ca ai revenit la vechiile obieceiuri sa furi triburi :)) Ai grija cu thor astia ca is periculosi...la un moment dat ramaneti fara nobili de atatea innobilari =))
 

DeletedUser

frumoasa statistica,gangster de ce nu vin mari tai aliati cu o statistica?
 

DeletedUser1647

Circulara data in tribul THOR: [penibil] :D

AnakinX astăzi la ora 19:41
dragi colegi din k58

avem un joc interesant :)
daca erau numai emcaca era usor
problema e ca au fost imbarligati si cei din str
cu ei pe capul nostru e mai greu

drept urmare, sa incercam sa echilibram un pic balanta

vorbiti va rog cu aliatii din jurul vostru, cei din alte triburi care apar cu BLEU pe harta si aflati de la ei daca sunt dispusi sa va sprijine in caz de atac

de asemenea, aflati va rog si ce parere au despre cele doua triburi care ne ataca si faceti va rog un strop de reclama pentru thor si alianta noastra cu ei si reclama negativa la adresa emcaca si str

in special la adresa emcaca, usor cu str-ul sa nu se sperie lumea de ei

(emcaca=mk)

fiti convingatori :)

succes!
 

DeletedUser

Vad ca cere lumea statistici cu =StR=... tin sa va anunt (THOR) ca nu au fost atacuri organizate contra voastra inca... ne am concentrat asupra C.K. si rezultatele sunt pozitive in cazul ala... vorbim peste fix 10 zile de azi
:) in cazul in care credeti ca nu suntem capabil vom face o demonstratie zilele astea... dusmanii nostrii stiu deja :)

Statistica de azi....

Side 1:
Tribes: =StR=
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,164
Tabăra 2: 559
Diferență: 605

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 6
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,721,887
Tabăra 2: 910,883
Diferență: 1,811,004

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78,206
Tabăra 2: 16,497
Diferență: 61,709

image.php


Nu uitati sa numarati Fix 10 zile .. daca nu ne apropiem de 100 de sate... atunci renuntam la acets razboi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Doamnelor si domnilor, incepand din aceasta seara incepem o noua emisiune... acesta se numeste "Idiotenii de pe forumul Thor". In acesta emisiune o sa va prezentam 3 cazuri de pe forumul tribului Thor.

01. Daca nu stiti ceva... Nu raspundeti!

anakinx astăzi la ora 13:40
stie cineva, daca sunt taleri batuti fara nobili scosi (sa zicem 2 taleri din 5) si se da jos curtea nobila se pierd si talerii?

charlottenburg astăzi la ora 13:46
eu asa cred



02. EXISTA TW-STATS??

snitzel91 în data de 04.03. la ora 23:21
Satul fetesti; adrianalima; DeVil.Prada; fallenstar; MiKiutza; dobrealex; pisy-21; mary-love; TornadoMobile x; AmCuCe; edyr; butterfly30; Al-Quaida; dyurpaneus; byxy80; incizor; pwnky; pavlova; blondufvb; House of Death; cleos; pambera; Sandokhan; Spagasin1; TrIcK-sbt; FanaT; marianberariu; Charlottenburg; mitzyca; tanasie; ciokoni; qqqwwwqqq; CrazyMarius; kraikonen20; zsolt-vos; Ironball; citact; Filip al 2-lea; CoK31; andora10; PaySis; tania87; CRRQ; Boss of Triburile 2; m1ha183; arkdad; ghinionistu; Sarmizegetusa Regia; alie; brity; Voxi; opsic; lale32; adrys.c; tditruscky; tribals; Rpgmaster; adytzu16; cristynel09; eutusieu; nico-hockey; GlockZy; NNNE; klaudelu84; tzep21alex; evrik; XxXtr3m; PreaFericitu; GeaBaL; gelu27; bujat; soda1978; tudi95; The Star1; sonixtheone; valinino; FullSpeed; iuonut; AnakinX; bubualex; justmike; adelinne; xxgicuxx; razdan22; Darkangel29; Cosmin0410; Siuu; M.G.O; clanX; saiocadi; BENULICA; gemina666; wolf24; micsergiu; TarabostesI; Sorinescu; zengavali; gooodfather; kl3opatra; AleczBarbu; haihui2; andreibubu89; Alexrocky; maritica; Tottto; geo00, sniperkappa; logan1.4mpi; Gicu200100; BLUE1963; Manescu; sexologistul; VIO100; Flondor; attila17; PANT3RA69; Salvatore; musashi1973; laraforlife; trax87; Dany Steaua Boss; mario26; TRAIAN 75; ruptin2; MihaiOne; gumimaci; sayuri-uncas; Rih of the Scourge; Regele M@rius; alexxx11; darkangelnox; silvioana; Quiky07; K@my; Smiley; Hot vs Yce; Relu59; JEPPE; varf0701; Contele gs; ionutz007; kracken; boje001; concentric; teoteo43; moraresh; fenomenos33; Rudarel; basslvik; patlau, MARE PRAPAD;

astia sunt toti colegii nostri de pe k58. Sunt luati de mine de pe harta. Nu va mai ramane decat sa-i bagati in lista. :) succes!

