Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

Contul-Premium nu se poate transmite altor jucători. Contul-Premium este valabil numai pentru o lume.


Pe bune ?? asta la ce update s-a mai instalat ?
Sa va spalati cu el pe cap.
 

DeletedUser

Premium - instalare.
Scumpirea ca scumpirea, dar cu asta ce au avut ? Nu odata am fost nevoit sa imprumut 1pp, in situatii de urgenta, se stie ca timpul de reactie in joc e foarte important, e incredibil ce se intampla cu sistemul asta :)
 

DeletedUser

Dacă un cont este închis din cauza nerespectării regulilor, nu se primeşte nimic înapoi. Contul-Premium nu se poate transmite altor jucători. Contul-Premium este valabil numai pentru o lume.

pai asta era si inainte de update.

Este vorba despre contul premium ce deja a fost activat. Ai cont premium activat pana in data de 20 iulie si esti banat si nu vrei sa te debanezi. Ei nu iti vor da inapoi punctele premium.
 

DeletedUser

de cand cu scupirea asta servarul merge cu mult mai prost ,chiar jignitor la adresa celor care'l platesc CP
pe tehnicieni aia din germani ia instintat cineva cat de prost merge servarul?,ma refer la vreun admin sau vreun administrator
din cate am inteles admini lucreaza ca voluntari aici,cum de mai lucrati in conditiile estea pe care vi'le ofera astia?sa'mi fie cu iertare dar si sclavi munceau pt mancare si li se ofereau si niste conditi minime de munca ca sa poata sa munceasca
poate daca le'ati spune ca in codiile astea renuntati la munca de voluntariat ar fi si ei mai atenti

servarul mai mult in reluare sau deloc,nu poti sa te aperi sau sa ataci cum trebuie ,de planuri nu mai zic ca
credeti ca sant sanse sa se inbunatateasca ?sa stim si noi ce avem de facut ca in conditiile astea ...
 

DeletedUser

se gasesc altii sa munceasca pe si mai putin.. doar ca vor avea putere..


edit: cand se baga trofeele pe servere?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce joc corect!

Quizz, e frumos *** ii faci favoruri lui Issabelle si imi schimbi parola la aconturi, sau ii faci favoruri! Sunt fost ei prieten si eu stiu ca ii faci favoruri, am vazut cu ochii mei si chiar ** cu colegii tai sa ii faca favoruri, frumos joc cand adminii fac favoruri prietenilor!
 

DeletedUser

si moderatori nu raspund,nu si'or m'ai fi primit ratia , iar tehnicieni aia vechi si'au dat demisi si au venit uni noi pe mai multi bani da vai de ce stiu sa faca
 

DeletedUser24788

M O INTREBARE... aiurea ... daca puteti raspunde

Aici puteţi vedea noile preţuri:

- 1.99 euro = > 60 puncte premium
- 3.99 euro = > 200 puncte premium
- 9.99 euro = > 600 puncte premium
- 19.99 euro = > 1500 puncte premium
- 49.99 euro = > 5000 puncte premium

cu cat s-au scumpit PP ? in lei ... nu inteleg din acest anunt mai nik... ma ajuta cineva?
 

DeletedUser24788

si dc s-a modificat la 60 si la 5000 de PP ... ma deruteaza chestia asta... inainte era cu 3, cu 5 cu 20 .. acum sa trecut la 100, 1000, 5000 ... dc s-a modificat? nu puteau sa schmbe preturile si gata?
 

DeletedUser

1 + 1 = 3

Varianta Lunga: Daca ai fi citit mesajul trasmis de catre Inno poate ai fi inteles si singur . Ei ii considera pe romani niste prosti; in mare parte au dreptate fiindca majoritatea chiar sunt, dar sunt si uni care si-au dat seama din mesajul Inno prin care ziceau ca doar se modifica sistemul de calcul si nu pretul si in unele cazuri chiar castiga jucatorul ca totul este o mare perdea de fum prin care se incerca scumpirea contului premium fara ca utilizatorul sa observe.
Se incearca chiar sa se explice cum se ajunge la acest calcul matematic: se imparte si inmulteste, se ridica la putere si se face o combinare de n luate cate k si se aplica formula lui Einstein si in final
Punctele existente pe care le aveţi vor fi recalculate prin multiplicarea acestora cu 46 şi rotunjirea acestora la numărul următor divizibil prin 10. Lucrul acesta nu este aşa de complicat cum sună şi vă asigurăm că nu veţi pierde nici un punct din cele cumpărate până acum - acest aspect fiind foarte important pentru noi! Unii vor avea probabil chiar un câştig de o zi.

Exemple:

- 1 punct vechi = > 50 de puncte, 3 zile = > 3 zile + 20 de puncte
- 5 puncte vechi = > 230 de puncte, 30 zile = > 2*14+3 = 31 zile
- 50 puncte vechi = > 2300 de puncte, 300 zile = > 23*14+3 = 322 zile

Din pacate pentru ei, nu toti romanii sunt prosti si uni mai stiu si matematica .

Varianta scurta: Cum sa ii fraierim pe prosti sa le luam banii si ei sa nu se prinda.
 

DeletedUser5151

In sfarsit si o veste ceva mai buna legata de premium.

"Multumim" INNO. Viata noastra e in mainile tale!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Salutare , ce parere aveti despre faptul ca topic-ul : Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium a fost inchis , desii contul premium nu s-a ieftinit , ci a introdus o noua metoda de plata .

Eu , fara sa supar pe nimeni , cataloghez acest fapt ca un gest de inchidere a "gurilor rele" de pe forumul acesta !
 

DeletedUser6558

Salutare , ce parere aveti despre faptul ca topic-ul : Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium a fost inchis , desii contul premium nu s-a ieftinit , ci a introdus o noua metoda de plata .

Eu , fara sa supar pe nimeni , cataloghez acest fapt ca un gest de inchidere a "gurilor rele" de pe forumul acesta !

Evident ca nu o sa raspunda nici un moderator. Dl. lamine a dat o explicatie, ca era prea mult spam, si de aia. Alta explicatie nu veti vedea.
 

DeletedUser

Incalca dreptul la Libertatea De Exprimare !

Modificarea sistemului de plata a venit ca o solutie viabila pentru a oprii protestul general al jucatorilor de pe aceste servere . Doamna Carmi , credeti ca suntem batuti in cap ? Preturile sunt aceleasi (Preturi noi) - NU ati modificat nimic la pret , pentru asta protesteaza jucatorii !
 

DeletedUser6558

Incalca dreptul la Libertatea De Exprimare !

Modificarea sistemului de plata a venit ca o solutie viabila pentru a oprii protestul general al jucatorilor de pe aceste servere . Doamna Carmi , credeti ca suntem batuti in cap ? Preturile sunt aceleasi !

Atat timp cat nu se injura, orice forma de cenzura pe net nu e decit atat: cenzura. Orice alte explicatii sunt inutile.
 
Sus