Mamut vs. [M~K]

  • Autor subiect DeletedUser20862
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

THOR daca erau pozitionat frumos pe harta,adica grupati facea o figura frumoasa in fata [M~K] un sfat pe viitor pentru cei din THOR incercati sa fiti cat mai grupati asa se pot ajuta membri,vad ca la voi sunt membri la capete de harta!
 

DeletedUser

aici este o problema mare pe care ai sesizat-o bine!:) asa este, suntem imprastiati, si luam membri de la punctaje mici sa-i formam! daca eram grupati toti pe un k, aveati un adversar cu adevarat! puteti verifica in postarile mele ca nu am exagerat cu absolut nimic cand am facut vreo afirmatie privitoare la mk sau thor! cum ati ajuns voi pe un loc onorabil, nu mai conteaza atat timp cat ati respectat regulile jocului! asa cum bine spunea un antevorbitor, in razboi e permis orice! ati fost mai buni si mai organizati!:) sper sa rezistati in timp si sa veniti aproape de k-ul in care ma gasesc! sa mai schimbam politeturi!;) adevarul este ca orice trib nu are un viitor sigur! nimeni nu poate garanta reusita in timp, pentru ca acest lucru presupune dependenta de foarte multi factori! inclusiv daca un anume jucator mai are posibilitatea sa fie sau nu mult timp pe trib!
 

DeletedUser1647

Hai ma gata, ma lasi cu pozitionarea? uite o harta din martie cum erati... aici deja era ceva timp de razboi. Prin februarie erati peste noi in k58 si ce-ati rezolvat?


mkthor.png
 

DeletedUser

vai cata patima! sincer aveai aprecierea mea! se pare ca incepi sa o pierzi! :) in primul rand te rog sa folosesti un limbaj adecvat pentru o discutie! :) ok? la insulte voalate se pricepe oricine! vrei o discutie pe argumente? eu da! sa-ti aduc aminte cati lasi au fugit la tine?:rolleyes: nu stiu daca i-ai pastrat sau i-ai innobilat intern, chiar nu prezinta importanta! tu vrei sa transformi razboiul nostru intr-o epopee!!! alooooooooooooooooooooo, domnul meu, trezirea! nu esti chiar deloc un ahile sau un hector macar! nici macar un david contra goliath nu esti, cum subtil incerci sa induci prin titlul topicului!:) hai sa pastram discutia in parametri normali! adica tu mai bagi niste statistici si eu spun ca nu ma doare de ele!;)ok?
 

DeletedUser1647

vai cata patima! sincer aveai aprecierea mea! se pare ca incepi sa o pierzi! :) in primul rand te rog sa folosesti un limbaj adecvat pentru o discutie! :) ok? la insulte voalate se pricepe oricine! vrei o discutie pe argumente? eu da! sa-ti aduc aminte cati lasi au fugit la tine?:rolleyes: nu stiu daca i-ai pastrat sau i-ai innobilat intern, chiar nu prezinta importanta! tu vrei sa transformi razboiul nostru intr-o epopee!!! alooooooooooooooooooooo, domnul meu, trezirea! nu esti chiar deloc un ahile sau un hector macar! nici macar un david contra goliath nu esti, cum subtil incerci sa induci prin titlul topicului!:) hai sa pastram discutia in parametri normali! adica tu mai bagi niste statistici si eu spun ca nu ma doare de ele!;)ok?

Omule tu esti prost? :confused:
Sincer acum, tip de 5 posturi sa inchida moderatorii acest topic ca nu mai intereseaza pe mine decat pe retarzii fara viata particulara care isi traiesc viata pe triburile si raspund la orice nou post in maxim 10 minute.

Repet, am demonstrat ce am avut de demonstrat, se vede cati erati, nu mai sunteti, gata, inceteaza... cum ziceai si tu "aloooooooooooooooo" tu gandesti? sau macar citesti ce scriu?? Nu ma intereseaza de soarta voastra si de tribul vostru de tot rasul sincer. Sunteti degeaba pe aceasta harta, lasati-ne in treaba noastra, nu va mai dati interesanti pe forumul extern ca nu are timp nimeni de prostiile debitate de voi. Sincer... gata .. retragerea... si rog din nou sa se inchida acest topic, stiu regulamentul, cel ce il deschide trebuie sa ceara inchiderea acestui topic dar alterman nu mai exista de mult, asa ca va rog eu in numele lui inchideti acest topic inutil prin care se fac prezenti niste oameni de cacao si isi prezinta marele mamut care e de tot ******'.

Kato, nu am nevoie de apreciarea ta, sincer... kato79 omule deci anul asta ai facut sau faci 30 de ani, incearca sa te comporti ca la varsta pe care o ai... sincer, termina, nu te mai baga in seama unde nu ai niciun fel de treaba.

Terminati si repet, INCHIDETI TOPICUL, prea mult offtopic!

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai aveti ceva de spus despre razboi, o puteti face.
Continuati in acelasi ritm si ma voi vedea nevoit sa inchid acest topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus