Moderatorii va raspund (discutii libere)

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
a mai cerut cineva, stergeti postul asta: http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=945218&postcount=18388 va rog cu umilinta

Done !

@carmi
Twstats se actualizeaza mai greu, dar probabil este ceva nou si pentru ei, nemaintalnindu-se cu asta pana acum. Cred ca ar trebui sa stearga vechea baza de date, sau sa faca alta sectiune denumita "noua lume clasica" sau cum vor ei, Clasica 2...sa le separe cumva, altfel se vor amesteca datele fiind acelasi server.
 
Ultima editare:

DeletedUser

daca te uiti pe tw pe harta raka fara sa marchezi pe cineva in nord incep sa dispara sate ( cred ca usor usor se actualizeaza ) + ca in centru se vede un cerculet atipic pentru fosta clasica
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Mda, eu zic ca totusi trebuie sa le separe cumva, cum, nu stiu...ideea e ca se suprapun datele din vechea lume cu cele din actuala clasica, dar o sa ii dea ei de cap pana la urma :)
 

DeletedUser

dap
la mail n-au raspuns iar cel ce se ocupa de tw n-a mai dat pe forum din 1900 toamna . vedem
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
A dat carmi mail, sa vedem daca si ce ii raspund cei de la tw, daca nu raspund...le mai trimit si eu vreo 20/zi :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Uite aici..., la astia pe harta apar doar carmi si raka :D

Se vor actualiza incet incet, pana se prind ei ( sau citesc mailurile ) ca este acelasi server de fapt.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Nu stiu daca aici trebuie s-a postez, dar am si eu o intrebare: este posibil ca urmatoarea lume ce se va deschide s-a aibe biserica?
 

DeletedUser

De ce eu cand am avut un link la profil, care putea fi vizualizat doar daca deai click si in care era un mesaj mai neortodox, am fost inchis si altul care avea in numele satelor dedicatii catre adversari nu a primit nici o pedeapsa...doar ca i s-au modificat numele satelor?
 

DeletedUser

Betivule, ca atunci cant de sui beat la volan.
Daca mergi cu 200 la ora ca Huidu si omori 3 oameni intr-un accident, ai sanse sa scapi, da' daca esti prins beat la volan ai sanse mari sa stai la mititica.. ;)
 
Sus