Mesaje amuzante L1

DeletedUser

"anca13111981 în data de 01.09. la ora 09:48
de unde sti draga ca imi neglijez copilul pt acest joc INFECT pe care tu il iubesti atat de mult?????ti-as dori sa ai o sotie ca mine, care are grija de copilul ei, sotz si casa....asa cum o fac eu. am crezut ca ai coloana vertebrala DREAPTA , dar vad ca s-a indoiat de la prea mult stat in fata pc-ului si scriind tot felul de idiotenii. daca ai intentionat sa ma iriti, ei bine ai reusit. poti avea satisfactia asta, pt ca alta nu vei mai avea. daca s-a ajuns pana in acest punct, de a debita cretinisme, doar pt a irita un om, care pana la urma te-a respectat...ti-a vorbit frumos, nu s-a legat de viata personala, etc....eu renunt la acest joc, DAU STERGERE DE CONT. nu te bucura inca dragul meu, pt ca nu ai nici un merit in asta. nu m-ai determinat tu sa fac asta...ci multitudinea de imbecibilitati care s-au acumulat in cei 2-3 ani de pierdut timpul pe acest joc.
nu m-ai ingenunchiat (desi tu crezi asta) MA RETRAG IN GLORIEpt ca pana astazi .1.09.2009, nu am fost ingenunchiata.
bucurati-va dragi vulturi si sper sa va steie in gat. se va gasi unul mai shmecher ca voi care sa v-o traga."


Iti inteleg frustrarile anca13111981 asta a si fost scopul mesajului sa te lovesc psihologic,intr-un moment cand 25 jucatori lansau atacuri pe tine si erai intr-o clipa de stres maxim,pentru a te face sa clachezi...desi am marii indoieli ca tu esti adevaratul posesor al contului anca13111981...la cum te cunosc nu esti capabila sa faci asa ceva:
anca13111981 astăzi la ora 13:08
buna. aici elite. opriti atacurile. am preluat eu acest cont
Exista bineinteles si explicatia ca ai intrat tu pe extern dupa ce jucatorul baghera2005 te-a anuntat pe messenger ca nu mai stie ce reply sa-mi dea la mesaje iar in joc tot sitter ai :)
Imi cer scuze ca sa ajuns in situatia asta scopul meu a fost sa te fac sa renunti...acum regret ca m-am folosit de acel moment de incordare maxima pentru a lovi psihologic nu am vrut decat sa te elimin din joc lucru pe care l-am si reusit.Nu e asta momentul cand vei iesi dar e primul pas..stii ca nu mint cand afirm ceva..spre deosebire de baghera care acum 40 minute trebuia sa-si stearga conturile..
"Ma retrag in Glorie" vorbim mai pe seara
 

DeletedUser4286

imi pare rau sa te anunt ca nu m-ai eliminat din joc si nici bolnava psihic nu sunt din cauza ta sau a celorlalti 25 de jucatori care stau zi si noapte sa-mi trimita 5000 de atacuri.La mai mare si tineti-o tot asa. chiar mi-ar lipsi sa vad ca se imputineaza atacurile. oricum scopul propus nu-l veti atinge in vecii vecilor...amin. mesajul care ti l-am trimis nu a fost scris la bascalie...exact asta vroiam sa fac atunci. oricum imi cam cazuse in greatza jocul asta......DARRRR mi-am revenit nene. cand am vazut cum cresc atacurile, mi-a revenit cheful de joc. nu-s pe sitter (asta ca sa-ti satisfac curiozitatea).
apropo....frustrare= lipsa. nu-s frustrata sub nici o forma pt ca nu-mi lipseste nimic. probabil vroiai sa zici "suparare" care nu e acelasi lucru (vezi DEX)
 

DeletedUser

o sa consult dex-ul :)) ma bucur ca nu ai renuntat la joc nu o sa te mai deranjez cu mesaje ca sa nu te mai supar in schimb o sa iti fac jocul foarte distractiv pentru ca vei avea ce face mereu ;)
 

DeletedUser4286

stai fara grija...cat e ziua de mare am ocupatie: mancare copil, joaca, curatenie, mancare, spalat, ingrijire personala, plimbari, etc (ca sa nu mai intru si in alte detalii) . triburilor aloc cam 20-25% maxim.. din timpul meu, asa ca nu aveti nici un merit in a-mi da de treaba.
 