eu i-am numarat ca fiind 151. Sper ca n-am gresit pt ca imi trebuie la calcule :))



03. Prostia doare.

AnakinX în data de 25.02. la ora 12:33
smf in ea de treaba...

mi-am atacat propriul sat si nici nu mai pot sa-i intorc din drum



Va urma... ;)
 

DeletedUser

Cam tot așa au rămas lucrurile de când am plecat... Ray cu baieții fac legea pe acolo :eek: .E bine :rolleyes: .Acuma îmi pare rău că am renunțat atuncia , deoarece dabea acuma începuse distracția :mad: .[a să nu uităm că THOR a fost distracția noastră tot timpul .
În rest baftă , și salută-i pe băieți din partea mea ! :D
 

DeletedUser21578

Iata o lista a faptelor de vitejie ale lui Gangster Ray:
1) A intrat in THOR si l-a lingusit pe seful acestuia pana a fost numit intemeietor (adevaratul intemeietor avand incredere in el). Dupa aceea, a destramat acel trib ca sa-si faca MK.
2) Si-a creat mai multe conturi pentru a intra ca spion in THOR (si probabil si in alte triburi). Utilizarea frecventa de catre acelasi jucator a mai multor conturi este interzisa de regulament dar practic foarte greu de dovedit. Iar incalcarea regulilor este denumita trisare indiferent de joc.
3) Intrat in THOR cu alt cont, blocheaza conducerea in a trimite circulare - blocand un jucator din conducere, acesta nu mai poate trimite circulare catre tot tribul pentru ca primeste un mesaj de eroare.
4) Intrat in THOR cu alt cont, sterge topicuri intregi din forum. Topicuri in care se afla, spre exemplu, lista jucatorilor dintr-un K - steagul tribului mi se falfaie de TW-STATS, mie mi-e mai usor cu copy/paste din forum. Am voie? Mda... n-am voie!
5) In propriul trib da afara membrii care sunt pe cale sa fie innobilati (cu diferite pretexte - "e inactiv" un jucator in conditiile in care la fiecare atac avea trupe noi!) in loc sa-i sustina, pentru ca sa "dea" bine statisticile (The Gothic e doar un exemplu).
6) "Strategia" lui de atac asupra lui THOR (dupa complicatul principiu "hoarda mai mare castiga") - imbarligarea tribului STR pentru a da atacurile serioase asupra membrilor experimentati din THOR, pentru ca MK sa-si umple statisticile cu incepatorii din THOR. Aici nu e vorba de alianta - pana la urma, alianta e cheia acestui joc - aici e vorba de proportia de 10 la 1 dintre satele STR si satele THOR. Probabil STR va castiga. UAU!!! Cat de strateg tre' sa fii ca sa castigi in conditiile astea!!! :))
7) Fiind si ghicitor, sa va "prevestesc" si viitorul - dupa ce THOR va fi tocat de STR, o sa vina cativa membri MK care se aduna (dupa cum se aseamana) cu seful de trib si vor lua satele catorva jucatori cu experienta din THOR secatuiti de trupe. Pentru ca Gangster Ray sa poata da circulara - "IATA cat suntem de viteji!" (fireste, asta in cateva luni...).

Acesta este Hamster Gay - nu numai ca nu neaga cele scrise mai sus dar se si mandreste cu ele. Ca absurdul sa fie complet, nici nu intelege ce este in neregula cu aceste fapte de vitejie. Le crede "strategii avansate"!!!
Ce diferenta fata de ce este scris in profilul tribului!
Acum STITI cum si-a facut punctele acelea multe pe alte lumi, cum isi face statisticile si ce este MK pe L9. Si ma voi ocupa sa afle cam toate triburile mai rasarite de pe harta! :D

Drept urmare.

Pentru aceia dintre voi care au jucat Broodwar si HMM (si chiar si Quake 1... si acolo erau "strategii" mai complicate decat astea...) si isi aduc aminte de retelele incropite in apartament si de adevarata JOACA... va mai amintiti si ce pateau cei care trisau? :) Si cum nimeni nu trisa pentru a pastra jocul frumos? Nici macar nu ne trecea prin cap sa incercam sa "stricam" cumva... stiu eu... MENIURILE celuilalt sau ce stiu eu ce alte jene de genul acesta. Sau eventual sa trimiti SPIONI (aia din afara jocului) - :)) - adica sa mergi dintr-o camera in alta sa te uiti pe monitorul lui sa vezi ce are in baza! De acolo si pana aici - intr-atat au decazut pana si JOCURILE PE CALCULATOR???
Amintiti-va cine sunteti si gasiti-va un trib...

Pentru restul jucatorilor, care nu au auzit nici de Sarah Kerrigan si nici de Town Portal/Dimension Door (si posibil nici de "rocket jump" :D), carora notiunea de "rush" (spre exemplu) le e straina si care cred ca culmea strategiei este "un sat de atac, unul de aparare"... huh... tocmai v-am facut cadou o lista cu cateva cHesTii KOOL de fakT in jOcul aSTA ca sa cashtigatzi *** sa rupetzi capul la fraieri, FRATZIOARE!!!
Ce pot sa mai spun? Va doresc doar sa aveti parte unii de altii! :)

NOTA - "prostia" este ca am apasat pe butonul de "Atac" care este langa butonul de "Sprijin". Unii mai sunt si obositi ca mai au si serviciu, nu se dau in petec pe banii parintilor. :) M-am distrat cu colegii pe tema asta - puteti vedea intreaga discutie in forumul THOR - un coleg mi-a sugerat ca data viitoare sa atac cu nobil!
NOTA 2 - vraja cu mamutul e buna de fredonat pe la alte mese, nu la a mea - eu sunt in THOR din simpla intamplare si nici mie nu imi plac mamutii, dar si mai mult imi displac LAMERII asa ca... deocamdata stau in THOR si rad si eu in hohote. Iar daca tot se practica cititul in forumul THOR, va invit sa cititi si sa radeti si voi in hohote!
NOTA 3 - stiti ce este acela pamflet? dexonline.ro Exprimarile mele gen "punctulete albastre", "sabiute langa paladin"... huh... ma rog, cine prinde bancul, bine, cine nu... e PENIBIL mancatzash!
NOTA 4 - prin alte jocuri, prin alte triburi si pe unde se vorbesc si alte limbi, exista un trib tot de inspiratie vikinga in care este regula ca un jucator nou sa fie ajutat, fiind interzisa atacarea lui mult dupa ce expira protectia incepatorului. Cand pui o intrebare secretarului tribului, ti se raspunde "That's why I'm here for..." Eh, pe aici e de ras daca esti amabil cu incepatorii...
NOTA 5 - vai, cata umilinta! Cata DURERE!!! Sa NU stie cineva de TW-STATS!!! Cand pana si cel care spala parbrizele in intersectie se uita in TW-STATS ca sa vada cate masini s-au oprit!!! Si cata ARTA STRATEGICA are cineva cu de 3 ori mai multe sate si de 5 ori mai multa experienta daca da de pamant cu jucatorul ala!!! :D
NOTA 6 - primul moment in care am simtit ca da, poate n-am ce cauta aici, a fost cand am dat de pamant cu un sat de pe langa mine. Posesorul m-a trimis in **** lui, dupa care a fost inobilat de un coleg. Spunandu-i colegului, in gluma, ce-ai facut mah, l-ai innobilat pe nea scarpu (asta e nick-ul), am aflat ca era un pusti de 11 ani. Carevasazica, oameni in toata firea (eu si colegul) ne simtim bine ca dam afara din joc un pusti de 11 ani, care este DE FAPT adevaratul posesor al acestui joc. :)
NOTA 7 - raza de mafiot??? A nu, Ray e nume propriu!
NOTA 8 - si pana la urma cum e? Se pierd talerii sau nu cand e data jos curtea nobila? Si poate fi daramata o "prima" biserica?
NOTA 9 - aaasa, "Sarah Kerrigan"... copy... Google... paste... ENTER! Voila!!! :)
NOTA 10 SI FINALA - NIMENI - subliniez NI-MENI - din conducerea reala THOR nu a pus STR la dusmani. Vreun cont de-al junelui sau un "spion" a ajuns locotenent pe vreun colt de trib si a facut porcaria asta - inca o chestie "STRATEGICA". Iar acum asta este justificare pentru atacuri cu moral la 50% - posibil si mai jos?????? Sa va aduc si muste sa le dati foc cu lupa??? Iar cine practica metodele astea... daca joaca in aceeasi camera cu oponentul sa aiba grija sa-i traga calculatorul din priza in timpul jocului!!! Si daca protesteaza sa-i spuna ca el a castigat pe drept, nu-i vina lui ca fraierul n-a avut UPS!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Pentru inceput vreau sa spun ca eu nu as mai scrie pe forum in locul tau dupa toate dumele pe care le-ai scos pana acum. Dar OK, hai sa facem o analiza a textului tau si sa vedem ce dume ai mai scos chiar ACUM!

