Mesaje amuzante L1

DeletedUser3061

Baghera2005 în data de 19.08. la ora 15:10
ziua buna tuturor calugarilor si maicutelor din patriarhie... dupa cum v-am promis zilele trecute vom incepe o campanie foarte agresiva asupra celor doua triburi de pufuletarii.....

va mai reamintesc inca o data bonusurile pentru acasta campanie:

2000 de atacuri fake per jucator =10.000 atacuri total-cadou 300 Puncte premium
1000 de atacuri fake per jucator-5.000 de atacuri total-cadou 150 de Puncte premium
500 de atacuri fake per jucator-3000 de atacuri total-cadou60 puncte premium
-----------------------------------------------------------------------

pentru cei care sunt in granita avem niste bonusri foarte foarte frumoase.... si anume:

30 sate cucerite si mentinute in posesia circ -400 de puncte premium
20 sate cucerite si mentinute in posesia circ -250 de puncte premium
10 sate cucerite si mentinute in posesia circ -200 de puncte premium

BONUSUL SUPREM ESTE DE 600 de puncte premium pentru 50 de sate cucerite in perioada 20.08-30.08.2010 ora 24:00 .


acuma vom avea doua tinte reale pe care am sa vi le dau in prv la fiecare dintre voi... o sa mai arunc tinte aiurea doar ca sa fie treaba treaba....... jucatori care vor fi atacati cu fake

uscatelul
ingerash33
p.g.
maier
blaziu
2007lorip


cum fct bonusul cel care da 10000 de fakuri adica 2000 per jucator are de la patriarhie un bonus de 300 de pct premium...

cel care da 1000 de atacuri per jucator adica 6000 de fakuri are 150 de pct premium... etc etc etc


pentru toti cei care primesc tinte reale si reusesc sa sparga satul vor primi 30 de pct premium per sat....

deci daca vreti sa imi luati pct premium trebuie sa atacati astfel incat sa cada atacurile in aceiasi zi... aveti foarte mult timp la dispozitie... ca sa va puteti manageria atacurile din timp.


Atacurile reale vor cadea pe data de 28.08.2010 intre orele 08:00-23:59..... cine reuseste sa sparga satul in aceasta perioada are 30 de pct premium per sat... dati 1000 de sate jos va da patriarh 30.000 de puncte premium... dupa cum v-am zis s-au facut donatii substantile la patriarhie in perioada aceasta.


Pe forum la general veti gasi scripturile de fake atac pentru fiecare jucator si zonele unde ma intereseaza sa dati acele atacuri ... nu dati atacuri aiurea... dati atacuri doar pe zonele care le gasiti la general....

acestea fiind spuse patriarhul va ureaza distractie placuta... si luati pct alea premium ca la mine nu stau bine....

Va pupa patriarhu !



mama iti dai seama.... cata bonusurile.... mai basic mai mai basic tu nu trebuie sa fii invidios ca la voi in trib nu se fac astfel de jocuri... ce sa va faca patrairhu daca la voi se simta criza mai rau ca la noi la Patriarhie....
 

DeletedUser34253

Poate la noi se simte criza, dar noi trecem fericiti prin criza, voi incepeti sa deveniti mai stresati. Spune-ne ca nu e adevarat. :D
Pai daca ai ajuns sa faceti asa oferte pentru joc e bai mare cu tine draga pisi. :p
 

DeletedUser3061

Poate la noi se simte criza, dar noi trecem fericiti prin criza, voi incepeti sa deveniti mai stresati. Spune-ne ca nu e adevarat. :D
Pai daca ai ajuns sa faceti asa oferte pentru joc e bai mare cu tine draga pisi. :p



mai baietule mai care e problema ta ca fac eu sau cineva din trib astfel de oferte? nu inteleg care e problema ta.... poate ma luminezi si pe mine...
 

DeletedUser34253

Draga pisi, eu nu am nicio problema cu ceea ce faci tu, nu am cu ce sa te luminez, doar m-am distrat de oferta ta si de cei care au fugit sa iti ia punctele premium trimitand fake-uri cu nemiluita. Si sunt curios: a reusit cineva sa iti ia ceva puncte premium?

P.S. O sa revin cu un mesaj si mai tare de-al tau, cand vad mesajele astea nu ma pot lasa de jocul asta ca mi-ai lipsi. :)
 

DeletedUser34253

Tocmai citeam mustrarile care le-am primit pentru vorbe mai frumoase adresate unora ca tine si ca altii, chiar ma distrez de minune cand citesc cum va adresati unii din CIRC. Promit echipei de moderatori, administratori ai forumului ca voi raspunde doar la obiect fara a incerca sa raspund cu aceeasi moneda, desi asa ar trebui. :)

Si ultimul mesaj de pomina al patriarhului pisi, precizez ca nu mi-a fost adresat mie, ci unui coleg de-al meu:


Baghera2005 în data de 30.08. la ora 08:54
te voi pedepsi crunt pentru satu ala .... noobule... cum dracu se face ca iei sate numai cand nu sunt eu la calc... offffff.... nu e bai pregateste-te ca petnru tine incepe haosul
 

DeletedUser3061

Tocmai citeam mustrarile care le-am primit pentru vorbe mai frumoase adresate unora ca tine si ca altii, chiar ma distrez de minune cand citesc cum va adresati unii din CIRC. Promit echipei de moderatori, administratori ai forumului ca voi raspunde doar la obiect fara a incerca sa raspund cu aceeasi moneda, desi asa ar trebui. :)

Si ultimul mesaj de pomina al patriarhului pisi, precizez ca nu mi-a fost adresat mie, ci unui coleg de-al meu:


Baghera2005 în data de 30.08. la ora 08:54
te voi pedepsi crunt pentru satu ala .... noobule... cum dracu se face ca iei sate numai cand nu sunt eu la calc... offffff.... nu e bai pregateste-te ca petnru tine incepe haosul



vom vedea daca este sau nu asa... daca ne uitam un pic pe statistica dintre colegul meu si mine observam o diferenta... dar acealsi lucru il putem face cu tot tribul ry vs baghera sa vedem care sta mai bine... chiar sunt curios... v-am luat eu mai multe sate sau mi-ati luat voi mai multe sate?
 

DeletedUser34253

Alt mesaj marca pisi, interesant ca a ajuns sa joace si in alte triburi si sa incerce sa le conduca prin aceleasi metode neortodoxe:

Mihail Lucifer astăzi la ora 13:15 Citat Prelucrare Şterge Raikk84 a scris:
mai degraba am sta fara sa atacam deoarece cred ca e mai bine.... poate ingerasa reuseste sa refaca relatiile cu cei din ry.. si va fi mai bine atunci...


dati delete singur la cont ca daca nu o faci ai cuvantu meu ca te voi ajuta eu... tu esti genul de jucator PUFULETAR... esti tu miezu din dodoasca de vorbesti despre altii? ce ai facut tu aici mah pigmeul in tribu asta? ai vreo realizare notabila ceva ca eu nu am auzit de tine pana acuma...

auzi la asta stam sa vedem cum se rezolva ... iesi afara din trib udate-as de sus sa te ud de pufuletar... asta intelegi tu mah robotule prin colegialitate... pacat de voi.. mare pacat
 

DeletedUser

draga vasilica de peste prut pot sa spun ca ce ai pus tu aici ii ceea ce te caracterizeaza si pe tine
 

DeletedUser3061

Alt mesaj marca pisi, interesant ca a ajuns sa joace si in alte triburi si sa incerce sa le conduca prin aceleasi metode neortodoxe:

Mihail Lucifer astăzi la ora 13:15 Citat Prelucrare Şterge Raikk84 a scris:
mai degraba am sta fara sa atacam deoarece cred ca e mai bine.... poate ingerasa reuseste sa refaca relatiile cu cei din ry.. si va fi mai bine atunci...


dati delete singur la cont ca daca nu o faci ai cuvantu meu ca te voi ajuta eu... tu esti genul de jucator PUFULETAR... esti tu miezu din dodoasca de vorbesti despre altii? ce ai facut tu aici mah pigmeul in tribu asta? ai vreo realizare notabila ceva ca eu nu am auzit de tine pana acuma...

auzi la asta stam sa vedem cum se rezolva ... iesi afara din trib udate-as de sus sa te ud de pufuletar... asta intelegi tu mah robotule prin colegialitate... pacat de voi.. mare pacat



pai de unde si pana unde ai facut tu legatura cu mine si contul acesta? pritene esti nebun mah sincer iti zic, ai luat-o razna... nu stiam ca sunt asa de periculos pentru voi. sincer... ai luat-o razna rau de tot...

dar fi atent uite cum facem va promite patriarhu ca in putin timp dupa ce isi aranjeaza unele lucruri voi face in asa fel incat sa dezlantiu iarasi jihadu pe voi... cand am facut lucrul acesta am cucerit tot sudul... acuma iti promite patrairhu ca usor usor va intra si in nord...
 

DeletedUser34253

draga vasilica de peste prut pot sa spun ca ce ai pus tu aici ii ceea ce te caracterizeaza si pe tine

Nu dragul meu, ii caracterizeaza pe cei care accepta sa li se scrie astfel de injurii sau ma stiu eu ce apelative le mai gaseste pisi.

pai de unde si pana unde ai facut tu legatura cu mine si contul acesta? pritene esti nebun mah sincer iti zic, ai luat-o razna... nu stiam ca sunt asa de periculos pentru voi. sincer... ai luat-o razna rau de tot...

dar fi atent uite cum facem va promite patriarhu ca in putin timp dupa ce isi aranjeaza unele lucruri voi face in asa fel incat sa dezlantiu iarasi jihadu pe voi... cand am facut lucrul acesta am cucerit tot sudul... acuma iti promite patrairhu ca usor usor va intra si in nord...

Stai linistit ca nu esti asa periculos pentru noi. Si ma indoiesc ca alt coleg de-al meu, indiferent de tribul in care se gaseste, mai foloseste acest limbaj specific tie. :D
 

DeletedUser

Nu dragul meu, ii caracterizeaza pe cei care accepta sa li se scrie astfel de injurii sau ma stiu eu ce apelative le mai gaseste pisi.

nu cred ca noi ne vorbim cu DRAGA , iar cat timp acei oameni sunt in trib chiar daca el vorbeste asa nu vad problema ta se pare ca cei din RY sunt invidiosi ca el poate si voi nu puteti sa va faceti oamenii sa joace
 

DeletedUser34253

Stai linistit ca nu ti-am vorbit cu DRAGA, ci cu DRAGUL MEU si in plus noi jucam si inca foarte bine, nu trebuie sa ne faca nimeni asa cum isi face pisi colegii(de trib, aliati sau inamici), oricum nu e problema mea, ci a lor, a celor care accepta acest lucru. :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4286

la catzi ti-au facut harakiri, iti permiti acum sa rezervi un k intreg :):):)
app, tribul RY ar trebui sa se numeasca Tribul Sinucigasilor sau Tribu Emo
 
Sus