DeletedUser

ma refeream la treaba cu intelesul strict la triburile nu mai face referire la viata personala ca dupa aia spui de mine :) pana atunci spor la joc :)
 

DeletedUser

ma elite din ce palavragesti tu toata ziua numa prosti sant asa mai bine taci de unde sti tu ca eu sant pe contul lui anca esti cumva in conducerea circ si nu stiu eu semeni mai mult cu un papagal inchis intro colivie care tot canta numa fara nici un rost
 

DeletedUser3061

Mda, mai jos este un mesaj trimis de tine catre un coleg din academie, din care reiese ca tu stii sa faci diferenta :confused:, chiar nu stiu cine le are pe toate trei.
Dar mi-a placut citind mesajele dintre voi ce parere buna ai despre ceilalti, in general vorbind. :eek:


Baghera2005 în data de 01.09. la ora 14:40
asa este sunt niste inculti manelisti astia ai dracu ... dar la inculti astia muncesc slugile ca tine...


Cat despre asta:



da-mi voie sa nu te cred.



mai baiatule pe tine te-a bagat cineva in seama si nu stii cum sa faci sa mai ** si tu cu lumea stai coane in banca ta... inca o data iti spun nu te fu... pe tine grija si pe nimeni ce face baghera in viata privata .... asa si care e problema ca ascult manele stai ca nu inteleg... mai nea caisa... te rog eu mult de tot veziti de jocul tau si al colegilor si atat ... sincer nu credeam ca esti doctor in psihologie ca sa poti sa vezi si sa cunosti dupa un schimb de mesaje psihologia unui om... mai baiati mai voi ati uitat ca asta este doar un joc nimic mai mult.... oare cand veti intelege ca triburile.ro nu va da sa mancati, de imbracat, servicii etc..... chesti de genul acesta.... cand vei ajunge sa intelegi lucruirle astea atunci sa vi sa vorbesti cu mine...

cat despre acel mesaj de ce nu vrei sa il arati pe tot... sa vezi cine a inceput primul sa vorbeasca aiurea... asa ca eu te rog mult de tot pe tine sa iti vezi de jocul tau si atat
 

DeletedUser

mai baiatule pe tine te-a bagat cineva in seama si nu stii cum sa faci sa mai ** si tu cu lumea stai coane in banca ta... inca o data iti spun nu te fu... pe tine grija si pe nimeni ce face baghera in viata privata .... asa si care e problema ca ascult manele stai ca nu inteleg... mai nea caisa... te rog eu mult de tot veziti de jocul tau si al colegilor si atat ... sincer nu credeam ca esti doctor in psihologie ca sa poti sa vezi si sa cunosti dupa un schimb de mesaje psihologia unui om... mai baiati mai voi ati uitat ca asta este doar un joc nimic mai mult.... oare cand veti intelege ca triburile.ro nu va da sa mancati, de imbracat, servicii etc..... chesti de genul acesta.... cand vei ajunge sa intelegi lucruirle astea atunci sa vi sa vorbesti cu mine...

cat despre acel mesaj de ce nu vrei sa il arati pe tot... sa vezi cine a inceput primul sa vorbeasca aiurea... asa ca eu te rog mult de tot pe tine sa iti vezi de jocul tau si atat

Baiat poate esti tu, vezi ca nu ne-am tocit coatele pe bancile scolii impreuna, poate sunt doctor in psihologie, te rog sa stai tu in banca ta.
Normal ca am citit mesajele si din ce am citit si ceea ce scrii tu pe aici, reiese clar ca tu esti cel care nu stii sa faci diferentele, dar se pare ca la tine e mai greu de inteles.
Stai linistit ca nu am eu ce vorbi cu tine, in viata reala daca vrei, oricand, aici se pare ca nu am cu cine.
 

DeletedUser3061

Baiat poate esti tu, vezi ca nu ne-am tocit coatele pe bancile scolii impreuna, poate sunt doctor in psihologie, te rog sa stai tu in banca ta.
Normal ca am citit mesajele si din ce am citit si ceea ce scrii tu pe aici, reiese clar ca tu esti cel care nu stii sa faci diferentele, dar se pare ca la tine e mai greu de inteles.
Stai linistit ca nu am eu ce vorbi cu tine, in viata reala daca vrei, oricand, aici se pare ca nu am cu cine.

alt miez.... mai baiatule mai dute sefu si lasa-ne te rog eu ca ne obosesti ... daca erai doctor in psihologie atunci puteai sa faci o aprofundare exact a acelui mesaj si ai fi observat ca nu era nimic altceva decat o umilire a celuilalt jucator.... atata tot.... dar de iti trebuie multa carte ca sa poti sa iti dai seama de asa ceva ca tot veni vorba de scoala... inteligenta aia umana cu care am vorbit eu prin mesaje la 10 minute dupa ce am vorbit cu el a inceput sa atace.... si unde crezi ca a atacat pe un sat in care erau doar 140k din fiecare.... extrem de inteligent baiatu ... acuma stiu sigur ca un berbec ca el 14 zile nu ma va mai deranja... mai ales ca am de gand sa va deranjez eu un pic in zona aia .... tinte-te bine ca in 8 ore va mai iau niste sate prin mijlocul vostru prin 36.... asa ca tu nu veni sa imi vorbesti mie despre psihologie maestre.... te rog eu
 

DeletedUser

si unde crezi ca a atacat pe un sat in care erau doar 140k din fiecare.... extrem de inteligent baiatu ...

Despre limbajul tau nu mai zic nimic, insa vad ca mai si minti, oare 140k din fiecare erau acolo? Interesant, ca ti-a dat zidul jos :eek:

Apărător: Baghera2005
Sat: SABIA INGERILOR 05 (699|371) K36

Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.


Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 7
 

DeletedUser3061

Despre limbajul tau nu mai zic nimic, insa vad ca mai si minti, oare 140k din fiecare erau acolo? Interesant, ca ti-a dat zidul jos :eek:

Apărător: Baghera2005
Sat: SABIA INGERILOR 05 (699|371) K36

Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.


Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 7



da ia intreabal pe urma ce s-a intamplat....mah cum va place voua mah sa fiti voi cei mai cei ... tu mai lipse-ai din peisaj... cel mai miez dintre toti na poftim educatie unde era el.... luptatoru suprem.... cumtre te rog eu culcate ca esti extrem de obosit.... asa este stiti sa jucati triburile extrem de perfect sunteti cei mai cei ... tu nu crezi ca ar fi mult mai bine daca ti-ai vedea de jocul tau si atat.... sincer tu nu vezi ca sunt unule lucruri care te depasesc... acuma ai prins si tu glas ca de ai scapat de mazare... ca pana acuma erai muc cel mic... nimic nu zice-ai .... luptatorule...

cat despre ce zic ceilalti membri din RY despre elite... fa un sondaj rpd... si vezi ce zic cam majoritatea.... dar nu aia la care esti tu sitter... da .... apropo gluma gluma dar deja incep sa vad RY academie a ROD-ului ..... :)))))
 

DeletedUser

Jos palaria, voi disparea din peisaj cat timp vei mai scrie tu, fiindca eu mai "lipse-am" de aici, cat era mazare nu "zice-am" nimic(desi ar trebui sa citesti si tu daca ziceam sau nu), daca nu, "intreabal" tu.
Cat despre gluma ta, ma repet: daca nu porti ochelari, pune-ti fiindca ai probleme cu vederea.
Cat despre cum le zici tu celor care te calca pe bataturi(de exemplu elite, mai nou eu) toti acceptam sa ne zici "miezu", asa cum tu accepti sa ti se spuna "pisi".
 

DeletedUser

..........

Geta R în data de 07.11. la ora 20:35
salutare!
ati luat acele sate intr-un mod demn de invidiat, intr-o lupta corecta si dreapta!
dar dupa ce au trecut in posesia voastra macelariti orice grup de sprijin care soseste in el, poate ca asa se procedeaza in acest joc(am auzit si pe altii de la mine indemnandu-ma sa faca asta) sau poate ca asa procedeaza anumiti juc dar sincer nu ma asteptam la tine, poate ca o sa razi dar eu imi exprim aici doar o parere persnala:
E josnic ceea ce faceti cu trupele venite pe satele nou luate de voi, e ca o injunghiere pe la spate pe cineva care-ti intra in casa,
disgratios
dar poate ca scopul scuza mijloacele sau poate ca aceasta idee nu-ti apartine, nu pot sa stiu!


o seara placuta!

Cata cruzime , ce oameni
 

DeletedUser

getutza, sa stii ca si baietii cu care ne luptam noi sunt total lipsiti de gratie. :(
si nici nu lupta drept. daca gasesc un sat gol, vin si ni-l fura. :mad:
Infiorator ce se intampla. :mad:
 

DeletedUser5151

Mihail Lucifer în data de 13.11. la ora 20:31
Salut [player]judetM[/player],

Am observat ca aceast joc nu iti mai trezeste interesul si ca cedezi satele, tin sa te anunt ca sunt dispus sa ma sacrific si sa iti inobilez satele din k 29.

Respect Camarade,

[player]Mihail Lucifer[/player]


judetM în data de 17.11. la ora 18:58
Salut [player]Mihail Lucifer[/player],

Am observat ca nu iti prieste sa stai pe curul tau. Am 166 de nobili pe care sunt dispus sa ii trimit spre satele tale.

Respect Camarade,

[player]judetm[/player]


Mihail Lucifer în data de 17.11. la ora 23:31
Salut [player]judetM[/player],

Am observat ca te`a deranjat cererea mea, daca este asa imi cer scuze si iti urez mult succes oriunde te`ai afla.

Live Together, Die Alone,

[player]Mihail Lucifer[/player]
////////////////
 

DeletedUser8678

mai zilele trecute m-am conversat cu un jucator, nimic special, doar ca este din trib ... dusman!

seby smecheru în data de 14.12. la ora 21:03
auzi dc miai rezervat satu? care la luat de la ultrastiinta?

beatlemaniacul în data de 14.12. la ora 21:35
salut, despre ce sat este vorba, smechere?

seby smecheru în data de 14.12. la ora 23:11
stai asa uitate pe forum;) la k49 k59 la rezervari la ultrastiinta

seby smecheru în data de 14.12. la ora 23:11
[village]931|581[/village] :)

beatlemaniacul în data de 14.12. la ora 23:12
meseriasule, ca sa ma uit pe forum trebuie sa ma lasi sitter la tine, altfel cum sa vad rezervarile voastre?

beatlemaniacul în data de 14.12. la ora 23:12
anunta-ma cand ma lasi sitter...
;-)

seby smecheru în data de 14.12. la ora 23:14
mda :)))) mi somn ee clar=)) team confundat cun coleg lol

beatlemaniacul în data de 14.12. la ora 23:16
nici o problema, esti haios ...

seby smecheru în data de 14.12. la ora 23:16
ashai cas in circ cemai hai bafta serus

beatlemaniacul în data de 14.12. la ora 23:19
sa ai o seara placuta si tu
 

DeletedUser

desi nu am jucat in L1 decat un pic...imi permit sa aduc o urare din L6

Aho, aho, copii si frati,
Unchi, matusi, veri, cumnati,
Muncitori sau carturari,
Tarani si parlamentari,
Militari, doctori, studenti,
Promovati si repetenti,
Scafandri si alpinisti,
Infractori si politisti,
Vanzatoare si soferi,
Angajatori si someri,
Copii, tineri si batrani,
Intr-un cuvant: TOTI DE PE TRIBURI-
Stati putin si nu manati si urarea-mi ascultati:

aho,aho copii si frati
de la huntER ascultati
ca aveti ce sa invatati
si nici un ban nu dati
de criza asa scapati !


Anul care va sa vina
va fi TOT un an lumina,
nobilimea o sa vina
sa va fie CURTEA plina
s-aveti ca fulgii de ninsoare
sute de mii de topoare
cate paie aveti pe-acasa
atatia TALERI pe masa
s-aveti si arcasi mereu
ca sa v-ajute la greu
s-aveti hambarele pline
sa manance caii bine
s-aveti grajdurile pline
si mereu zeci de sprijine
s-aveti tribul cel mai tare
pe dusman doar c-o suflare
sa-l bagati in disperare
cand se vor uita la Voi
"multi mai frate, ce puhoi!"
s-aveti zidurile tari
si paladini de clestar
Unii mici, altii mai mari,
toti cu faima "CEI MAI TARI"
paladinului sa-i dati
vin fiert si posmagi inmuieti
sa aibe vreo zece vieti
si statuia din cetate
va creste noapte de noapte
Va spori an de an
cat e columna lui Traian
In fiece cartier
sa aveti cate-un server
si cand adminii v-o bloca
sa va faceti triburi moca !
Veti trai si veti vedea
ca toate se vor indrepta!
M-am luat cu uratura
si nu-mi mai pot tine gura!
Bata-va pe toti GERULA
ca eu l-am mai batut o tura
chiar pe speed acum o luna,
si-aproape o saptamana
va urez s-aveti de toate
voie buna,sanatate
mancare si bautura!
puncte premium fara numar
de manele si carnati
cu toti sa va saturati
si de n-ascultati SALAM
ascultati-l pe VALJAN
ca-i cel mai bun veteran
Noi am rupt THOR-ul în cinci
Si-am dat si la cei calici,
Care stau cu limba-n gura
Si nu stiu nici-o uratura
Mânati mai, hai, hai, hai!



Aho, aho, Plugurel miricel
Cu rotilele de fier,
Plugusor cu saispe boi,
Plugusor mânat de noi,
veteranii de razboi,
ia mai manati mai flacai
si strigati cu totii bai !

hahaiiiii !


Da-mi colacul sa mai duc
inca-un razboi si mai lung
sa inving dusmanii-n tara
sa le plezneasca fierea iara
cand se vor uita la topuri
sa inghita numai noduri
ca am inamici invinsi
o sunta optzecisioptdemilioanetreisuteoptzecisipatrudemiioptsutecincizecisitrei de insi

Roata-n brazda, mai flacai,
si dati toti din bice,bai
ce sunati din zurgalai?
Mânati mai si hai, hai, hai!

si dusmanii ca magarii
sa se duca-n fuga mare
cu cozile pe spinare
sa de stergere de conturi
sa va dea toti ponturi
sa fuga pe alte lumi
c-aici voi veti fi jupani


de urat am mai ura,
dar ni-i ca vom insera
pe la casa dumneavoastra
departe de casa noastra
si e zapada cam groasa
si viscolul maricel
si noi mai avem nitel
sa colindam si dusmanii
ca sa sa le-adunam toti banii
sa le fuga toti grajdarii
sa le moara armasarii
sa le plece toti ciobanii
oile sa le starpeasca
berbecii sa nu le creasca
iarba verede sa n-o pasca
branza sa l-i se scumpeasca
lumea sa ii paraseasca


Si la anul cand venim
sanatosi sa va gasim,
satele sa le-nsutiti!
sefi de triburi ca sa fiti
LA MULTI ANI FERICITI!!!
 

DeletedUser

Titlu Te Mananka ?
Partener de discuţie Ferentaristu
hai la razboi
Amice, dnd!
Ferentaristu în data de 31.01. la ora 17:29
Asa satisfacut esty ca ma ataci ? Crezi ca O sa inobilezi ceva ? Sincer Sunt multi ca voi , putini ca mine . DAr Am grija si de tine stai linistit :) , dai tot inainte cu atacurile :X chiar ma bucur

:))) tocmai m-am pus cu un adevarat razboinic.....
 

DeletedUser34253

Baghera2005 în data de 19.08. la ora 15:10
ziua buna tuturor calugarilor si maicutelor din patriarhie... dupa cum v-am promis zilele trecute vom incepe o campanie foarte agresiva asupra celor doua triburi de pufuletarii.....

va mai reamintesc inca o data bonusurile pentru acasta campanie:

2000 de atacuri fake per jucator =10.000 atacuri total-cadou 300 Puncte premium
1000 de atacuri fake per jucator-5.000 de atacuri total-cadou 150 de Puncte premium
500 de atacuri fake per jucator-3000 de atacuri total-cadou60 puncte premium
-----------------------------------------------------------------------

pentru cei care sunt in granita avem niste bonusri foarte foarte frumoase.... si anume:

30 sate cucerite si mentinute in posesia circ -400 de puncte premium
20 sate cucerite si mentinute in posesia circ -250 de puncte premium
10 sate cucerite si mentinute in posesia circ -200 de puncte premium

BONUSUL SUPREM ESTE DE 600 de puncte premium pentru 50 de sate cucerite in perioada 20.08-30.08.2010 ora 24:00 .


acuma vom avea doua tinte reale pe care am sa vi le dau in prv la fiecare dintre voi... o sa mai arunc tinte aiurea doar ca sa fie treaba treaba....... jucatori care vor fi atacati cu fake

uscatelul
ingerash33
p.g.
maier
blaziu
2007lorip


cum fct bonusul cel care da 10000 de fakuri adica 2000 per jucator are de la patriarhie un bonus de 300 de pct premium...

cel care da 1000 de atacuri per jucator adica 6000 de fakuri are 150 de pct premium... etc etc etc


pentru toti cei care primesc tinte reale si reusesc sa sparga satul vor primi 30 de pct premium per sat....

deci daca vreti sa imi luati pct premium trebuie sa atacati astfel incat sa cada atacurile in aceiasi zi... aveti foarte mult timp la dispozitie... ca sa va puteti manageria atacurile din timp.


Atacurile reale vor cadea pe data de 28.08.2010 intre orele 08:00-23:59..... cine reuseste sa sparga satul in aceasta perioada are 30 de pct premium per sat... dati 1000 de sate jos va da patriarh 30.000 de puncte premium... dupa cum v-am zis s-au facut donatii substantile la patriarhie in perioada aceasta.


Pe forum la general veti gasi scripturile de fake atac pentru fiecare jucator si zonele unde ma intereseaza sa dati acele atacuri ... nu dati atacuri aiurea... dati atacuri doar pe zonele care le gasiti la general....

acestea fiind spuse patriarhul va ureaza distractie placuta... si luati pct alea premium ca la mine nu stau bine....

Va pupa patriarhu !
 
Sus