Se pare ca avem Editia 2 la emisiunea "Idiotenii din Thor" live si domnul Anakinx invitat special.

Tot ce e scris cu
Cod:
[b][/b]
bold in citatul de mai jos...sunt raspunsurile mele...

Deci...


Iata o lista a faptelor de vitejie ale lui Gangster Ray:
1) A intrat in THOR si l-a lingusit pe seful acestuia pana a fost numit intemeietor (adevaratul intemeietor avand incredere in el). Dupa aceea, a destramat acel trib ca sa-si faca MK.

Pacat ca datele spun altceva. Am intrat in trib si in urmatoarele 10 minute tribul nu mai era. A durat mult tare linguseala si in acel timp chiar a prins multa incredere in mine. Neeexxxt


2) Si-a creat mai multe conturi pentru a intra ca spion in THOR (si probabil si in alte triburi). Utilizarea frecventa de catre acelasi jucator a mai multor conturi este interzisa de regulament dar practic foarte greu de dovedit. Iar incalcarea regulilor este denumita trisare indiferent de joc.

Esti penibil...Astept o verificare...:D

3) Intrat in THOR cu alt cont, blocheaza conducerea in a trimite circulare - blocand un jucator din conducere, acesta nu mai poate trimite circulare catre tot tribul pentru ca primeste un mesaj de eroare.

Acum chiar ca esti penibil si arati tuturor ca esti n00b. :)
1. Cand iti da "eroarea" il scoti pe tipul respectiv din lantul listei de circulara si totul merge perfect.
2. Iti arata clar ca X te-a blocat...deci m-ai descoperi si asa m-ai concedia..nu merita riscut...mai gandeste-te...NEXXT


4) Intrat in THOR cu alt cont, sterge topicuri intregi din forum. Topicuri in care se afla, spre exemplu, lista jucatorilor dintr-un K - steagul tribului mi se falfaie de TW-STATS, mie mi-e mai usor cu copy/paste din forum. Am voie? Mda... n-am voie!

Daca sunteti n00bi sa imi dati moderator =))

PS. De tw-stats ziceam ca prin 2 click-uri aveati lista circularei de pe un K si numarul membrilor, nu se mai chinuia omuletul ala de la voi o zi intreaga sa culeaga oamenii de pe harta de pe k58 si sa ii numere apoi sa faca lista de circulara. ;)


5) In propriul trib da afara membrii care sunt pe cale sa fie innobilati (cu diferite pretexte - "e inactiv" un jucator in conditiile in care la fiecare atac avea trupe noi!) in loc sa-i sustina, pentru ca sa "dea" bine statisticile (The Gothic e doar un exemplu).

La fel penibil, domnul meu..sper deosebire de voi care sunteti 700...eu nu imi tin in trib inactivii.

6) "Strategia" lui de atac asupra lui THOR (dupa complicatul principiu "hoarda mai mare castiga") - imbarligarea tribului STR pentru a da atacurile serioase asupra membrilor experimentati din THOR, pentru ca MK sa-si umple statisticile cu incepatorii din THOR. Aici nu e vorba de alianta - pana la urma, alianta e cheia acestui joc - aici e vorba de proportia de 10 la 1 dintre satele STR si satele THOR. Probabil STR va castiga. UAU!!! Cat de strateg tre' sa fii ca sa castigi in conditiile astea!!! :))

1. =STR= nu s-au bagat in acest razboi ca le-am spus eu. ADNC spune tata aici daca v-am zis eu sa intrati in acest razboi, spune aici sa vada si ochii acestui biet sarman.
2. Ce proportie taticu?? Acum te gandesti la proportie?? Dar la proportia dintre noi si voi te-ai gandit?? Normal ca nu, atunci ne-ai luat in ras... vai aia 100 si noi 700..ii rupem... si acum va muscati degetele ca v-am cucerit 41 de sate si voi nici macar 1. :rolleyes:


7) Fiind si ghicitor, sa va "prevestesc" si viitorul - dupa ce THOR va fi tocat de STR, o sa vina cativa membri MK care se aduna (dupa cum se aseamana) cu seful de trib si vor lua satele catorva jucatori cu experienta din THOR secatuiti de trupe. Pentru ca Gangster Ray sa poata da circulara - "IATA cat suntem de viteji!" (fireste, asta in cateva luni...).

Esti penibil din nou, =STR= s-a bagat de cateva zile in razboi. Iti arat statistica dinainte sa se bage =str= sa vezi ca va luasem deja peste 30 de sate si voi nimic? Crezi ca era nevoie de un asa ajutor pentru un trib ca al vostru? NU!, dar cum un ajutor e tot timpul bine venit atunci...ook.

PS. =STR= are treaba doar cu K57 si noi cu K58, le-am specificat clar sa nu se bage peste THOR-ul din K58...deci ciocu mic ca iar nu ai dreptate...;)


Acesta este Hamster Gay - nu numai ca nu neaga cele scrise mai sus dar se si mandreste cu ele. Ca absurdul sa fie complet, nici nu intelege ce este in neregula cu aceste fapte de vitejie. Le crede "strategii avansate"!!!
Ce diferenta fata de ce este scris in profilul tribului!
Acum STITI cum si-a facut punctele acelea multe pe alte lumi, cum isi face statisticile si ce este MK pe L9. Si ma voi ocupa sa afle cam toate triburile mai rasarite de pe harta! :D

loool =)) cu asta chiar te-ai facut de cacao. Cat despre statistici, tw-stats nu minte....

Drept urmare.

Pentru aceia dintre voi care au jucat Broodwar si HMM (si chiar si Quake 1... si acolo erau "strategii" mai complicate decat astea...) si isi aduc aminte de retelele incropite in apartament si de adevarata JOACA... va mai amintiti si ce pateau cei care trisau? :) Si cum nimeni nu trisa pentru a pastra jocul frumos? Nici macar nu ne trecea prin cap sa incercam sa "stricam" cumva... stiu eu... MENIURILE celuilalt sau ce stiu eu ce alte jene de genul acesta. Sau eventual sa trimiti SPIONI (aia din afara jocului) - :)) - adica sa mergi dintr-o camera in alta sa te uiti pe monitorul lui sa vezi ce are in baza! De acolo si pana aici - intr-atat au decazut pana si JOCURILE PE CALCULATOR???
Amintiti-va cine sunteti si gasiti-va un trib...

Pentru restul jucatorilor, care nu au auzit nici de Sarah Kerrigan si nici de Town Portal/Dimension Door (si posibil nici de "rocket jump" :D), carora notiunea de "rush" (spre exemplu) le e straina si care cred ca culmea strategiei este "un sat de atac, unul de aparare"... huh... tocmai v-am facut cadou o lista cu cateva cHesTii KOOL de fakT in jOcul aSTA ca sa cashtigatzi *** sa rupetzi capul la fraieri, FRATZIOARE!!!
Ce pot sa mai spun? Va doresc doar sa aveti parte unii de altii! :)

NOTA - "prostia" este ca am apasat pe butonul de "Atac" care este langa butonul de "Sprijin". Unii mai sunt si obositi ca mai au si serviciu, nu se dau in petec pe banii parintilor. :) M-am distrat cu colegii pe tema asta - puteti vedea intreaga discutie in forumul THOR - un coleg mi-a sugerat ca data viitoare sa atac cu nobil!

bla bla bla

NOTA 2 - vraja cu mamutul e buna de fredonat pe la alte mese, nu la a mea - eu sunt in THOR din simpla intamplare si nici mie nu imi plac mamutii, dar si mai mult imi displac LAMERII asa ca... deocamdata stau in THOR si rad si eu in hohote. Iar daca tot se practica cititul in forumul THOR, va invit sa cititi si sa radeti si voi in hohote!

:)) lool... nu iti plac mamutii dar te complaci in situatia in care esti stand intr-un mamut.

NOTA 3 - stiti ce este acela pamflet? dexonline.ro Exprimarile mele gen "punctulete albastre", "sabiute langa paladin"... huh... ma rog, cine prinde bancul, bine, cine nu... e PENIBIL mancatzash!
NOTA 4 - prin alte jocuri, prin alte triburi si pe unde se vorbesc si alte limbi, exista un trib tot de inspiratie vikinga in care este regula ca un jucator nou sa fie ajutat, fiind interzisa atacarea lui mult dupa ce expira protectia incepatorului. Cand pui o intrebare secretarului tribului, ti se raspunde "That's why I'm here for..." Eh, pe aici e de ras daca esti amabil cu incepatorii...
NOTA 5 - vai, cata umilinta! Cata DURERE!!! Sa NU stie cineva de TW-STATS!!! Cand pana si cel care spala parbrizele in intersectie se uita in TW-STATS ca sa vada cate masini s-au oprit!!! Si cata ARTA STRATEGICA are cineva cu de 3 ori mai multe sate si de 5 ori mai multa experienta daca da de pamant cu jucatorul ala!!! :D
NOTA 6 - primul moment in care am simtit ca da, poate n-am ce cauta aici, a fost cand am dat de pamant cu un sat de pe langa mine. Posesorul m-a trimis in **** lui, dupa care a fost inobilat de un coleg. Spunandu-i colegului, in gluma, ce-ai facut mah, l-ai innobilat pe nea scarpu (asta e nick-ul), am aflat ca era un pusti de 11 ani. Carevasazica, oameni in toata firea (eu si colegul) ne simtim bine ca dam afara din joc un pusti de 11 ani, care este DE FAPT adevaratul posesor al acestui joc. :)
NOTA 7 - raza de mafiot??? A nu, Ray e nume propriu!

take a life! :eek:

NOTA 8 - si pana la urma cum e? Se pierd talerii sau nu cand e data jos curtea nobila? Si poate fi daramata o "prima" biserica?

cauta pe google

NOTA 9 - aaasa, "Sarah Kerrigan"... copy... Google... paste... ENTER! Voila!!! :)
NOTA 10 SI FINALA - NIMENI - subliniez NI-MENI - din conducerea reala THOR nu a pus STR la dusmani. Vreun cont de-al junelui sau un "spion" a ajuns locotenent pe vreun colt de trib si a facut porcaria asta - inca o chestie "STRATEGICA". Iar acum asta este justificare pentru atacuri cu moral la 50% - posibil si mai jos?????? Sa va aduc si muste sa le dati foc cu lupa??? Iar cine practica metodele astea... daca joaca in aceeasi camera cu oponentul sa aiba grija sa-i traga calculatorul din priza in timpul jocului!!! Si daca protesteaza sa-i spuna ca el a castigat pe drept, nu-i vina lui ca fraierul n-a avut UPS!!!

La faza asta esti nesimtit sau ..nu stii mersu. In primul rand pentru a avea drept de diplomatie... pana mea adica eu in trib la mine nu dau acel drept... dar in fine, poate la voi e altfel. In al doilea rand..discutiile de pe forum cu =STR= la dusmani ... discutiile au inceput de la atacurile lui shai than si a doua zi am prim mesaj ca ati pus =STR= la dusmani, nu uita fazele, ok??


PS. ADNC4 [leader =STR=] daca vrei sa faci ceva pentru mine, renunta te rog la razboiul asta, chiar te rog... nu am cerut acest razboi, nu vreau sa ramana acest razboi, continuati voi cu C.K. faceti un pna cu n00bii astia ca sa doarma bine noaptea si lasa-i pe mana mea, adica a tribului [M~K].


Multumit domnul meu??

PS. Vorbesti in necunostinta de cauza si spui ca noi sau eu am bagat =STR= in acest razboi desi nu e asa si statisticile oficiale arata clar ca nu aveam de ce sa cerem ajutor, dar mesajele tale date in shades pentru a intra in acest razboi cum sunt?? A stai, eu nu trebuia sa stiu asta, sau tu nu stiai ca stiu... in fine...sau circulara asta penibila:


AnakinX astăzi la ora 19:41
dragi colegi din k58

avem un joc interesant :)
daca erau numai emcaca era usor
problema e ca au fost imbarligati si cei din str
cu ei pe capul nostru e mai greu

drept urmare, sa incercam sa echilibram un pic balanta

vorbiti va rog cu aliatii din jurul vostru, cei din alte triburi care apar cu BLEU pe harta si aflati de la ei daca sunt dispusi sa va sprijine in caz de atac

de asemenea, aflati va rog si ce parere au despre cele doua triburi care ne ataca si faceti va rog un strop de reclama pentru thor si alianta noastra cu ei si reclama negativa la adresa emcaca si str

in special la adresa emcaca, usor cu str-ul sa nu se sperie lumea de ei

(emcaca=mk)

fiti convingatori :)

succes!

loool... tu vrei sa bagi toti aliatii Thor, adica juma de harta impotriva noasta [fara succes clar] si te plangi ca de ce am bagat noi [cica] pe =STR= in razboi cu voi, desi nu e asa... la fel... penibil. Ciao ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iata o lista a faptelor de vitejie ale lui Gangster Ray:
1) A intrat in THOR si l-a lingusit pe seful acestuia pana a fost numit intemeietor (adevaratul intemeietor avand incredere in el). Dupa aceea, a destramat acel trib ca sa-si faca MK.
2) Si-a creat mai multe conturi pentru a intra ca spion in THOR (si probabil si in alte triburi). Utilizarea frecventa de catre acelasi jucator a mai multor conturi este interzisa de regulament dar practic foarte greu de dovedit. Iar incalcarea regulilor este denumita trisare indiferent de joc.
3) Intrat in THOR cu alt cont, blocheaza conducerea in a trimite circulare - blocand un jucator din conducere, acesta nu mai poate trimite circulare catre tot tribul pentru ca primeste un mesaj de eroare.
4) Intrat in THOR cu alt cont, sterge topicuri intregi din forum. Topicuri in care se afla, spre exemplu, lista jucatorilor dintr-un K - steagul tribului mi se falfaie de TW-STATS, mie mi-e mai usor cu copy/paste din forum. Am voie? Mda... n-am voie!
5) In propriul trib da afara membrii care sunt pe cale sa fie innobilati (cu diferite pretexte - "e inactiv" un jucator in conditiile in care la fiecare atac avea trupe noi!) in loc sa-i sustina, pentru ca sa "dea" bine statisticile (The Gothic e doar un exemplu).
6) "Strategia" lui de atac asupra lui THOR (dupa complicatul principiu "hoarda mai mare castiga") - imbarligarea tribului STR pentru a da atacurile serioase asupra membrilor experimentati din THOR, pentru ca MK sa-si umple statisticile cu incepatorii din THOR. Aici nu e vorba de alianta - pana la urma, alianta e cheia acestui joc - aici e vorba de proportia de 10 la 1 dintre satele STR si satele THOR. Probabil STR va castiga. UAU!!! Cat de strateg tre' sa fii ca sa castigi in conditiile astea!!! :))
7) Fiind si ghicitor, sa va "prevestesc" si viitorul - dupa ce THOR va fi tocat de STR, o sa vina cativa membri MK care se aduna (dupa cum se aseamana) cu seful de trib si vor lua satele catorva jucatori cu experienta din THOR secatuiti de trupe. Pentru ca Gangster Ray sa poata da circulara - "IATA cat suntem de viteji!" (fireste, asta in cateva luni...).

Acesta este Hamster Gay - nu numai ca nu neaga cele scrise mai sus dar se si mandreste cu ele. Ca absurdul sa fie complet, nici nu intelege ce este in neregula cu aceste fapte de vitejie. Le crede "strategii avansate"!!!
Ce diferenta fata de ce este scris in profilul tribului!
Acum STITI cum si-a facut punctele acelea multe pe alte lumi, cum isi face statisticile si ce este MK pe L9. Si ma voi ocupa sa afle cam toate triburile mai rasarite de pe harta! :D

Drept urmare.

Pentru aceia dintre voi care au jucat Broodwar si HMM (si chiar si Quake 1... si acolo erau "strategii" mai complicate decat astea...) si isi aduc aminte de retelele incropite in apartament si de adevarata JOACA... va mai amintiti si ce pateau cei care trisau? :) Si cum nimeni nu trisa pentru a pastra jocul frumos? Nici macar nu ne trecea prin cap sa incercam sa "stricam" cumva... stiu eu... MENIURILE celuilalt sau ce stiu eu ce alte jene de genul acesta. Sau eventual sa trimiti SPIONI (aia din afara jocului) - :)) - adica sa mergi dintr-o camera in alta sa te uiti pe monitorul lui sa vezi ce are in baza! De acolo si pana aici - intr-atat au decazut pana si JOCURILE PE CALCULATOR???
Amintiti-va cine sunteti si gasiti-va un trib...

Pentru restul jucatorilor, care nu au auzit nici de Sarah Kerrigan si nici de Town Portal/Dimension Door (si posibil nici de "rocket jump" :D), carora notiunea de "rush" (spre exemplu) le e straina si care cred ca culmea strategiei este "un sat de atac, unul de aparare"... huh... tocmai v-am facut cadou o lista cu cateva cHesTii KOOL de fakT in jOcul aSTA ca sa cashtigatzi *** sa rupetzi capul la fraieri, FRATZIOARE!!!
Ce pot sa mai spun? Va doresc doar sa aveti parte unii de altii! :)

