Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser

mai aveam si o completare la mesajul anterior, a vrut sa zica: unii dintre... nu poate avea aceiasi parere despre toti cum nici toi nu au aceiasi parere despre el.
 

DeletedUser2821

Da , mai sunt , dar sunt exceptii si foarte rare...

border (300|378) K33 1,004 Abandonat dondon75 [3-SLA] 2008-05-05 15:58:44
Mig (297|385) K32 1,220 calulrosu [3-SLA] dondon75 [3-SLA] 2008-04-21 13:48:32
Mig (297|380) K32 2,231 vicol [3-SLA] dondon75 [3-SLA] 2008-04-14 23:34:41
 

DeletedUser

unii nu mai au loc pe harta :D:D
adysk4you în data de 09.03. la ora 23:12
salutare omu ce faci?
vin sa iti spun ca nu are rost sa te bagi in zona asta [coord]546|554
[/coord], pentru ca nu vei avea parte de sate , asa ca mai bine iti stergi rezervarile si te duci in k56 si iei satele alea de acolo pana una alta

florinpetria în data de 09.03. la ora 23:16
adik cum man sa nu iau sate acolo,imi impui sa iau sate unde vrei tu?ce inseamna asta?

florinpetria în data de 09.03. la ora 23:17
asta chiar e smecher sau cum,conducerea,va rog sa luati atitudine,nu se poate asa **,asta se plimba din trib in trib si acu face basinutze cu toti?

Mesajele acestea au fost trimise de către florinpetria mai departe.

florinpetria în data de 09.03. la ora 23:16
adik cum man sa nu iau sate acolo,imi impui sa iau sate unde vrei tu?ce inseamna asta?

adysk4you în data de 09.03. la ora 23:20
ce nervos esti :(

adysk4you în data de 09.03. la ora 23:21
sincer nu te vreau in zona mea nu alta dar daca vrei sa iei satele ia le dar imi platesti trupele ce le am spart pe ele

florinpetria în data de 09.03. la ora 23:23
pai dk ma iei asa...eu ti-am impus vreodata sa iei sate unde vreau eu?nu ai niciun drept sa imi impui tu mie ceva,nu suntem in acelasi trib si nici nu esti vreun conducator sa zic k ai putea sa imi spui ce sa fac asa k vezi-ti de treaba ta si eu de a mea,ai rapoarte?ia sa le vad?

adysk4you în data de 09.03. la ora 23:23
ok daca am rapoarte si iti dau cu ele in cap renunti la rezervari ?

florinpetria în data de 09.03. la ora 23:24
hai k o dai in SF-uri

florinpetria în data de 09.03. la ora 23:24
asta ar trebui mutat la margine,doritori?

Mesajele acestea au fost trimise de către florinpetria mai departe.
 

DeletedUser

se pare ca nu mai incap pe harta :D

@edit desi a fost adresata circualra tot magicului nu am primit decat 3 mesaje si 0 atacuri ,, dar in mesaje mi s a spus ca de ce il atac pe petria si sa nu il mai atac si sa ii las satele ca le a rezervat chiar daca le golisem eu in rest nimic altceva, nici de cum sa ma mute cineva la margine :))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

adysk4you astăzi la ora 12:25 vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a inceput rugaya iar sa dea cu botu pe extern vaivaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
zmeurik astăzi la ora 12:34 cu referiri la mine


uite unul bun de bocitoare:D... si altul care isi da prea multa importantza:)))
 

DeletedUser16415

mult prea ironic pt tine sa intelegi nu?

PS: e mai usor sa vezi paiul din ochi altuia decat barna din ochii tai? :D
 

DeletedUser

uite unul bun de bocitoare:D... si altul care isi da prea multa importantza:)))

ha, rade ciob de oala sparta

ai prins glas? aport si sezi mumos bubico


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce făcurăţi mă , aţi trimis-o pe biata -a se interpreta cu sensul de
BIET, BIÁTĂ, bieți, biete, adj. 1. (Precedă nume de ființe) Vrednic de milă, de plâns; sărman.
- de Irina în vacanţă ? :( când am intrat şi eu pe forum să povestesc cu dânsa ... răilor :rolleyes:
 

DeletedUser

de data asta te las pe tine sa razi.... dar cand vei reveni din vacantza

Quote:
florinpetria în data de 16.05. la ora 22:25
d c intrerupeti rezervarile fratilor?nu va mai saturati de sate?foamea in gat
__________________
Toti suntem nemuritori. Dar trebuie sa murim întai.(M.Eliade):D:D:D


Si tu te bucuri ca citesti pe forum-ul altora ,.......ca in rest ...:D:D:D

App : Poate te asteapta ...megara ;);)

ce făcurăţi mă , aţi trimis-o pe biata -a se interpreta cu sensul de - de Irina în vacanţă ? :( când am intrat şi eu pe forum să povestesc cu dânsa ... răilor :rolleyes:

king ule ,...la placinte inainte ........,la razboi,.... dar esti, ..PA

mult prea ironic pt tine sa intelegi nu?

PS: e mai usor sa vezi paiul din ochi altuia decat barna din ochii tai? :D

Las-o usor ,ca nu ai cu cine vorbi !:p:p

Foloseste butonul de edit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

sat barbar de 200 de puncte:D:D:D....no comment:)
doctoru10 în data de 23.05. la ora 23:18[/u]
[coord] 915|6[/coord] care e idiotul ce are sate apropiate de acest sat ?
e curata magarie..de as avea drept vas cere sitter si vas inobila
cel ce o face e un nesimtit.
...
blondo...prostii incep sasi faca de cap.


Doc
 

DeletedUser14300

eee...uite o chestie care ma depaseste:D nu mai stiu nimic de contul asta de pe la inceputul anului cand l-am plasat unuia, care culmea...acum e la voi in trib:)))) cu alte cuvinte v-ati cam inghitit singuri:D:D:D

adysk4you a spus:
l am inghitit pe lucian:)))

pavone a spus:
adysk4you a spus:
l am inghitit pe lucian:)))

parca mai avea un sat

adysk4you a spus:

pavone a spus:
vazusem mai devreme un sat la el si un raport de la styrix. daca l-ati rezolvat si pe ala atunci s-a terminat cu el.

felicitari baieti, ati mai scapat-o pe rugayah de povara unui cont.
 

DeletedUser

:)) asta e , i am luat cam 30% din sate eu , poate mai bine :))

rugaya , contu ala era la tine , stiam toti de multa vreme si l am lasat pentru final ca nu ne incomoda planurile... ai vazut si tu intr o saptamana maxim a fost gata
 

DeletedUser14300

de fapt nu am idee ce stiti voi si de unde...pt ca asa cum spuneam si mai sus nu am mai avut tangente cu acel cont de 5-6 luni de zile, pana acum cand am vazut aceasta discutie la voi pe forum si m-a distrat teribil obsesia voastra pt mine:D oricum felicitari...sunteti tari cand e vorba de interne...cei mai tari:D:D:D iar o saptamana sa inobilati un cont de 100 si ceva de sate...presupun ca e un record pt voi;)
 

DeletedUser

am fost o mana de oameni , in + conteaza si moralu :D smart`o
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus