Master, Official Thread

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

Deleted User - 213220

Side 1:
Tribes: Master Mast3r
Players:

Side 2:
Tribes: K85 K85-A
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 292
Tabăra 2: 23
Diferență: 269

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,786,404
Tabăra 2: 235,237
Diferență: 2,551,167

image.php


Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 7
Diferență: 78

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 759,466
Tabăra 2: 69,003
Diferență: 690,463

image.php


Pot sa zic frumos:D:D:D
 

DeletedUser

Pot asigura ca NOVA a fost de la inceput..si pot asigura ca are mai mult de un an..si pot asigura ca va ramane mereu NOVA..cu ocazia asta tin sa spun si eu LA MULTI ANI MASTER...si LA MULTI ANI NOVA! :>
 

DeletedUser

vai de voi, mai master, va laudati cu de astea? :D pai saracii aia din k85, unii, ataca cu 600 t si nobil si voi vreti sa va laudati cu de astea, mai nene, uitati va pe harta, aveti noroc ca mi au dat ban adminii si in sfarsit ati scapat de mine de pe l4, dar aici inca mai pot vorbi, ziceti lumii cand dadeati circulare in toate academiile voastre sa ma atace lumea ca nu mi puteati lua din sate, pe asta de ce nu o ziceti?? ca ati luat toti fricosii la voi, cassual, poate faci o fuziune cu trx, ia vezi, vorbeste cu paul ca sa ajungem noi acolo in zona sa i vedem pe alde master daca mai sunt asa vitejii, deci discuta
 

DeletedUser7708

Mafia, s-o lăuda Masterul(fiecare cioară spune că puii ei sunt frumoşi), dar măcar au cu ce. Tu ce realizezi pe harta L4 acum? Cam nimic este?
 

DeletedUser

:D da, asa este :D aveti dreptate trebuie sa va dau dreptate, ps....o sa ajung si la tine, deocamdata.........ma chinui sa ajung in k93 :D intelege ce vrei :D:D:D:D
 

DeletedUser

mafia11chat esti paralel cu subiectul k85-master...baga-ti nasul in problemele trx-ului si lasa-ne pe noi "fricosii" sa ne vedem de treburile noastre.
 

DeletedUser

:D:D:D va las pe voi, da nu i pot lasa pe master sincer, asta e, mereu o sa ma aflu in preajma cand le va fi mai rau.......... sa le fac sa le fie si mai rau :D:D:D
 

DeletedUser8972

mafia11chat esti paralel cu subiectul k85-master...baga-ti nasul in problemele trx-ului si lasa-ne pe noi "fricosii" sa ne vedem de treburile noastre.

Lasa-l pe copilas, ca saracu e paralel cu tot ce se intampla ... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari Master pentru locul 3. Nu v-am uitat si sunt cu ochii pe voi.
 

DeletedUser5970

Comunicat - 14 mai 2009

In urma atacurilor primite, Tribul Master declara razboi tribului DEF si colegilor lor: Raflo; DiViN; DEF2.

Am mica rugaminte catre colegii mei, ca, in caz de provocari, pe acest topic, sa nu dea curs acestora si sa isi vada linistiti de treaba.

Uram multa bafta celor din DEF.
 

DeletedUser17169

hmmm:confused:
Dar de ce nu la nivel de familie? caci vorba aia: o familie tre sa aiba aceeasi diplomatie
 

DeletedUser

Asta e thread registred as trade mark Master. Bineinteles ca nu vorbesc in numele intregii familii Per Aspera Ad Astra.
 

DeletedUser13273

:)) "In urma atacurilor primite"
oare de ce au fost acele atacuri date ?

Oricum succes celor din Master, acum vom vedea cat de buni sunt :p
 

DeletedUser

care master..??=))...baieti m-ai beti un pahar de vin acum, nu cred k m-ai apucati al 2-lea an sub acelas nume =))...=))....=))
 

DeletedUser

off off

dragi Masteri ...inca mai sunteti pe aici...si pierdeti timpul inutil in acest jok?
of,of...cindva mi-a placut acest jok , dar acum ceea ce fac e mult mai frumos, TRAIESC !
voi inca nu, cind o sa vreti sa stiti cum sa traiti lasativa de jok , si jukati "sotronul" cu cei de 6 ani , e un jok mai sociabil si mai placut decit virtualizarea ce se numeste triburile, unde in proportie de 80% sunt oameni de nimik!
care inca mai stiti unde stau va astept la snagov , la o tura de atv prin padure si noroaie, la un gratar, sau la " sotron " de vreti :)
cu bine sa ramineti!
 

DeletedUser8266

hmmm:confused:
Dar de ce nu la nivel de familie? caci vorba aia: o familie tre sa aiba aceeasi diplomatie

Un comentariu de trx-ist care incearca din rasputeri sa mai gaseasca un inamic ceva GTC-ului poate poate in 2 reusesc sa mai schimbe statisticile...asa au incercat sa ii intoarca si pe master contra GTC-ului ...ce baieti nu faceti fatza? avetzi nevoie de intariri?
 

DeletedUser

ala e un tradator, nu ti dai seama ce vorbesti, a dat sate la nova, mai gandeste te inainte de a vorbi, vezi la el daca mai este pe harta
 

DeletedUser17169

Eu pariez ca poti sa joci si fara sa stii sa scrii deloc, cred ca nici prea mult creier nu se cere... asta deduc eu din postarile unora

tu vorbesti ma? tu cand scriai texte nu mai intelegea nimeni nica...tu asta ti-ai dedus din postarile tale! off doamne unde era desteptul cu moldova lui si emanciparea:))
nu sunt trx ist...dar faza e ca e nu as inghiti alianta cu gtc odata ce ei vor sprijin master, caci e evident ca asa va fi
iar tu mafia vad ca debitezi la greu numai prostii, eu am zis sa nu ma leg de sufletelul tau frustrat ca si asa toti rad de tine pe unde postezi dar tu o si cauti
iti zic eu sigur ca nu ma cunosti si nu ma vei cunoaste niciodata! asta ca sa nu mai discutam pe aceasta tema
aici e un thread al tribului master de discutare de diplomatie si alte porcarii...nu cred ca ar trebui sa se discute despre corectitudinea ununi context.
daca ar fi sa luam asa ar fi multi...agramati
 
Ultima editare de un moderator:
Sus