NOTA - "prostia" este ca am apasat pe butonul de "Atac" care este langa butonul de "Sprijin". Unii mai sunt si obositi ca mai au si serviciu, nu se dau in petec pe banii parintilor. :) M-am distrat cu colegii pe tema asta - puteti vedea intreaga discutie in forumul THOR - un coleg mi-a sugerat ca data viitoare sa atac cu nobil!
NOTA 2 - vraja cu mamutul e buna de fredonat pe la alte mese, nu la a mea - eu sunt in THOR din simpla intamplare si nici mie nu imi plac mamutii, dar si mai mult imi displac LAMERII asa ca... deocamdata stau in THOR si rad si eu in hohote. Iar daca tot se practica cititul in forumul THOR, va invit sa cititi si sa radeti si voi in hohote!
NOTA 3 - stiti ce este acela pamflet? dexonline.ro Exprimarile mele gen "punctulete albastre", "sabiute langa paladin"... huh... ma rog, cine prinde bancul, bine, cine nu... e PENIBIL mancatzash!
NOTA 4 - prin alte jocuri, prin alte triburi si pe unde se vorbesc si alte limbi, exista un trib tot de inspiratie vikinga in care este regula ca un jucator nou sa fie ajutat, fiind interzisa atacarea lui mult dupa ce expira protectia incepatorului. Cand pui o intrebare secretarului tribului, ti se raspunde "That's why I'm here for..." Eh, pe aici e de ras daca esti amabil cu incepatorii...
NOTA 5 - vai, cata umilinta! Cata DURERE!!! Sa NU stie cineva de TW-STATS!!! Cand pana si cel care spala parbrizele in intersectie se uita in TW-STATS ca sa vada cate masini s-au oprit!!! Si cata ARTA STRATEGICA are cineva cu de 3 ori mai multe sate si de 5 ori mai multa experienta daca da de pamant cu jucatorul ala!!! :D
NOTA 6 - primul moment in care am simtit ca da, poate n-am ce cauta aici, a fost cand am dat de pamant cu un sat de pe langa mine. Posesorul m-a trimis in **** lui, dupa care a fost inobilat de un coleg. Spunandu-i colegului, in gluma, ce-ai facut mah, l-ai innobilat pe nea scarpu (asta e nick-ul), am aflat ca era un pusti de 11 ani. Carevasazica, oameni in toata firea (eu si colegul) ne simtim bine ca dam afara din joc un pusti de 11 ani, care este DE FAPT adevaratul posesor al acestui joc. :)
NOTA 7 - raza de mafiot??? A nu, Ray e nume propriu!
NOTA 8 - si pana la urma cum e? Se pierd talerii sau nu cand e data jos curtea nobila? Si poate fi daramata o "prima" biserica?
NOTA 9 - aaasa, "Sarah Kerrigan"... copy... Google... paste... ENTER! Voila!!! :)
NOTA 10 SI FINALA - NIMENI - subliniez NI-MENI - din conducerea reala THOR nu a pus STR la dusmani. Vreun cont de-al junelui sau un "spion" a ajuns locotenent pe vreun colt de trib si a facut porcaria asta - inca o chestie "STRATEGICA". Iar acum asta este justificare pentru atacuri cu moral la 50% - posibil si mai jos?????? Sa va aduc si muste sa le dati foc cu lupa??? Iar cine practica metodele astea... daca joaca in aceeasi camera cu oponentul sa aiba grija sa-i traga calculatorul din priza in timpul jocului!!! Si daca protesteaza sa-i spuna ca el a castigat pe drept, nu-i vina lui ca fraierul n-a avut UPS!!!

Ar tb sa fiti mandri! Aveti dusman pe unul din cei mai bine clasati jucatori de pe lumea 2 si care are ceva experienta, mai multa de cat o are tot THOR la un loc. Mai exista o vorba din batrani : "Scopul scuza mijloacele", iar scopul lui e sa va alunge de acolo.

P.S. Mi se pare mie, sau te oftici putin? :D:D:D
 

DeletedUser8307

Pentru aceia dintre voi care au jucat Broodwar si HMM (si chiar si Quake 1... si acolo erau "strategii" mai complicate decat astea...) si isi aduc aminte de retelele incropite in apartament si de adevarata JOACA... va mai amintiti si ce pateau cei care trisau? :) Si cum nimeni nu trisa pentru a pastra jocul frumos? Nici macar nu ne trecea prin cap sa incercam sa "stricam" cumva... stiu eu... MENIURILE celuilalt sau ce stiu eu ce alte jene de genul acesta. Sau eventual sa trimiti SPIONI (aia din afara jocului) - :)) - adica sa mergi dintr-o camera in alta sa te uiti pe monitorul lui sa vezi ce are in baza! De acolo si pana aici - intr-atat au decazut pana si JOCURILE PE CALCULATOR???
Amintiti-va cine sunteti si gasiti-va un trib...

Prisma prin care vezi, ca toate lucrurile care le-a facut Gangster Ray sunt infara jocului si sunt de o maniera josnica, e una foarte opaca.

Ceea ce a facut Gangster-Ray face parte din joc. Get used to it. Nu a folosit nici o parola, incat sa il faci trisor. Fata de tine, a folosit toate cartile acestui joc.

Trebuie sa recunosc ca infantilitatea ta iti da o alura tare comica.

Decat sa iti mai pierzi timpu scriind mesaje atat de lungi incercand sa demonstrezi lucruri care ies din refularea sufletului ca nu e corect ce a facut respectivul chiar daca in adancul sufletului tau ai fi facut si tu la fel, mai bine priveste bine la Gangster si poate inveti si tu ceva.

Viata e precum triburile. O sa primesti multe lovituri de la spate, numai ca jocul asta iti face doar incalzirea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus