manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

din cate imi amintesc cu a-team, noi, dupa expirarea fireasca a pna-ului care ati fost anuntati ca nu va mai fi prelungit, am atacat un singur jucator, care ne statea in coasta. cei care acum sunt in skin dupa ce au mai incercat sa scape de manuta care ii urmarea din a-team prin fhg si skin au dat organizat pe noi, cu declaratii de razboi si alte alea. ce a urmat se stie. acum aflu ca subpandev nu mai are somn si s-a jurat sa distruga tribul lui vonk. au mai incercat si altii, mult mai buni ca el si n-au reusit. sa ne intrebi de ce aveam sate de razboi pe granita cu care aveam adversarii pe care i-ati recrutat voi, mi se pare a fi in ton cu logica rupta in doua de care da dovada constant conducerea skin. sa ma intrebi de ce recrutam in zona voastra dupa ce voi ati incalcat aceasta cerere expresa a noastra de zeci de ori, iar mi se pare penibil. acum 2 luni skin era doar in partea noastra de nord. acum sunt intinsi pe toata latura estica. cu jucatori noi pe care evident ei nu i-au recrutat deloc ... era un bug al jocului care baga automat oamenii din alte triburi drept in skin :)

am uitat sa ma semnez: v0nk
 

DeletedUser12439

din cate imi amintesc cu a-team, noi, dupa expirarea fireasca a pna-ului care ati fost anuntati ca nu va mai fi prelungit, am atacat un singur jucator, care ne statea in coasta. cei care acum sunt in skin dupa ce au mai incercat sa scape de manuta care ii urmarea din a-team prin fhg si skin au dat organizat pe noi, cu declaratii de razboi si alte alea. ce a urmat se stie. acum aflu ca subpandev nu mai are somn si s-a jurat sa distruga tribul lui vonk. au mai incercat si altii, mult mai buni ca el si n-au reusit. sa ne intrebi de ce aveam sate de razboi pe granita cu care aveam adversarii pe care i-ati recrutat voi, mi se pare a fi in ton cu logica rupta in doua de care da dovada constant conducerea skin. sa ma intrebi de ce recrutam in zona voastra dupa ce voi ati incalcat aceasta cerere expresa a noastra de zeci de ori, iar mi se pare penibil. acum 2 luni skin era doar in partea noastra de nord. acum sunt intinsi pe toata latura estica. cu jucatori noi pe care evident ei nu i-au recrutat deloc ... era un bug al jocului care baga automat oamenii din alte triburi drept in skin :)

am uitat sa ma semnez: v0nk

incorect.voi trebuia sa luati decizia daca pna-ul se prelungeste sau nu.

la 1 noaptea ati dat mesaj ca din acel moment numai avem pna si dupa o ora doua ati dat drumul la atacuri organizate impreuna cu quit.

in mod normal nu vad nici-o problema in ce ati facut, e treaba voastra e jocul vostru dar deja m-am saturat de vaicarelile voastre aici.

asa si ce daca skin va atacat pe pna.tot va vaitati aici ca,copii aia mici.treceti mai departe.
 

DeletedUser

Complet fals ce ai scris, model2. Tin foarte bine minte ca cei din conducerea manuta ne-au spus ca nu facem atacuri organizate pe A-team. Si cum am fost in granita de la inceputul lumii stiu ca am atacat organizat la destula vreme dupa ce ati declarat razboi, asa ca nu te supara da nu ai dreptate. Cei din skin au procedat urat, nu poate fi comparata ruperea pna-ului de catre skin cu ce s-a intamplat intre manuta si A-team cine face asta ori nu a inteles nimic din ce s-a intamplat pe lumea asta ori e rau intentionat. Oricum mai multi adversari pe harta jocul e si mai interesant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

cata,tu poate ai respectat aceasta posibila decizie a conducerii voastre. altii nu.
 

DeletedUser23963

pna-ul cu a team a fost stabilit de la bun inceput pentru o luna urmand sa se prelungeasca daca numarul de membri din a team va scade la 100, lucru care nu s-a intamplat
poate a fost un pretext sa se ajunga la diplomatie comuna cu quit, poate nu, dar in nici un caz nu a fost aceeasi poveste ca acum (sau cea cu TVM daca tot veni vorba :D)
iar din cate stiu eu inainte de ruperea pna-ului a existat si o conferinta intre conducerile celor doua triburi, posibil sa ma insel desi nu cred
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

pna-ul cu a team a fost stabilit de la bun inceput pentru o luna urmand sa se prelungeasca daca numarul de membri din a team va scade la 100, lucru care nu s-a intamplat
poate a fost un pretext sa se ajunga la diplomatie comuna cu quit, poate nu, dar in nici un caz nu a fost aceeasi poveste ca acum (sau cea cu TVM daca tot veni vorba :D)
iar din cate stiu eu inainte de ruperea pna-ului a existat si o conferinta intre conducerile celor doua triburi, posibil sa ma insel desi nu cred

akarafeo,crezi ca ma intereseaza motivele de ce sa rupt acel pna.a fost decizia lor bravo lor.e deja trecuta treaba. am mentionat doar ca veniti acum ca sa da-ti lectii de morala pe cind colo voi ati facut aproape acelasi lucru.da nu au fost atacuri organizate la nivel de trib pe a team da nu-e acelasi lucru cu ce a facut skin dar nici voi nu va da-ti aici razboinici fara pata si fara prihana.

in rest toate cele bune . bafta
 

DeletedUser30628

ma cristi...ai revenit cumva pe 25? :D:D:D:D

cine plange pe aici???am zis toti singurul lucru ca ei au atacat fara sa anunte nimic si tot ei si-au luat-o sus ca nu s-au asteptat sa fim "noi activi"....si uite asa ne distram si noi putin pe externu asta cu tribul Skin,ca pe harta se vede valoarea :))...deja au dat afara 2 jucatori atacati de noi,ca deh strica statistica.... :D:D:D:D:D
 

DeletedUser12439

ma cristi...ai revenit cumva pe 25? :D:D:D:D

cine plange pe aici???am zis toti singurul lucru ca ei au atacat fara sa anunte nimic si tot ei si-au luat-o sus ca nu s-au asteptat sa fim "noi activi"....si uite asa ne distram si noi putin pe externu asta cu tribul Skin,ca pe harta se vede valoarea :))...deja au dat afara 2 jucatori atacati de noi,ca deh strica statistica.... :D:D:D:D:D

pitere dar ce trebuie sa fiu neaparat pe l25 ca sa comentez ceva aici.nu am nici-o treaba cu razboiul asta.doar am subliniaat niste lucruri in legatura cu a team.

apoi n-am zis ca plingeti am zis doar ca va lamentati aiurea.

odata ce au recrutat din hfg nu era normal sa va asteptati la orice.
 

DeletedUser

lasati ca cei din skin mai putin si dau stergere,cum de altfel o cam fac pe majoritatea lumilor cand incep sa o ia in barba
 

DeletedUser30628

lasati ca cei din skin mai putin si dau stergere,cum de altfel o cam fac pe majoritatea lumilor cand incep sa o ia in barba

macar sa joace vreo luna doua...ca altfel ma prea plictisesc ca pana acum numa sate moaca am luat :| macar sa aibe chef de distractie cat de cat sa nu ne dezamageasca :D:D:D:D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Mânuţa
Parte 2:
Triburi: SKIN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,406
Tabăra 2: 1,617
Diferență: 789

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 42
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,708,072
Tabăra 2: 10,367,478
Diferență: 3,340,594

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 277,596
Tabăra 2: 380,380
Diferență: 102,784

chart
 

DeletedUser

Pai e simplu pandev ... am vazut ca incepeti sa ne bateti tare de tot, si incercam sa va imitam, pentru a ne ridica la valoarea voastra. All hail!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus