Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

Noua Contul premium de il avem cine ni-l da inapoi atunci cand serverele cad?...cine?
incercati sa nu ma luati pe ocolite ca nu's prost si ma prind, iar daca nu aveti raspunsul necesar mai bine nu postati.

Asadar, moderatori: noua cine ne da CP-ul pierdut atunci cand serverele cad?
 

DeletedUser5151

Dar trupele pierdute aiurea?

Pe travian cand a cazut serveru si mi-au murit ceva trupe de foame, pe toate le-am primit inapoi.
 

DeletedUser

ceva funny ( sa zicem ca e funny ) : intra noobul ( eu ) pe cont in seara asta . si se uita la login :

14.03.11 20:00 xxx.xxx.xxx.xxx
14.03.11 18:37 xxx.xxx.xxx.xxx
14.03.11 18:31 87.230.104.143
14.03.11 15:26 xxx.xxx.xxx.xxx

si vede ceva ciudat : un ip necunoscut . il baga pe 2 siteuri de localizare http://www.viata-virtuala.net/Aflare-si-localizare-IP-h3.htm sau http://www.34u.ro/localizare_ip/localizare_ip.php si gaseste asta :

primul site :
Hostname vwp1131.webpack.hosteurope.de
City Höst
State (Code) Nordrhein-Westfalen
Country Germany (DE) Germany
Provider Hosteurope GmbH




al 2 lea site :
* Cod Tara = DE
* Nume Tara = Germany
* Cod Regiune = 07
* Nume Regiune = Nordrhein-Westfalen
* Localitate = HĂśst
* Domeniu =
* Provider =
* Tip Retea = adsl
* Cod Postal =
* Latitudine = 51.65
* Longitudine = 6.1833
* Ora zonei =
* Ora GMT = GMT +1
* Ora DST = 0



dupa cateva minute ip-ul respectiv a disparut din login fiind inlocuit de un alt ip ce-mi apartine . prea tarziu m-am gandit sa fi facut un print screen .

sa se joace cineva de la INNO pe conturile noastre ? nu-s un pusti din ala care isi trece in curricullum vitae la cunostinte pc : internet . din contra .

LE : si pe al 3 lea site : http://www.ip-adress.com/ip_tracer

IP address [?]: 87.230.104.143 [Whois] [Reverse IP]
IP country code: DE
IP address country: ip address flag Germany
IP address state: Nordrhein-Westfalen
IP address city: Höst
IP address latitude: 51.6500
IP address longitude: 6.1833
ISP of this IP [?]: Host Europe GmbH
Organization: Hosteurope GmbH
Host of this IP: [?]: vwp1131.webpack.hosteurope.de [Whois] [Trace]
Local time in Germany: 2011-03-14 19:51
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

neatza. unde pot sa ma plang si eu ca am primit 5 puncte din partea unui supermoderator?
si, in acelasi timp, rog pe oricine cu drepturi egale sau peste ale ingerasei, sa verifice sanctiunea primita si sa o ridice


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

neatza. unde pot sa ma plang si eu ca am primit 5 puncte d-am pulea din partea unui supermoderator?
si, in acelasi timp, rog pe oricine cu drepturi egale sau peste ale ingerasei, sa verifice sanctiunea primita si sa o ridice

Nu-mi spune ca vrei sa dai "startu" la verificari...
Nu o sa se ocupe nimeni din pacate.
 

DeletedUser

Nu-mi spune ca vrei sa dai "startu" la verificari...
Nu o sa se ocupe nimeni din pacate.

daca nu se ocupa nimeni, imi dau apa la moara sa urlu mai departe, pana se ocupa cineva. spun ca dau atacuri cu tasta T si imi da 5 puncte ca instig adminii si moderatorii... pai la ce ii instig? la cititul postului intreg inainte sa faca exces de zel? :|
 

DeletedUser

Ma ajutati cu ceva??
A-si dori sa ziceti si mie parola lui deXter2981 k il tin sitter mai bine de un an!!Si sa pot ataca sa trimit sprijin etc...si nu pot!Dati-mi un PM!!!Multumesc mult!!
 

DeletedUser

Ma ajutati cu ceva??
A-si dori sa ziceti si mie parola lui deXter2981 k il tin sitter mai bine de un an!!Si sa pot ataca sa trimit sprijin etc...si nu pot!Dati-mi un PM!!!Multumesc mult!!

:))) cum sa-l tii in sitter de un an? cand limita maxima e 2 luni:)

cat despre parola mai bine fa un ticket, doar unii admini pot face rost de ele, dar oricum nu cred ca o vei primi=))))
 

DeletedUser

nu crezi, nici eu nu am crezut, nu toti o pot afla dar unii da;)

se vad criptate, nu intregi... cel mult cred ca se poate reseta, sau sa se accepte un alt mail si abureli... da' asta in caz ca esti fraier, ai bagat remember si ai uitat-o, nu ca vrei parola sitterului
 

DeletedUser

Ba da il tin sitter din martie anu trecut,si mam saturat sa tin sitter si sa nu pot ataca, sa trimit sprijin etc!!Va rog sa ma ajutaTi!!
 
Sus