Mamut vs. [M~K]

  • Autor subiect DeletedUser20862
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

e greu sa stim care jucator este jucator si care nu! :) asta e! noi ca trib suntem foarte permisivi, acceptam incepatori! o fi bine nu o fi bine, timpul va decide!:) razboiul este inceput, aveti mult in fata, 100 de sate la 3 este o performanta, oricat de orb ai fi!:)) ce vreau sa zic, este ca deocamdata suntem la inceput!!! si ca nu suntem doar 2 triburi pe lumea a 9-a ca sa putem face afirmatii hazardate ca "lumea asta nu are cum sa-mi scape"! am decenta sa recunosc ca in momentul de fata sunteti superiori ca organizare si atac! :) dar pana la a castiga razboiul este cale foarte lunga!:) aveti respectul nostru ca adversari! dar nu faceti greseala sa va subapreciati dusmanul!;) sau aplicati o veche lege a razboiului: "nu luati ultima speranta dusmanului"!!! ca o sa apare regrete!:D

- In primul rand e 130 la 3 nu 100 la 3.
- In al doilea rand de la inceput THORul a fost cu gura mare ca faceti si ca ne rupeti ca noi suntem un trib mic si vai de aia a noastra.
- In al 3-lea rand noi suntem 120 si voi sunteti 850, tot noi atacam 3 pe 1... da, ok.
- In al 4-lea rand nu ma intereseaza castigarea razboiului cu voi pentru ca da asta imi este imposibil, razboiul cu voi nu il poate castiga niciun trib de pe lumea asta. Voi aveti oameni pe 58 de k-uri din 100 in total din care vreo 10 k-uri nu sunt in totalitate ocupate sau chiar deloc [pentru cei care nu cred sa caute pe tw-stats]. Arata-mi tu un trib disponibil sa se plimbe pe 58 de k-uri doar ca sa va distruga pe voi. Va mai spun o data ca se pare ca nu ati inteles, ma intereseaza sa va scot din K58 momentan, daca sunteti si pe k-ul pe care incepem de acum dezvoltarea o sa va scoatem si de acolo dar voi deja nu mai sunteti importanti pentru noi, faza a fost simpla...cand s-a format [M~K]-ul tribul THOR era deja pe locul 1 pe K58 la distanta, acum clasamentul k58 arata cam asa:
Lista de rang a triburilor de pe continent 58
Rang Numele tribului Puncte Sate

1 [M~K] 6,30 Mio. 1.073
2 STU 1,47 Mio. 358
3 THOR 894.904 215
In mare parte ce ne-am propus am realizat, pacat ca e greu pentru voi sa vedeti asta. Eu consider ca razboiul cu voi este castigat in proportie de 99%, mai sunteti putini oameni din THOR langa noi si deja eu am incetat organizarea pe voi de 2 saptamani deci satele luate in ultimile 2 saptamani sunt luate din initiativa si organizarea lor, eu nu m-am mai ocupat de asta pentru ca nu mai avea rost, cel putin cu un adversar ca voi.
 

DeletedUser

e bine ca am cazut la un acord! degeaba suntem 800 daca suntem departe de zona ta de interes, deci automat nu este o lupta de gen david si goliath, asa cum se vrea vazuta de voi!!! :) in privinta satelor, 100 la 3 sau 300 la 3 este doar statistica! ;) ma bucur ca esti optimist daca consideri razboiul incheiat! :)) succes pe noul k! :) o zi buna!:)
 

DeletedUser

Kato da tu cum mai poti sa te uiti in oglinda dupa ce ai zis ? :)


Voi aia departe ... de ce nu i-ati ajutat pe cei care erau in zona de conflict ?
 

DeletedUser

iovu, sincer cred ca alta treaba nu ai decat sa provoci! dragule, am trimis sprijin, dar de la un sat amarat de 3000 de puncte cat sprijin poti trimite??? si care mai ajunge si dupa 200 de ore! si totusi am trimis, ba am mobilizat si colegii! insa ca in orice trib mare, multi nu inteleg ca este un joc de echipa!:) si nu au trimis, ca sa nu mai vorbim ca multi nu stiau cui sa trimita, pe ce sat, etc!
p.s. "Kato da tu cum mai poti sa te uiti in oglinda dupa ce ai zis ? " fii mai explicit! si daca se poate raspunde cu argumente!:)
 

DeletedUser1647

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219
Tabăra 2: 6
Diferență: 213

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 909,501
Tabăra 2: 41,292
Diferență: 868,209

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pot spune ca Gangster stie ce face,voi(THOR) sunteti imprastiati pe toata l9 deci Gangster nu poate ajunge pe rand la fiecare.
Statistica pe K58 nu minte.
am citit si ce a spus AnakinX...
Va dau un sfat:Respectati-va dusmanii!
chiar e o onoare sa te confrunti cu niste experti de pe l2...
 

DeletedUser

Vreau sa punctez un singur lucru , cine intelege foarte bine cine nu iarasi bine.


Cine sunt THOR ?


... atat am avut de spus ;)
 

DeletedUser

cu scuzele de rigoare pentru colegi si moderatori am sa raspund domnului iovu!
daca nu poti sa aduci argumente intr-o discutie de ce te bagi aiurea? aici avem o discutie civilizata! ganster ray lasa cifrele sa vorbeasca, eu la fel! ce nu-ti convine aici?:) ar trebui in viziunea ta sa ne insultam si sa ne amenintam de la distanta? asa consideri ca este normal? si dupa aia te intrebi de ce este scazut nivelul pe .ro!

p.s. oare ar trebui sa te trec la cantitate neglijabila dupa cum a precizat un coleg pe alta tema?:)
 

DeletedUser

THOR o fost unii mai tari ca [M~K] da acuma nu se mai gasesc pe harta, sau se gasesc, da mai rar
 

DeletedUser

cu scuzele de rigoare pentru colegi si moderatori am sa raspund domnului iovu!
daca nu poti sa aduci argumente intr-o discutie de ce te bagi aiurea? aici avem o discutie civilizata! ganster ray lasa cifrele sa vorbeasca, eu la fel! ce nu-ti convine aici?:) ar trebui in viziunea ta sa ne insultam si sa ne amenintam de la distanta? asa consideri ca este normal? si dupa aia te intrebi de ce este scazut nivelul pe .ro!

p.s. oare ar trebui sa te trec la cantitate neglijabila dupa cum a precizat un coleg pe alta tema?:)

Cine sunt THOR ? [intrebarea mea ] = insulta si amenintare de la distanta ? ...

daca te referi la gizmo ala ... mama kato ce l`as vrea pe ala langa mine :( :-<
 

DeletedUser

THOR e un trib mamut si slab,iar gangster ray a deschis aceasta tema pe forum sa arate de ce e tribul sau in stare..
 

DeletedUser

domnilor daca ati fi avut bunavointa sa cititi posturile cu atentie, am raspuns demult cine sunt membrii thor! :) un amalgam de jucatori buni si de incepatori! in goana voastra dupa puncte si clasamente pierdeti din vedere multe amanunte! si e normal sa fie asa! am citit cu interes si celelalte teme de la propaganda! fiecare considera ca cel mai bun trib este cel din care face parte, fi el wwizz, rdt, spam, noob, etc., chiar nu mai conteaza! si oricine ar fi pe locul 1 tot se vor gasi carcotasi care sa spuna ca au ajuns nemeritat, din intamplare, sau ca vor disparea curand!:) thor este cel mai bun pentru mine! care este problema?:) am subliniat ca daca voiam puncte eram in alt trib! voi aveti satisfactie can distrugeti un inamic, cand dispare de pe harta! eu am satisfactie cand ajut un incepator sa se descurce, sa creasca si sa devina un jucator bun! e simplu, alt sistem de valori!:)
 

DeletedUser

domnilor daca ati fi avut bunavointa sa cititi posturile cu atentie, am raspuns demult cine sunt membrii thor! :) un amalgam de jucatori buni si de incepatori! in goana voastra dupa puncte si clasamente pierdeti din vedere multe amanunte! si e normal sa fie asa! am citit cu interes si celelalte teme de la propaganda! fiecare considera ca cel mai bun trib este cel din care face parte, fi el wwizz, rdt, spam, noob, etc., chiar nu mai conteaza! si oricine ar fi pe locul 1 tot se vor gasi carcotasi care sa spuna ca au ajuns nemeritat, din intamplare, sau ca vor disparea curand!:) thor este cel mai bun pentru mine! care este problema?:) am subliniat ca daca voiam puncte eram in alt trib! voi aveti satisfactie can distrugeti un inamic, cand dispare de pe harta! eu am satisfactie cand ajut un incepator sa se descurce, sa creasca si sa devina un jucator bun! e simplu, alt sistem de valori!:)

pai da dar se pare ca nuy iti faci treaba bine,da daca scoti un trib de pe harta inseamna ca esti bun,dar daca tu ii ajutai pe aia mici cum trebuie nu cred ca pierdeati 200 de sate nu?
 

DeletedUser

nu te supara, dar tu crezi ca de la mijlocul lui februarie, de cand joc pe lumea 9, pot schimba ceva? si fiind la departare mare?:))
 

DeletedUser

eu am satisfactie cand ajut un incepator sa se descurce, sa creasca si sa devina un jucator bun! e simplu, alt sistem de valori!:)
Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 275
Tabăra 2: 314
Diferență: 39

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 1
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,656,454
Tabăra 2: 640,032
Diferență: 1,016,422

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88,906
Tabăra 2: 3,940
Diferență: 84,966

image.php


esti satisfacut de felul cum iai ajutat pe n00bi din THOR?eu unu nu as fi:p
 

DeletedUser

poate iti vine greu sa crezi dar eu am aici alte razboaie! nu ma pot ocupa de tot tribul, ma ocup de patratica mea! este asa greu de inteles? sau nu vrei sa intelegi? fiind intinsi avem razboaie peste tot! sau tu crezi ca daca faci parte din mk, automat totul se reduce la voi?:) mai vedem cine o sa reziste si cine nu!
 

DeletedUser1647

poate iti vine greu sa crezi dar eu am aici alte razboaie! nu ma pot ocupa de tot tribul, ma ocup de patratica mea! este asa greu de inteles? sau nu vrei sa intelegi? fiind intinsi avem razboaie peste tot! sau tu crezi ca daca faci parte din mk, automat totul se reduce la voi?:) mai vedem cine o sa reziste si cine nu!

Omule, lasa-ne... pt noi razboiul e terminat. Uite 2 motive:

1. ALB = THOR
map.php


2. Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: THOR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 229
Tabăra 2: 8
Diferență: 221

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 958,349
Tabăra 2: 50,157
Diferență: 908,192

image.php



De asta si rog moderatorii sa stearga forumul. A fost interesant la inceput ca erati mai buni ca noi [in clasamentul general si cel de k] dar acum gata.. sunteti prea mici sa va dam atentie!

O zi buna si succes cu recrutarile pe toata harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) dragul meu domn, o lupta, doua, trei 1000 castigate nu inseamna castigarea razboiului!:)) mai ai de invatat la capitolul acesta! ;) ca sa castigi trebuie sa dispara thor! ok? :) pana una alta, mai este pana la momentul acela!:)) nu uita un lucru te rog, cu cat te extinzi mai mult cu atat pierzi controlul!;) asa ca ai grija ce-ti doresti!:)
 

DeletedUser

cum sa castigam daca voi recrutati pe toate K-urile? daca puteam trimite nobili la 300 de ore distanta poate va scoteam de tot, da nu cred pentru ca voi invitati toata harta :))
 

DeletedUser

aha!:) ai inceput sa intelegi! pai pana sa ne distrugeti, voi o sa fiti terminati de altii! si sunt slava Domnului!:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus