Mesaje amuzante L1

DeletedUser

Acu tre' sa recunosc valoarea ... Si eu tot diplomat am fost, da al dreaq daca am reusit sa castig macar un sat prin viu grai ... Nici macar unu de 500 puncte ... Oricum, o sa incerc sa aflu secretu,ca parca e mai usor decat sa faci toata ziua Topoare, Cai si Berbeci ...
 

DeletedUser

Acu tre' sa recunosc valoarea ... Si eu tot diplomat am fost, da al dreaq daca am reusit sa castig macar un sat prin viu grai ... Nici macar unu de 500 puncte ... Oricum, o sa incerc sa aflu secretu,ca parca e mai usor decat sa faci toata ziua Topoare, Cai si Berbeci ...

trebuie sa te apuci sa inveti ..... ca mai ai mult pana sa il ajungi pe CAVALERUL CELOR 99 DE SATE
 

DeletedUser

Sano X, Saido X si Bat X nu sunt cumva una si aceeasi "imparateasca" persoana? Pentru ca prea au disparut si au reaparut in acelasi timp.... :))
 

DeletedUser2602

sunt enumerati 3 jucatori, iar consiliul se numeste: CONSILIUL CELOR 4 CONDUCATORI.

:eek:
 

DeletedUser523

cel de-al 4-lea e conducatorul secret;mastermind-ul;iti da-i seama ce realizari are el daca nici macar nu e pomenit:confused:
 

DeletedUser

M-am uimit de la o faza ... Eram (trecator) prin tribul lor (de, n-am fatza de triburi mai mari, ce sa-i faci), iar forumul lor, pe langa sectiunile uzuale, avea cate o sectiune pentru fiecare K ... Deci erau in total vreo 120 de sectiuni ... din alea 100,fiecare specifica unui K, doar 19 contineau o lista cu membrii K-ului ... Bine, erau trecuti doar cate 2, maxim 3 jucatori, iar restul erau complet goale ... Am atras atentia asupra inutilitatii (la orice click pe forum, trebuia imediat sa dai scrolldown), dar vreo 2-3 jucatori au sarit ca arsi spunand sa tac din gura, ca forumul e facut de conducere, adica jucatori tot unu si unu ... Dupa ce m-am mai interesat, m-a bufnit rasul ... Am incercat eu sa le mai spun finutz ca e cam lunga coada vulpii, dar n-ati vazut asa spalare de creier ...
 

DeletedUser

M-am uimit de la o faza ... Eram (trecator) prin tribul lor (de, n-am fatza de triburi mai mari, ce sa-i faci), iar forumul lor, pe langa sectiunile uzuale, avea cate o sectiune pentru fiecare K ... Deci erau in total vreo 120 de sectiuni ... din alea 100,fiecare specifica unui K, doar 19 contineau o lista cu membrii K-ului ... Bine, erau trecuti doar cate 2, maxim 3 jucatori, iar restul erau complet goale ... Am atras atentia asupra inutilitatii (la orice click pe forum, trebuia imediat sa dai scrolldown), dar vreo 2-3 jucatori au sarit ca arsi spunand sa tac din gura, ca forumul e facut de conducere, adica jucatori tot unu si unu ... Dupa ce m-am mai interesat, m-a bufnit rasul ... Am incercat eu sa le mai spun finutz ca e cam lunga coada vulpii, dar n-ati vazut asa spalare de creier ...

Chestia asta se intampla INCA si prin triburi de pe L1 ;)
 

DeletedUser

se pare ca unele triburi deja se cred foarte extinsi sau asa au in minte de au asa de organizat forumul
 

DeletedUser

N-ai ochi sa ma vezi, Rockerito ... E pe la margine, bagat rau prin niste hartoape ...
 

DeletedUser

Ce amuzant si totodata atat de plictisitor forumul extern cu killa banata ceva timp:))
parca este mai multa liniste si gust pe acest forum
 

DeletedUser

ce copil poti fii gpl:) , vrei sa faci si tu o gluma o caterinca sau un misto dar in afara de un nas orsu nai :) nu vezi ca nu te suporta nimeni iti bagi nasu peste tot mai rau ca o soacra , zici si tu din auzite cate ceva ,
 

DeletedUser

ce copil poti fii gpl:) , vrei sa faci si tu o gluma o caterinca sau un misto dar in afara de un nas orsu nai :) nu vezi ca nu te suporta nimeni iti bagi nasu peste tot mai rau ca o soacra , zici si tu din auzite cate ceva ,

te-a bagat cineva in seama nenea???Si vezi k nu ai scris bine:))
 

DeletedUser523

M-am uimit de la o faza ... Eram (trecator) prin tribul lor (de, n-am fatza de triburi mai mari, ce sa-i faci), iar forumul lor, pe langa sectiunile uzuale, avea cate o sectiune pentru fiecare K ... Deci erau in total vreo 120 de sectiuni ... din alea 100,fiecare specifica unui K, doar 19 contineau o lista cu membrii K-ului ... Bine, erau trecuti doar cate 2, maxim 3 jucatori, iar restul erau complet goale ... Am atras atentia asupra inutilitatii (la orice click pe forum, trebuia imediat sa dai scrolldown), dar vreo 2-3 jucatori au sarit ca arsi spunand sa tac din gura, ca forumul e facut de conducere, adica jucatori tot unu si unu ... Dupa ce m-am mai interesat, m-a bufnit rasul ... Am incercat eu sa le mai spun finutz ca e cam lunga coada vulpii, dar n-ati vazut asa spalare de creier ...

inseamna ca totusi conducatorii lor chiar se pricep la ceva foarte bine ;) nu e lucru usor sa induci o asemenea incredere membrilor tribului, sunt chiar buni si merita felicitati:)
 
Sus