Moderatorii va raspund (discutii libere)

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Modificări:

1. Drepturi de moderator în forumurile comune - Întemeietorii, conducătorii şi membrii cu drept de forum pot modera forumurile comune, chiar dacă forumul nu a fost creat de propriul trib;
2. Jurnal al sitterului - S-a adăugat un jurnal în setările jucătorului unde se poate vedea istoria contului ţinut în modul de sitter;
3. Trofee - Trofeele vor fi disponibile (pe lumile următoare)
4. Negustorii - Negustorii aflaţi în sat şi la total într-un sat sunt arătaţi la privirea generală a producţiei;
5. Pictograme - S-au efectuat îmbunătăţiri pentru cererea de ajutor; afişarea pictogramei unităţilor cerute în cerera de ajutor;
6. Clădiri - Posibilitatea de a ascunde complet clădirile aflate la nivel maxim în Clădirea Principală;
7. Publicarea Rapoartelor - S-a adăugat opţiunea de a ascunde trupele oponentului şi pierderile;
9. Pictograme - O nouă imagine la încărcarea paginii (throbber) pentru cererile AJAX; adică în loc de clasicul


De unde deducem faptul (confirmat) ca trofeele nu vor fi introduse pe lumile anterioare, cel putin deocamdata. Scuze extr3m3s, sper ca nu am intarziat prea mult :). Acest lucru se datoreaza unei perioade in care ne documentam la surse autorizate (pentru a nu a da raspunsuri aiurea).

In general, tema este facuta pentru a purta discutii pe marginea forumului, deschise si relaxate, nu despre joc. Dar, daca putem fi de folos si in alte privinte, o facem cu mare placere, oricand.
 
Ultima editare:

DeletedUser5151

Lord Adex, urmareste postarile administratorului carmi si vei vedea ca intr-un post a scris ca se va incerca introducerea lor si pe celelalte lumi.
 

DeletedUser6558

In general, tema este facuta pentru a purta discutii pe marginea forumului, deschise si relaxate, nu despre joc. Dar, daca putem fi de folos si in alte privinte, o facem cu mare placere, oricand.

Vad. Eu am intrebat ceva despre forum, dar nu se vede. Bine ziceti, "in general".
 

DeletedUser

....

daca un jucator caruia ii tin sitter are puncte premium cum le transfer de la el pe contul meu?
 

DeletedUser

....

ma cum e posibil,el numai joaca si i-a aparut asa :

200 Puncte-Premium obţinute
 

DeletedUser

Sa presupunem ca as face pe cineva dobitoc,bou total si alte epitete injurioase..In acelasi timp,presupunem ca acel cineva este si admin pe www.triburile.ro . Ipotetic vorbind,de ce as lua master ban dacaca il fac cretin?

Subliniez ideea de "daca...".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

Pentru ca o sa vada adevarul in cuvintele tale si o sa simta agresat de tine, fiindu-i frica pentru integritatea propriei sale persoane o sa iti dea master-ban. Sa nu il faci suficient de mult cretin pana isi da seama ca asa este :)

De asemenea este cea mai buna modalitate de a te lasa de triburile. Nu iti ia mai mult de 1 minut si 5-6 cuvinte tastate.
 

DeletedUser

Pai si daca il fac pe gigel bou (simplu,ca total va fi doar cand face cererea aia de a....) de ce iau doar 24 atacabil?
 

DeletedUser

mozilla 6 ma ... daca ai postat doar ca sa faci spam ce sa zic

spam?am postat cu scopul obtinerii unei informatii despre joc ( ca sa joci iti trebuie un browser ) deci intrebarea mea ramane ... in ce galaxie ,pardon site ai gasit tu mozzila 6?

LE: pt tine sunt "domnul" nu "ma" ;)
 

DeletedUser6558

Am deschis acest topic in ideea de a creea transparenta in cea ce priveste "munca" unui moderator pe acest forum; si de ce nu, de a creea o anumita legatura intre moderatori si utilizatorii forumului.


Se poate confirma oficial ca domnii moderatori nu raspund decit cind si cui au chef ? Sau daca nu e asa, se poate inchide topicul acesta pentru inactivitate? Astea sunt toate intrebari legate de moderare, deci on topic. Cantitatea de agresivitate e direct proportionala cu dispretul de care am beneficiat pina acum prin faptul ca nu mi s-a raspuns la nici o intrebare aici. Multumesc.
 

DeletedUser24788

spam?am postat cu scopul obtinerii unei informatii despre joc ( ca sa joci iti trebuie un browser ) deci intrebarea mea ramane ... in ce galaxie ,pardon site ai gasit tu mozzila 6?

LE: pt tine sunt "domnul" nu "ma" ;)

mai ... mozilla 3,6 cauta si tu pe google
 
Sus