manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12439

A TEAM-ul, HFG-ul, SKIN-ul sunt (sau au fost) triburi neserioase?

pe 21 a fost alta treaba, nu au avut vreun razboi la fel de puternic ca cel cu skin...plus ca baietii au zis din start ca au un proiect diferit fata de ce a fost pe l21:)

ai vazut tu undeva ca ATEAM,HFG si-au facut o tema speciala pe forumul extern pentru ei?

eu nu cred.

Daca postezi pe extern inseamna ca esti neserios? :confused:, macar in posturile lor nu vezi jigniri, injuraturi si chestii de genu, lasati oamenii sa posteze si asa e activitate slaba tare pe forumul lumii 25

ai vazut tu undeva ca le-am zis eu sa nu posteze.eu nici macar odata nu am adus vorba de jucatori fiecare are dreptul sa faca ce vrea.atita timp cit nu aduce prejudicii tribului lui si atita timp cit respecta regulile forumului.eu vorbesc de tribul manuta,care s-ar zice ca e un trib serios.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

nu au facut tema, insa au postat pe extern, unii...chiar si tu...asta inseamna ca esti neserios? eu nu cred

cum am zis si mai sus,atita timp cit nu aduc prejudicii tribului meu prin postarile mele,am tot dreptul sa fac ce vreau.

vazind ce jucatori sint in tribul manuta si fiind coleg cu ei pe alte lumi si stiind filozofia unui trib de genul manuta sint doar nedumerit(si vad ca si alti fosti colegi) de iesirile unora cu laude proprii pe extern. atit
 

DeletedUser35286

A TEAM-ul, HFG-ul, SKIN-ul sunt (sau au fost) triburi neserioase?

pe 21 a fost alta treaba, nu au avut vreun razboi la fel de puternic ca cel cu skin...plus ca baietii au zis din start ca au un proiect diferit fata de ce a fost pe l21:)

ba' io zic ca au avut,cu un trib care se poate compara cu skin...si anume PDB. :)
 

DeletedUser

Amuzanti astia care cred ca propaganda de pe extern este o dovada de imaturitate a tribului , daca nu ati fost pe forumul asta mai la inceputul lui , nu aveti de unde sa stiti , intr-adevar , dar daca imi aduc aminte de exemplu forumul L5 , acolo se scria zi si noapte de catre toate triburile de pe harta . Propaganda de aici face parte din joc , insa pe ultimile lumi , s-a cam uitat treaba asta .
 

DeletedUser35286

... daca nu ati fost pe forumul asta mai la inceputul lui , nu aveti de unde sa stiti , intr-adevar , dar daca imi aduc aminte de exemplu forumul L5 , ...

Normal ca nu te poti abtine misele sa te lauzi singur esti din garda veche si ca esti unu din cei mai vechi spameri care mai sunt prin zona...tipic pentru tine,blondo :D
 

DeletedUser30628

ba' io zic ca au avut,cu un trib care se poate compara cu skin...si anume PDB. :)

gresesti ungure :) mi se pare ca PDB era mult mai unit si mai grupat in vremea cand se batea cu alt+f4 decat is acum Skinu :)...

Skinu sa zic asa...ar semana mai mult la URSS de pe 21...tii minte cate sate aveam pe minus cu ei si la sfarsit tot noi am castigat :cool::cool::cool:

oricum dupa cateva zile zic eu ca stam bine la statistica,s-au luat sate de la jucatorii ce erau carne de tun...de la activii de pe granita cam deloc...


ps:florine ma refeream ca atunci cand au dat contu afara din Skin era atacat de Manuta...la care au inceput sa innobileze si Skinu de acolo,dar stiu foarte bine de cand nu mai joci tu pe cont....ca am mai discutat noi pe ici pe colo :p
 

DeletedUser

gresesti ungure :) mi se pare ca PDB era mult mai unit si mai grupat in vremea cand se batea cu alt+f4 decat is acum Skinu :)...

Skinu sa zic asa...ar semana mai mult la URSS de pe 21...tii minte cate sate aveam pe minus cu ei si la sfarsit tot noi am castigat :cool::cool::cool:

oricum dupa cateva zile zic eu ca stam bine la statistica,s-au luat sate de la jucatorii ce erau carne de tun...de la activii de pe granita cam deloc...


ps:florine ma refeream ca atunci cand au dat contu afara din Skin era atacat de Manuta...la care au inceput sa innobileze si Skinu de acolo,dar stiu foarte bine de cand nu mai joci tu pe cont....ca am mai discutat noi pe ici pe colo :p

Pai mai vitejilor, voi ati luat sate de la conturile active?
 

DeletedUser30628

uita-te la statistici domi :) si ai sa vezi ca am luat....cand au atacat in prima zi,numa de la jucatori activi am luat sate,pe cand ei doar de la Peter03 si inca un cont :) atat :p in rest si-au cam furat-o :))
 

DeletedUser

gresesti ungure :) mi se pare ca PDB era mult mai unit si mai grupat in vremea cand se batea cu alt+f4 decat is acum Skinu :)...

Skinu sa zic asa...ar semana mai mult la URSS de pe 21...tii minte cate sate aveam pe minus cu ei si la sfarsit tot noi am castigat :cool::cool::cool:

oricum dupa cateva zile zic eu ca stam bine la statistica,s-au luat sate de la jucatorii ce erau carne de tun...de la activii de pe granita cam deloc...


ps:florine ma refeream ca atunci cand au dat contu afara din Skin era atacat de Manuta...la care au inceput sa innobileze si Skinu de acolo,dar stiu foarte bine de cand nu mai joci tu pe cont....ca am mai discutat noi pe ici pe colo :p

cine esti tu sa spui cine cu cine seamana ? vezi de tribul tau , dupa cum observ topicul se numeste labuta-despre noi , si terminati si voi si quit cu fumurile astea de doi bani. :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu este atac la persoana, am jucat pe lumile trecute cu cei din SKIN si eu pot afirma ca stiu cum sunt ei , dar totusi nu imi dau cu parerea.El totusi comenteaza ce nu trebuie.Si nu e singurul , am vazut ca si jucatorii din Quit, sunt cu nasul pe sus, fac afirmatii fara sa stie nimic si misto-uri...etc.Eu ma retrag acum.Este ultimul post.Succes la balacarit !

P.S. Nu e dublu post, postase model 2, vad ca cineva i-a sters.
 

DeletedUser40272

Nu este atac la persoana, am jucat pe lumile trecute cu cei din SKIN si eu pot afirma ca stiu cum sunt ei , dar totusi nu imi dau cu parerea.El totusi comenteaza ce nu trebuie.Si nu e singurul , am vazut ca si jucatorii din Quit, sunt cu nasul pe sus, fac afirmatii fara sa stie nimic si misto-uri...etc.Eu ma retrag acum.Este ultimul post.Succes la balacarit !

P.S. Nu e dublu post, postase model 2, vad ca cineva i-a sters.

ce dur esti bre...vezi sa nu explodezi cu nasul pe jos;)

nici o lume nu seamana cu alta...
 

DeletedUser30628

Nu este atac la persoana, am jucat pe lumile trecute cu cei din SKIN si eu pot afirma ca stiu cum sunt ei , dar totusi nu imi dau cu parerea.El totusi comenteaza ce nu trebuie.Si nu e singurul , am vazut ca si jucatorii din Quit, sunt cu nasul pe sus, fac afirmatii fara sa stie nimic si misto-uri...etc.Eu ma retrag acum.Este ultimul post.Succes la balacarit !

P.S. Nu e dublu post, postase model 2, vad ca cineva i-a sters.

dute tare :D:D:D vezi sa nu mai vii pe aici ;)

daca nu esti atent la ce discutam nu te mai baga ca tanga gogule ;)...
 

DeletedUser

cine esti tu sa spui cine cu cine seamana ? vezi de tribul tau , dupa cum observ topicul se numeste labuta-despre noi , si terminati si voi si quit cu fumurile astea de doi bani. :rolleyes:

lurch, am sa te rog cand vorbesti de tribul nostru sa folosesti numele manuta, chiar daca te cred ca esti tentat sa folosesti cuvinte conforme cu obiceiurile tale. in ceea ce priveste faptul ca ii tii in brate pe skin daca nu ai inteles, iti mai spun si tie, dar daca nu intelegi nici de data asta sa stii ca nu o sa-ti desenez ca sa pricepi: skin este tribul conceput de bogdan si dana, fosti colegi de-ai mei din noobs de pe L7, pentru care am tot respectul. asa cum eu am avut ideea tribului noobs ei au avut-o pe cea cu skin, si sunt bucuros ca proiectul le-a reusit, si atata vreme cat ei au jucat, tribul skin era un trib pe care te puteai baza. dar ei pe lumea aceasta s-au lasat de joc, iar tribul skin din punctul meu de vedere (si nu numai al meu) nu mai are nimic in comun cu verticalitatea lui bogdan si dana.
acum te las sa te intorci la obiceiurile tale...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40905

" in ceea ce priveste faptul ca ii tii in brate pe skin daca nu ai inteles, iti mai spun si tie"...putin agramatism si o mica fractura a logicii....ori te-ai ramolit, ori ? dar sunt sigur ca vei raspunde :)
 

DeletedUser40892

Care mai e treaba pe aici? baietii din manuta mai joaca? am auzit ca unii se lasa iar altii vor fi recrutati de skin. asa e?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus