Moderatorii va raspund (discutii libere)

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
LOL ! :)))))

Cum mai sa il tii din martie anul trecut? la 120 zile de sitter contul se blocheaza si se sterge in 14 zile daca nu reintra propietarul :))) glumetule :))
 

DeletedUser

ba si mio scris k am depasit 120 de zile si nu pot ataca acuma nu stiu cat timp!!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu stiam ca se blocheaza contul, ca si cum ar fi banat... nu inteleg ...ori minti tu ori nu stiu eu bine...:cool:
 

DeletedUser35749

Din cate stiu eu dupa cele 120 de zile nu mai poti ataca cu contul.. nimic, dar el ramane nu se blocheaza.
 

DeletedUser24788

Jack da-mi inca un avertisment sa iau 10 Pcte si ma lamuresc la nedumerire ( un mozi poate da doar 1 singur avertisment pe zi /player)
 

DeletedUser24788

daca un moderator poate da intr-o zi un singur avertisment /player ( adica daca tu imi poti da mie mai multe avertismente in aceeasi zi sper ca am ** romaneste)
 

DeletedUser5809

Din moment ce ai primit 3 de la mine azi, tu ce crezi? Cred ca si data trecuta cand te-am bagat in vacanta au fost 2 avertismente date de mine una dupa alta, cam pentru acelasi lucru ca si astazi, dar poate nu mai tii tu minte asa mult in trecut.
 

DeletedUser37151

Din cate stiu eu dupa cele 120 de zile nu mai poti ataca cu contul.. nimic, dar el ramane nu se blocheaza.

dupa 60 de zile,nu 120...cel putin pe l21 dupa 60 de zile mi-a paralizat un sitter.

Acţiunea aceasta nu poate fi realizată de către locţiitor, pentru că în ultimele 120 de zile au fost jucate mai mult de 60 de zile de către un jucător de vacanţă.
 
Sus