Mesaje amuzante L1

DeletedUser

Dupa cum multa lume stie jucatorul anca a renuntat la triburi acum pe contul ei joaca "ruti" un baiat foarte glumet de fel si o sa va prezint mesajul dat de el celor din DST ptr a opri atacurile asupra contului pe care el la preluat:

"anca13111981 astăzi la ora 13:08
buna. aici elite. opriti atacurile. am preluat eu acest cont"
succes! mult nu rezista contul acum pregatiti-va sa-l innobilati intern ruti va avea si el treaba alaturi de leob in 14 zile ;)
 

DeletedUser3061

Dupa cum multa lume stie jucatorul anca a renuntat la triburi acum pe contul ei joaca "ruti" un baiat foarte glumet de fel si o sa va prezint mesajul dat de el celor din DST ptr a opri atacurile asupra contului pe care el la preluat:

"anca13111981 astăzi la ora 13:08
buna. aici elite. opriti atacurile. am preluat eu acest cont"
succes! mult nu rezista contul acum pregatiti-va sa-l innobilati intern ruti va avea si el treaba alaturi de leob in 14 zile ;)



dar eu nu stiu de unde stii tu atat de bine ca ruti este pe contul lui anca:)))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

m-am gandit sa nu te bag pe tine care esti pe toate ma gandeam ca nu faci fata la atatea imparte-i satele ca e deja dus contul anca stii ca eu nu te mint :))
 

DeletedUser3061

m-am gandit sa nu te bag pe tine care esti pe toate ma gandeam ca nu faci fata la atatea imparte-i satele ca e deja dus contul anca stii ca eu nu te mint :))


coane am sa il tin pana cand ramane un singur sat....

deci nu vad care e problema.... eu in locul tau as fi mandru sa joc impotriva unui ca baghera care dupa cum zici tu tine 100 de conturi... si mai face si bascalie de tine ...
 

DeletedUser

Ti-am mai spus ca te respect pentru faptul ca te pricepi la joc... insa pentru faptul ca incalci regulamentul in mod repetat voit si nevoit nu prea :) cat despre bascalie mai bine taci! ca sa nu deschid eu gura,sa vorbesc mai multe....pana atunci felicitari ca ai invatat sa vorbesti civilizat.. si cuvinte ca "miez;idiot;prost;frustrat;imbecil" ti-au iesit (pentru moment) din vocabularul tau viu colorat :) pana atunci ai de impartit inca un cont si va urma altul in curand ca sa aiba ce innobila colegii tai si tu :)
 

DeletedUser3061

Ti-am mai spus ca te respect pentru faptul ca te pricepi la joc... insa pentru faptul ca incalci regulamentul in mod repetat voit si nevoit nu prea :) cat despre bascalie mai bine taci! ca sa nu deschid eu gura,sa vorbesc mai multe....pana atunci felicitari ca ai invatat sa vorbesti civilizat.. si cuvinte ca "miez;idiot;prost;frustrat;imbecil" ti-au iesit (pentru moment) din vocabularul tau viu colorat :) pana atunci ai de impartit inca un cont si va urma altul in curand ca sa aiba ce innobila colegii tai si tu :)



elite ti-am zis de fiecare data cand vei insulta alti oamenii vei fi tratat ca atare ... daca vei ataca jucatorul si nu omul o sa vezi ca nimeni nu iti va zice imebecil idiot miez etc....

cat depsre faptul ca eu incalc regulemnteul ai optiunea de trimitere tiket... prin sistemul de suport... depui frumos tiket si daca baghera face multiacount plateste.... e foarte simplu....
 

DeletedUser

imi arati si mie cu copy paste unde am folosit eu cuvinte asemanatoare celor folosite de tine impotriva ta sau a unui membru circ? :)
 

DeletedUser3061

imi arati si mie cu copy paste unde am folosit eu cuvinte asemanatoare celor folosite de tine impotriva ta sau a unui membru circ? :)

tu ai folosit lucruri mult mai grave si mai jignitoare decat cuvinte precum idiot miez etc...

tu mereu ataci omul si nu jucatorul.... tu mereu te legi de viata personala a celorlalti jucatori... ti-am zis nimeni nu iti da dreptul sa te legi de viata reala a vreuni membru din acest joc... parerea mea...
 

DeletedUser

iar ai schimbat subiectul cand ti-am cerut o deovada concreta :) arata-mi cuvinte pe care orice roman le-a invatat in scoala ca fiind calomnii insulte jigniri unde am folosit eu cuvintele astea? ai vre-un mesaj ceva?! arata lumii sa se vada diferenta de "clasa" intre "idiot;prost" si altele care le-ai folosit tu si ce am scris eu ca isi va neglija copilul lucru pe care ea singura la afirmat in mesaj ca are atacuri si ca aia mica se plimba prin casa si nu o lasa sa aiba grija de atacuri :) unde sunt jignirile? Deaia nu are ursu coada!
 

DeletedUser3061

iar ai schimbat subiectul cand ti-am cerut o deovada concreta :) arata-mi cuvinte pe care orice roman le-a invatat in scoala ca fiind calomnii insulte jigniri unde am folosit eu cuvintele astea? ai vre-un mesaj ceva?! arata lumii sa se vada diferenta de "clasa" intre "idiot;prost" si altele care le-ai folosit tu si ce am scris eu ca isi va neglija copilul lucru pe care ea singura la afirmat in mesaj ca are atacuri si ca aia mica se plimba prin casa si nu o lasa sa aiba grija de atacuri :) unde sunt jignirile? Deaia nu are ursu coada!

sefu daca vrei din nou sa reluam discutiile nici un fel de problema ... daca tu imi arati mie unde a zis anca ca isi neglijeaza copilul eu dau delete la cont...

deci te rog eu mult de tot lasa-ne cu aburelile astea de constanta ca nu tine....

intradevar tu nu folosesti cuvinte precum idiot cretin etc... tu ataci omul din spatele jucatorului ba ca se duce la bere nu stiu unde ba ca se duce cu admini la fotbal ba ca se duce colo ba ca se duce colo...eu ti-am zis si iti repet nu trebuie sa te intereseaze pe tine ce face x sau y in viata reala ... asa ca inca o data iti mai spun si este iarasi ultimul post pentru ca deja incalcam amndoi regulile acestui forum ... ca VEI FI TRATAT EXACT CUM TU TRATEZI PE ALTI CAND VEI VORBI FRUMOS TI SE VA VORBI FRUMOS CAND VEI ATACA JUCATORI DESPRE VIATA LOR REALA TE VOR ATACA SI EI pe tine...

acestea fiind spuse noi cei din conducerea tribului circ iti uram o zi buna si numai bine
 

DeletedUser

Cand nu ai dovezi si nici o noima in ceea ce afirmi amesteci putin lucrurile si fugi :) a demoraliza un inamic e altceva decat a-l injura cum faci tu eu nu am folosit cuvinte urate.Cat despre ce a zis anca uite aici un mesaj,normal nu cu cuvintele mele dar se poate deduce simplu cand vrei.. cand nu faci ca tine vorbesti mult si aiurea si cand e vorba de dovezi concrete
"Tribul circ(adica tu) iti ureaza o zii buna"
daca nu esti capabil sa porti o discutie civilizata bazata pe argumente puternice te rog nu te mai baga in seama stai si joaca-te pe conturi :)

~de jos in sus..~
elite în data de 31.08. la ora 13:25
pei lasa triburile si o sa ai :))
anca13111981 în data de 31.08. la ora 13:19
pai la cin sa ma refer..ca alta nu am ..
elite în data de 31.08. la ora 13:18
te referi la alesia? :)) e normal la varsta ei sa aiba energie :)
anca13111981 în data de 31.08. la ora 13:17
da..cu gagica mea..care umbla prin toata casa..*** nu sta o clipa..
elite în data de 31.08. la ora 13:16
sper sa te distrezi copios ;)

e nevoie sa iti explic sa ai inteles stergeti conturile si scuteste-ne de aberatiile tale! macar unele dintre ele :))
oricum te ajut eu sa renunti la ele unu cate unu ;)
 

DeletedUser3061

bun asa ca deja incep sa ma satur sa mai discut cu un panglicar ca tine.... deci imi permit sa te citez...

"vestea buna e ca alesia(copilul lui anca) va petrece mai mult cu mamica ei care in urmatoarele 1-2saptamani(daca e incapatanata 2-3luni) o va neglija"

daca un om normal la cap poate sa zica asa ceva atunci e nasol sincer iti spun....si imi permit sa te mai citez inca o data mare jucator fabulos chiar....

elite în data de 02.09. la ora 16:26
nu tu singur ai zis ca ai fost la fotbal cu **** cine? crezi ca eu ma joc fotbal cu admini sau cu alti de pe triburile? triburile e un joc unde ma relaxez spre deosebire de multi alti eu nu am contracte cu firma doar cu membri triburile nu ies la suc cu membri triburile prietena mea nu e si ea membru in alt trib de pe lumea1 si tot asa :) tu singur cu ce spui susti indirect ca viata ta personala e triburile :) tot respectu de la un dusman care te apreciaza ca jucator dar care te compatimeste ca om :)

asta ca sa vada si ceilalti cat de panglicar esti tu mai elite ..... inca o dovada a faptului ca tu nu poti s afaci diferenta dintre jucator si om.... cand cineva nu poate sa faca diferenta asta insemna ca ori e prost ori e idiot ori e cretin.... dar cum ti-am mai zis si in privat tu le ai pe toate trei....

nu pot sa imi dau seama ce legatura are omul din spatele nikului baghera2005 in acest joc.... sincer stau si ma intreb cu stupoare in jocul asta au ramas numai idiotiiii si cretiniiiiiiiiiiii.. raspunsul este nu nu au ramas doar ei doar ca aia care au inteles treaba asta isi vad de jocul lor si nimic mai mult....

si ca sa iti dau si un exemplu concret eu cu rest ne-am spuracat la modul cel mai urat si dupa cateva zile vorbeam pe skype.... sunt oameni DIN RY jucatori cu multe puncte care sunt total dezgustati de tine ca si jucator si de ceea ce faci tu ...

vezi tu cand vi si spui lucrurile pe care tu le spui ceilalti ajung sa te perceapa ca un idiot ... iar tu din pacate nu faci nimica sa le dovedesti lor ca se inseala....

DECI INCA O DATA ITI SPUN NU MAI ATACA OAMENI ATACA STRICT JUCATORI.... daca esti suficient de inteligent o sa iti poti da seama de ce daca nu am sa iti zic eu dar o sa te doara....

de fiecare data cand vei ataca oameni si ei vei observa ca de acuma inainte te vor jigni ... cat despre cei 7 ani de acasa mai bine sa nu ii am decat sa fiu atat de idiot inca sa nu pot sa fac diferenta dintre un joc si viata reala... trebuie sa fii mult prea prost pentru secolul in care traiesti sa nu poti sa faci aceasta diferenta....

dar de tu ai nu 7 ani de acasa ci 14 ani de acasa.... ne cerem scuze fata de tine ca ne-am permis sa ne luam de tine un idiot....

acuma tine doar de tine sa ne arati daca esti sau nu idiot.... primul care isi va cere scuze in cazul in care va observa ca nu esti idiot si cretin eu voi fi acela... insa pana atunci iti meriti soarta si jignirile....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si din mesajul ei ce reiese ai stat 14 minute sa te gandesti si ai scris tot ce am afirmat eu ca a spus anca dar cu alte cuvinte :)
In limba noastra draga poti sustine acelasi lucru in diferite fraze dar care nu sunt identice,dar au acelasi inteles nu imi bat capul sa iti mai dau din convorbirea lunga pe care am avut-o cu anca si din ce am afirmat eu sa rup cate o fraza de la ea sa iti arat ca se potriveste si are acelasi inteles cu ce am spus eu dar sub alta forma ma risc si eu sa folosesc un cuvand mai putin "ortodox" si sa spun ca esti "penibil" cand vii cu texte deasta :)
 

DeletedUser3061

amice tie cred ca ar trebui sa iti explice cineva ce este aia comunicare si socializare... cred ca acesti doi termeni tu nu ii cunosti sincer acuma pot afirma cu tarie ca esti cum am spus un pic mai sus

o zi buna
 

DeletedUser

Cum ti-ai modificat postul dupa ce am scris eu? :)
Da am afirmat si sustin cu tarie ca personal sunt satul de "combinatiile" pe care le fac unii dintre cei care se aduna la dristor printre care va remarc pe tine si pe mutu.
Nu sunt singurul care a depus tichete cu dovezi clare ca incalci regulamentul in mod voit sa iti baneze contul ptr a scapa de atacuri,si ca joci de pe multi account.Am spus ca nu voi apela niciodata la combinatii de genul celor pe care le faci tu cu un grup "infractional" dar tot ce se intampla aici va ajunge la cei care au creat acest joc si care din "pura coincidenta" au sediul langa bunicii mei in germania :) spor la joc am terminat de vorbit acum facem treaba!
 

DeletedUser

inca o dovada a faptului ca tu nu poti s afaci diferenta dintre jucator si om.... cand cineva nu poate sa faca diferenta asta insemna ca ori e prost ori e idiot ori e cretin.... dar cum ti-am mai zis si in privat tu le ai pe toate trei....

Mda, mai jos este un mesaj trimis de tine catre un coleg din academie, din care reiese ca tu stii sa faci diferenta :confused:, chiar nu stiu cine le are pe toate trei.
Dar mi-a placut citind mesajele dintre voi ce parere buna ai despre ceilalti, in general vorbind. :eek:


Baghera2005 în data de 01.09. la ora 14:40
asa este sunt niste inculti manelisti astia ai dracu ... dar la inculti astia muncesc slugile ca tine...


Cat despre asta:

sunt oameni DIN RY jucatori cu multe puncte care sunt total dezgustati de tine ca si jucator si de ceea ce faci tu ...

da-mi voie sa nu te cred.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4286

auzi...oare n-ar fi mai bine sa te duci la bunicii tăi din Germania şi să ne laşi? nu ne intereseaza frustrările tale.chiar nu dăm 0.02 bani pe ele. poate ar fi mai bine să nu mă mai pomeneşti în polemicile tale cu baghera2005 şi mai mult de atît, nu mai indrăzni să pomeneşti numele copilului meu in acest joc. ai vrut sau nu să zici altceva...puţin imi pasă. ori te apuci sa inveţi lb romînă si îi aplici regulile acolo unde e cazul (virgule, puncte, etc)....ori te laşi de postat remarci, impresii si păreri la adresa altor jucători (în speţa...eu). eu nu m-am certat niciodata cu tine si te rog nu ma provoca, pt ca pot scoate cuvinte pe gura care te vor ingrozi si crede-ma ca nu te mai spala toată apa dîmboviţei, bistriţei sau a oricărui alt rîu care il preferi. banatul de pe forum va fi prea puţin pt ce voi scrie daca mă mai provoci.cu asta am pus punct şi îţi repet... nu mai pomenii numele meu şi al copilului meu. pt tine există doar anca13111981 (jucatorul)...nu anca sau alessia.
 

DeletedUser

Cum ti-ai modificat postul dupa ce am scris eu? :)
Da am afirmat si sustin cu tarie ca personal sunt satul de "combinatiile" pe care le fac unii dintre cei care se aduna la dristor printre care va remarc pe tine si pe mutu.
Nu sunt singurul care a depus tichete cu dovezi clare ca incalci regulamentul in mod voit sa iti baneze contul ptr a scapa de atacuri,si ca joci de pe multi account.Am spus ca nu voi apela niciodata la combinatii de genul celor pe care le faci tu cu un grup "infractional" dar tot ce se intampla aici va ajunge la cei care au creat acest joc si care din "pura coincidenta" au sediul langa bunicii mei in germania :) spor la joc am terminat de vorbit acum facem treaba!

Bai nimeni vezi ca nu mai mergem la dristor din martie.
 
Sus